سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده دارم ! کمکم کنید که داره دیر میشه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت کاربران گرامی انجمن
آرش هستم 20 ساله از تهران.چند روز پیش داشتم تو یکی از سایتهایی که کتاب برای دانلود میزارن دنبال کتاب موفقیت یا کتابی که بتونه بهم برای کسب درامد کمک کنه میگشتم که چشم به ماهنامه انجمن خورد البته شماره 1 و 2 بود
خلاصه دانلود کردم و خوندم و از مطالبش خیلی خوشم اومد و اینجارو پیدا کردم و عضو شدم
تقاضای کمک و راهنمایی دارم از عزیزان
اول در مورد شرایطم میگم و بعد ایدهام و . . .
-دانشجوی الکترونیکم ترم 4 دانشگاه سراسری مقطع کاردانی(ترم بعد فارغ النحصیل می شوم)
-ساکن تهران
-به دلایلی فاقد پدر هستم و مادرم نیز با ما در یک منزل زندگی نمیکند(البته به صورت موقت) و من با برادر دبستانی خود میباشم
-مشکلات شدید مالی دارم
-در زمینه موفقیت زیاد مطالعه داشتم
-سر کوچه ی خودمون بلال فروشی کردم.کارشنس فروش بودم.میوه فروشی کار کردم.سوپر مارکت کار کردم.تراکت پخش کردم.گیم نت کار کردم.نظافت راه پله کردم(با افتخار).در این اواخر : پیک موتوری و مسافر کشی با موتور کردم که موتورمو گرفتن و الان مدتیه بی کارم
-از برنامه نویسی میکرو تا حدی سر در میارم.به ایترنت و وبلاگ نویسی هم حدودا اشنایی دارم ولی بلد نستم کسب درامد کنم فقط جهت اشتراک گذاشتن علم بوده
الان هم پولی در دست ندارم اما میتونم با قرض و وام جور کنم و قدرت ریسک پذیریم بالاست
هدفم اینه که تا 28.12.91 پنج و تا 28.12.92 پنجاه ملیون داشته باشم(هدفای کوتاه مدت)
شاید به نظرتون بزرگ باشه ولی میدونم که میتونم !
چند ایده دارم یکیش برای این مدت باقی مونده تا عید اینه که 2 ماه برم کارگری و حداقل 500 تومان پس انداز کنم و این که شب عید به کمک مادرم که خیاط بوده و خود چرخ صنعتی دارد شرت مردانه تولید کرده و خودم 10 شب مانده به عید با دستفروشی بفروشم با یک حساب کتاب ساده دیدم اگه 5000 تا بفروشم میتونم حداقل 5 ملیون سود کنم
لطفا اگر ایده بهتر یا راهنمای هست کمک کنید
و اینکه میخوام بدونم دلیل گرون بودن روغن هسته انگور چیست با توجه به اینکه تو مجله نوشته بود دستگاه تولید ان 3 ملیون است ؟

با تشکر
در این انجمن به وجود افراد چون شما افتخار میکنیم.

ضمن ادامه کار خود. برای فروش شب عید حتما با وامی که می توانی جور کنی مقداری لباس بچه گانه ارزان و تی شرت , از تولیدیها خریداری فرمائید با فروش شورتهای مردانه و این پوشاک شب عید می توانی درآمد خوبی داشته باشی.
لباسهای ارزان را می توانی در زیر زمین پاساژ همایون و سه را جمهوری تهیه فرمائید.اگر اعتماد بکنند مقداری هم چکی می توانی خریداری فرمائید.
خیلی ممنون از راهنمایی.ایشالا جبران کنیم
اگه کسی در مورد روغن هسته انگور بهم بده ممنون میشم
اگر توان مالیش را داشتی چند نفر هم تیکه ای استخدام کن تا در محلهای دیگر اجناس شما را بفروشند.
دوستی دارم یک نیسان دارد که با آن به مکانهای مختلف کاری خود سر میزند و وسایل کاری آنها را جور میکند. اسکلتهای بتونی میزنند . 6 گروه دارد که آنها را روزمزد استخدام کرده و به ساختمانهای مختلف می فرستد و خود فقط سرکشی میکند و قراردادها را می نویسد. درآمد عالی دارد .دیروز میگفت فصل کار است میخواهم 2 گروه دیگر استخدام کنم.
منظورم از این مثال این بود که می توانی از فکرت برای گسترش کار استفاده کنید.
نقل قول از سهیل سلطانزاده
دوست من مقدار روغن موجود در هسته انگور خیلی کمه و استحصال آن بسیار هزینه بره به همین دلیله که میبینید قیمت ان روغن در بازار بسیار گرونه! ولی بطور کلی روش استحصال روغن از دانه های روغنی در صنایع روغنکشی بصورت فیزیکی است بدین ترتیب ک ابتدا دانه را کاملا خشک میکنن تا بطور کامل آب خود را از دست بدهد و سپس توسط آسیاب یا دستگاه فلک کن دانه را بصورت ورقه های نازک در می آورند و توسط صافی روغن آنرا جدا میکنند این روغن بدست آمده را اصطلاحا روغن بکر یا ویرجین میگویند ک ممکن است دارای بو و رنگ مناسبی نباشد سپس توسط کار خانجات تصفیه روغن پالایش میشود ک مرحله پالایش از مراحل پیچیده میباشد
بسیار عالی انشالله موفق باشی!فکر کنم بدونم کجا درس میخونی!دی:

به نظر من شما ابتداً به دنبال یه شغل مناسب باش تا این گردنه سخت مشکلات مالیت رو رفع کنی و بعد به استفاده از پس اندازی که تو این مدت کردی یه کاری رو راه بندازی!
اصلا عجله نکن ! اصلا ! سعی کن با فکر و برنامه پیش بری!
در مورد بازار شب عید هم می تونی با بقیه دوستان انجمن در ارتباط باشی و از تجربیاتشون استفاده کنی!

خواهشی که از بقیه دوستان دارم اینه که به این دوستمون کمک کنن ! ایشون وضعیتشون یه مقدار اضطراریه!

موفقتر باشی
سلام ،اولاً برای شما آرزوی سرافرازی می کنم.

به کار بازاریابی آشنا هستید؟بازار یابی محصولات بهداشتی و غذایی؟
موتور داری؟اگر علاقه داری می تونم کمکت کنم.پورسانت خوبی برات می گذارم.

موفق باشی
شب عید فرصت مناسبی است برای دوستانی که به سودهای کوتاه مدت و انی نیاز دارند.گرفتن چند کارگر مطمئن و تهیه جنس برای انها و گماردن انها در جاههای خوب و پر فروش میتونه سود خوبی عایدتون بکنه.
(01-02-2013 01:05 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]شب عید فرصت مناسبی است برای دوستانی که به سودهای کوتاه مدت و انی نیاز دارند.گرفتن چند کارگر مطمئن و تهیه جنس برای انها و گماردن انها در جاههای خوب و پر فروش میتونه سود خوبی عایدتون بکنه.

بهترین حرکت شب عید. لطفا از این ایده و مثالهای بالا برای فروش اجناس در شب عید استفاده فرمائید.
ارش جان به انجمن خوش امدی10_004 به این تایپک یه سری بزن و اعلام امادگی کن..مرسی

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6031&page=2
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع