سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای فروشگاه پوشاک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام بر همه دوستان و اساتید بزرگوار
میخواستم یه مشاوره کوچیک کنید تا درست کارم رو شروع کنم.
من با حدود 10 میلیون تومن میخوام بوتیک بزنم. حدود 4 میلیون واسه رهن مغازست و 6 میلیون واسه خودم میمونه حالا به نظر شما:
این مقدار واسه شروع بسه؟ منظورم اینه که حداقل ماهی 500 هزار تومن قسط دارم به اضافه حدود 250 هزار تومن کرایه مغازه اگه بتونم همین ها رو بدم کافیه چیزی هم واسه خودم نمونه اشکالی نداره
اگه میشه بیشتر رو چی تمرکز کنم پوشاک زنانه یا مردانه یا هردو با هم؟
پیشاپیش از همه ممنونم
با این پول میشه نمایندگی پوشاک گرفت؟ اصلا اگه میشه گرفتن نمایندگی کار درستیه؟
من به شخصه تجربه ای در این موضوع ندارم. اما تا جایی که میدونم خانم ها موقع خرید لباس واسه خودشون خیلی به قیمت توجه نمیکنند و مهم واسشون زیبایی لباسه البته اگه مکان شما بزرگ باشه و بتونی هم زنونه هم مردونه لباس بیاری خب بهتره
(01-08-2013 08:31 PM)omid.z نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر همه دوستان و اساتید بزرگوار
من با حدود 10 میلیون تومن میخوام بوتیک بزنم. حدود 4 میلیون واسه رهن مغازست و 6 میلیون واسه خودم میمونه حالا به نظر شما:
این مقدار واسه شروع بسه؟ منظورم اینه که حداقل ماهی 500 هزار تومن قسط دارم به اضافه حدود 250 هزار تومن کرایه مغازه اگه بتونم همین ها رو بدم کافیه چیزی هم واسه خودم نمونه اشکالی نداره
پیشاپیش از همه ممنونم
با سلام.اگر شما در ماه فقط 500تومان قسط دارید و اگه نظرتون اینه که برای خودتون اگه چیزی نمونه اشکالی نداره.: باید خدمتون عرض کنم.که پرداخت بدهی نوعی پس اندازه.شما وقتی قسطتونو از طریق این کار پرداخت میکنید.اینهم سود حاصله از کسب و کار شما میشه.
اما مورد دوم:البته به نظر من .با توجه به سرمایه شما و برای سودهی بالا من پوشاک زنانه رو پیشنهاد میکنم.اگر مکان مغازه جای خوبی باشه.بیشتر از انتظار شما به شما سود میرسه.یه مقداربستگی به خودتون داره.موفق باشید
بله میدونم پرداخت بدهی نوعی پس اندازه واسه همین گفتم واسه خودم فعلا چیزی نمونه مشکلی نیست.
یه سوال دیگه کجا میتونم پوشاک رو به قیمت مناسب پیدا کنم؟ آیا با تمام پولم پوشاک بخرم یا کمی رو بزارم کنار واسه احتیاط؟
آقای فرهاد قربانی توی پخش پوشاک هستند میتونید از ایشون راهنمایی و جنس های جدید را بخرید.
(01-08-2013 08:31 PM)omid.z نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر همه دوستان و اساتید بزرگوار
پیشاپیش از همه ممنونم

سلاممممم ودرود
کاربسیار خوبیه
من درزمینه پوشاک فعالیت میکنم .کارپرسودیه
اگ خواستی من بهت لباس میدم .چون خودم ازبنگلادش وارد میکنم
پوشاک بانوان توصیه خوبی هست قبلا در پوشاک مردانه بودم اما با منابع مالی محدود نمیشه پوشاک مردانه کار کرد!
در مورد پوشاک ترک هم من میتونم کمک کنم خرید عمده و کم حجم اگر خواستید در خدمت هستم.
(02-12-2015 05:47 PM)alihiss نوشته شده توسط: [ -> ]
پیشاپیش از همه ممنونم

سلاممممم ودرود
کاربسیار خوبیه
من درزمینه پوشاک فعالیت میکنم .کارپرسودیه
اگ خواستی من بهت لباس میدم .چون خودم ازبنگلادش وارد میکنم
سلام
بهترین کار همین پوشاک زنانه است. ( قیمت ارزان ولی کیفیت خوب - قیمت شما برای فروش 15000 تومان به بالا )
بعد از اینکه قسط هاتون تموم شه، هم سود خوبی می کنید هم شناخته شده، هستید.
کار نشد، نداره...
دوستانی که در زمینه پوشاک زنانه فعالیت دارن چند تولیدی خوب معرفی کنن(بیشتر مانتو و شلوار)
و بگن بیشتر جنساشونو از کجا و چطوری تهیه میکنن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع