سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برنامه ریزی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
بله داداش.وقتی چیزی رو مکتوب میکنی احساس مسولیتت بیشتر میشه.و هم فراموش نمیکنی
من الان سعی میکنم برنامه مو به بهترین شکل اجام بدم و از اینکه بخوام دست خالی پیش بچه های انجمن بیام خجالت میکشم و تلاشمو دو چندان میکنم تا رو سفید پیش خودمو دوستام باشم
کل فروش دی ماه: 5/015/000 تومان
کل خرید ماه :4/188/800
حالا کار هام طبق برنامه ریزی جلو میره،البته این مبلغ ها نقدی هستش و دفتر حساب دارم
به نظر دوستان فروش روزانه مو اونایی هم که نسیه بردن حساب کنم یا نه وقتی آوردن روی فروش همون روز جاری بذارم؟
این تاپیک مث اینکه مخصوص خودمه.همین که دوستان بازدید میکنن برام مث یه بازرس میمونن.عزیزان دیشب تصمیم گرفتم صبح ها زودتر مغازه رو باز کنم و روی کاغذ نوشتو و امروز اینکارو کردم و ساعت 0715 مغازه بودم.انشالله برا اینکه خودمو اجبار کنم هر روز صبح ساعت 7 اینجا حضور خودمو اعلام میکنم تا اینکه دیگه برام یک روال عادی بشه.به غیر از روزهای تعطیل
ترجمه ی مقاله ی سال قبل :

( هر آنچیزی که مکتوب میکنیم تا زمانیکه روی کاغذ باقی می ماند به کائنات ارتعاش میکند . شاید اگر جمله ای را بر زبان جاری کنیم در کائنات پخش میشود اما تفاوت اینجاست که شما شاید یکبار جمله ای در راستای هدف تکرار می کنید و در کائنات ارتعاش دارد اما اگر جمله ای نوشته شود تا زمانیکه نابودش نکردید در هر ثانیه در حال ارتعاش در زمان به کائنات است . )

خوب به این مقاله دقت کنید متوجه می شوید تا وقتیکه اهداف روی کاغذ هستند به اندازه ی بی نهایت در حال ارتعاش است و شعار جذب چه بود ؟

درسته مرحله ی دوم - ارتعاش احساسات

اینگونه است که با ارتعاش مدام هدف مکتوب شده قادرید تمام کائنات را به حرکتی عظیم وا دارید .

برنامه ریزی مدون ، رکن اصلی موفقیت هستش . این را به همگان میگویم اگر 6 الی 8 ماه مداوم و منظم به تمرینهای خودتان بپردازید همه چیز اطرافتان تغییر می کند و شاهد مواردی عجیب خواهید بود . البته به شرط اینکه روی باور و احساساتتان کار کنید .

با سپاس از همه ی عزیزان 12_002 10_004
(01-24-2013 10:55 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]ترجمه ی مقاله ی سال قبل :

( [color=#4B0082]هر آنچیزی که مکتوب میکنیم تا زمانیکه روی کاغذ باقی می ماند به کائنات ارتعاش میکند .

برنامه ریزی مدون ، رکن اصلی موفقیت هستش .

با سپاس از همه ی عزیزان 12_002 10_004
ممنون از استاد بزرگوار آقای بهداد،ما رو با سخنان زیباتون تشنه کار و برنامه ریزی میکنید
دوست دارم به مولاااااااااا12_00212_00212_00212_00212_002
(01-20-2013 12:46 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط: [ -> ]کل فروش دی ماه: 5/015/000 تومان
کل خرید ماه :4/188/800
حالا کار هام طبق برنامه ریزی جلو میره،البته این مبلغ ها نقدی هستش و دفتر حساب دارم
به نظر دوستان فروش روزانه مو اونایی هم که نسیه بردن حساب کنم یا نه وقتی آوردن روی فروش همون روز جاری بذارم؟

مهیار جان ممنون از انعکاس پشتکار بسیار با ارزشت.
نسیه هر روز هم جزو فروش همان روز است.
خدای به امید خودت،خب امروز روز تعطیلیه اما مث دیروز زودتر اومدم مغازه که ساعت 3 به بعد برم فوتبالو ببینم و خونواده بیان مغازه رو نظافت کنند
12_00212_00212_002
اینجا کسی نیست؟ ساعت 11:12
من دیگه مغازه رو ببندم.انشاالله فردا صبح ساعت 0700 صبح حضورمو اعلام میکنم
1-استعلام کارهای تسویه حساب اداره
2-تماس با شرکت در خصوص خرید کالاها
3-انتقال (کارت به کارت)
4- تماس با دانشگاه جهت کارآموزی
یا حق
شب تون بخیر
سلام بر همه دوستان خوبم.یه صبح زیبای دیگر و ساعت 0655 مغازه رو باز کردم و 5 دقیق زودتر.
اانشاالله که خیره.خدایا به امید خودت نه به امید خلق روزگار
4- تماس با دانشگاه جهت کارآموزی
متاسفانه انجام نشد و باید میرفتم امضاء مدیر گزوه رو میگفتم اما کسی مغازه نبود.فردا در اولویت میذارمش
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع