سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اين چيــــــــــست؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
انشالا كه در اينها دقت ميكنيد.

اين چيست؟؟

[تصویر: 20100705301.jpg]
(12-31-2012 09:06 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]انشالا كه در اينها دقت ميكنيد.

اين چيست؟؟

آقا اجازه؟
تیله شیشه ای نیست؟
نه نيست

افراد ديگر شركت كنند جايزه ميديم ها
(12-31-2012 09:06 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]انشالا كه در اينها دقت ميكنيد.

اين چيست؟؟

به ظاهر مثل نقاشی های کف که تخیل برانگیزه میمونه!
اما اون شیء کناریش مشکوکه!!

مثل دگمه....یا یک جور گیره میمونه!
معمولا خانمها قدرت تشخیص این چیزها رو دارند!
چون واسه لباس شب این چیزهای براق زیاد هستند!!
اگر واسه لباس نباشه واسه اشیاست!

آخه این چه عکسهاییه....Dodgy
قطره آب روی چوب؟
(هميشه اون چيزي كه در ظاهر ميبينيد ماهيت يك چيز نيست.)
از قطرات اب الهام گرفته شده
اما پونز هست

[تصویر: 20100705302.jpg]
10_004
من عذرخواهی می کنم وسط سوالات " این چیست؟" سوال میپرسم.
چیزی ک برام سوال شده اینه ک الآن حدس زدن اینکه این چی هست چه فایده ای داره؟
اگر منظور اینه ک چیزی ک در ظاهر می بینیم باطن ممکنه نباشه خب فکر نمیکنم زیاد ب این ها ربط داشته باشه. مواردی که دو پهلو از عکس برداشت میشه بدرد اون موضوع می خوره.
این ها ک طرف مثلا اومده یک چیز را در یک چیز دیگر پنهان کرده! مثلا کلاه موتور سوار یا دسته آتاری! اینکه کسی در کلاه موتورسواری قهوه جوش بگذارد قلقلک ذهنی ایجاد نمی کند! یا اینکه یک دسته آتاری برای تلویزیون!
به نظر من عکس هایی که امکان برداشت دوپهلو وجود دارد و یا اگر دقت شود مفهومش مشخص می شود (منظره، اجسام، افراد و ...)‌ اون ها برای این منظور خوبند این ها ک کلا یک کاری را در یک چیز دیگر پنهان کرده و ...!

اگر هم هدف چیز دیگری هست لطف می فرمایید بگویید.
با سپاس
(12-31-2012 09:15 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]من عذرخواهی می کنم وسط سوالات " این چیست؟" سوال میپرسم.
اگر منظور اینه ک چیزی ک در ظاهر می بینیم باطن ممکنه نباشه خب فکر نمیکنم زیاد ب این ها ربط داشته باشه. مواردی که دو پهلو از عکس برداشت میشه بدرد اون موضوع می خوره.
این ها ک طرف مثلا اومده یک چیز را در یک چیز دیگر پنهان کرده! مثلا کلاه موتور سوار یا دسته آتاری! اینکه کسی در کلاه موتورسواری قهوه جوش بگذارد قلقلک ذهنی ایجاد نمی کند! یا اینکه یک دسته آتاری برای تلویزیون!
به نظر من عکس هایی که امکان برداشت دوپهلو وجود دارد و یا اگر دقت شود مفهومش مشخص می شود (منظره، اجسام، افراد و ...)‌ اون ها برای این منظور خوبند این ها ک کلا یک کاری را در یک چیز دیگر پنهان کرده و ...!

با سپاس

گر صبر كنيد زغوره حلوا سازم

بعد از 20 سوال جوابش رو خواهم گفت
(12-31-2012 09:15 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]من عذرخواهی می کنم وسط سوالات " این چیست؟" سوال میپرسم.

با سپاس

استاد سئوال شما کاملا درست ولی واقعا این یادآوری برای من درس بزرگی بود که فقط با دیدن ظاهر چیزی زود قضاوت نکنم. و این مسئله حتی در زندگی انسانها و قضاوت در مورد آنها هم تاثیر زیادی دارد.
هميشه اون چيزي كه در ظاهر ميبينيد ماهيت يك چيز نيست.
اين چيست؟؟

[تصویر: 2009062337.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع