سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تخفیف مالیات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در چه صورتی مالیات بر درآمد از تخفیف برخوردار میشه؟
در مشاغل صنعتی چند درصد از سود خالص را باید به عنوان مالیات پرداخت کرد؟
اساتید محترم پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگذارم.
دوست عزیز ساده ترین راه برای داشتن اطلاعات دقیق و بروز اینست که به اداره دارائی محل سکونت خود مراجعه و از کارشناسان آنجا سئوال شود. موفقتر باشی.
ممنون از راهنمایی شما استاد عزیز
ولی یک سوال آیا آنها در کمال انصاف کلیه اطلاعات را در اختیار من قرار میدن
منظور من از پرسش این سوال برای اطلاع از معافیتهای مالیاتی بیشتر از آن چیزی است که اعلام میشه
همانطور که در جریان هستین بخشنامه هایی میاد که اصلا اعلام نمیکنند مگر به آشناهاشون!
اگر هم اطلاع رسانی بشه در حد بسیار ضعیف و پس از گذشت تاریخ اجرای آن بخشنامه یا دستورالعمل
توی سایتها هم هرچقدر گشتم حتی سایت وزارتخانه چیزی ندیدم.
(01-12-2013 08:26 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنمایی شما استاد عزیز
ولی یک سوال آیا آنها در کمال انصاف کلیه اطلاعات را در اختیار من قرار میدن؟
منظور من از پرسش این سوال برای اطلاع از معافیتهای مالیاتی بیشتر از آن چیزی است که اعلام میشه
همانطور که در جریان هستین بخشنامه هایی میاد که اصلا اعلام نمیکنند مگر به آشناهاشون!
اگر هم اطلاع رسانی بشه در حد بسیار ضعیف و پس از گذشت تاریخ اجرای آن بخشنامه یا دستورالعمل

بله. مطمئن باشید با یکی از کارشناسان اداره دارائی تماس بگیرید .شما را کمک خواهند کرد.
سلام. اگه به این سایتها مراجعه نکردین (http://www.evat.ir/ و http://www.intamedia.ir/) یه سری بهش بزنین شاید بتونه کمکی بهتون بکنه.
اگه خواستیداز راهنمایی کارشناسای دارایی استفاده کنین بنظرمن حضوری مراجعه کنین بهتر جواب می گیرین .
ممنون از راهنمایی شما
(01-12-2013 08:26 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنمایی شما استاد عزیز
ولی یک سوال آیا آنها در کمال انصاف کلیه اطلاعات را در اختیار من قرار میدن

دوست عزیز متاسفانه ممیز های دارایی که اونجا هستن که کار مردم رو انجام بده هیچ گونه اطلاعات مفیدی در مورد معافیت ها و کمتر دادن مالیات به شما نمیدن و از هر راهی واسه بیشتر گرفتن مالیات ازتون استفاده می کنن
من موردی داشتم که مشمول ماده ای میشدم که به من 20% روی مالیات تخفیف میداد
ممیز این مورد رو لحاظ نکرد و مالیت رو کامل از من گرفت بعدا که اطلاع پیدا کردم در مورد این ماده و سری بعد به ممیز این مسئله رو گفتم در جواب به من گفتن که شما خودتون باید از موارد قانونی اطلاع داشته باشید
در زمینه شرکت های تولیدی تا چهار سال از اولین فاکتور میشه 80 درصد تخفیف گرفت و فقط لازمه که موقع پرکردن اظهارنامه مالیاتی سالانه از حسابدارتان بخواهید قسمت معافیت های مالیاتی را درست پرکند ... اینو خودمون امسال استفاده کردیم ....
ضمنا اگه طرحی برای توسعه هم داشته باشید و قبل از اظهار نامه مجوز هاییی نظیر جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری گرفته باشید باز این تخفیف شامل حالتون میشه ..
لینک مرجع