سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خیلی از دوستان هستند وقتی در مورد دادن انرژی مثبت یا قدرت فکر با آنها صحبت می کنیم به دلیل نااگاهی و رعایت نکردن بعضی از قوانین به خواسته خود نرسیده اند و نسبت به قدرت فکر اعتقاد خود را از دست داده اند من اینجا می خوام به طور خلاصه قوانینی که از خواندن چندین کتاب حاصلم شده است را در اختیار شما عزیزان بزارم
اول از همه می خواهم خودتان را بشناسید شما یک انسان هستید کل بدن شما از سلول تشکیل شده است سلول ها از مولکول ساخته شده، مولکول ها از اتم ساخته شده، در داخل اتم الکترون و پروتون موجود هست که در داخل آنها چیزی جز انرژی وجود ندارد.
پس در مرحله اول دریابید که شما یک انرژی هستید وجود اصلی شما (روح شما) فانی ناپذیر است. پس شما جسم نیستید.
از طرفی همه در دبیرستان قانون پایستگی انرژی را خوانده ایم که می گه: " انرژی نه به وجود می آید و نه از بین می رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود"
از طرفی دیگر معنی سوره توحید را اگر توجه کنید می گوید: "خداوند نه به وجود می آید و نه از بین می رود نه می زاید و نه زاییده می شود."
اگر توجه کنید این دو تعریف تقریبا مشابه هم هستند
پس متوجه شدید شما انرژی هستید که خداوند از روح خودش بر شما دمیده پس شما در نهایت باز می گردید به خدا
به دنبال خدا در آسمان و زمین نگردید خداوند در درون شماست
همینطور همه این جملات رو شنیده اند که: خداوند از رگ گردن به تو نزدیک تر است
یا برای اینکه خدا را بشناسی اول باید خودت را بشناسی
چقدر این جمله ها آشناست
تا به حال به اینها فکر کرده بودید
الان وقت این است که واقعا خدا رو در آغوش خودتون در وجود خودتون حس کنید
وقتی اطرافیان خود را ببینید وجود خدا رو در اونها هم حس می کنید دیگه نمی تونید از کسی متنفر باشید دیگه کسی براتون زشت نیست چون به این می رسید که همه از یک نوع هستیم
خداوند قدرت بی نهایت است کمال مطلق است
برای چی می گن انسان ها کمال ناپذیر هستند به هر چی می رسن بیشتر می خوان داشته باشن
الان حس کنید اون ذره ای از روحتون که خداوند در شما دمیده از همان قدرت خدا در شما دمیده شده
می خوام بدونید که شما قدرتی دارید که ان را از خداوند مطلق گرفتید اگه بتونید به کارش بگیرید محال به چیزی که می خواید نرسید
پس اولین گام باور شماست
باور کنید که قدرت دارید به کمک خدا از فکرتون برای رسیدن به آرزوهایتان استفاده کنید
هر موقع باورتان شد که وجود شما قدرت است شروع می کنیم
همه چی شما بستگی به ضمیر ناهشیار (روح) شما بستگی داره
می خوام اول ضمیر ناهشیارتون رو با یک تمرین بهتون نشون بدم:
چشمانتان را ببندید تکرار کنید پی در پی "من من من من ....." همینطور همزمان باقبلی تکرار کنید " تو تو تو تو ...." اگر توانستید این کار را انجام دهید متوجه می شید که دو نفر در داخل شما هستند که یکی ذهن هوشیار و دیگری ذهن ناهشیار است!
همه می دانیم ما یک ذهن هوشیار داریم که با عقل و منطق کار می کنه این همان ذهنی هست که شک و تردید و ترس رو در ما به وجود می یاره مثلا شما به چیزی انرژی می دهید و در آخر می گید یعنی می شه؟؟!!! این همان شک و تردید است که توسط ذهن هوشیار شما به شما القا می شود
و همچنین ما یک ذهن ناهشیار داریم، ذهن ناهشیار شما شوخی و جدی حالیش نمیشه دروغ و راست رو متوجه نمی شه هر چی بهش بدید همون رو به انجام می رسونه افکار منفی بهش بدی همون رو در زندگی شما پدید می یاره افکار مثبت هم بهش بدید اتفاقات خوب در زندگی شما پدیدار می شود
قابل ذکر است وقتی می خوابید ذهن هوشیار که شک و تردید رو به همراه می یاره هم می خوابه اما ذهن ناهشیار شما (ضمیر ناهشیار شما) همواره در همه حال بیدار است حتی وقتی شما می خوابید!
پس
تمام تصورات و تجسماتی که از زندگی خود را می خواید داشته باشید قبل از خواب انجام دهید بزارید چون ذهن هوشیار شما می خوابه و دیگه شک و تردید به همراهتون نمی یاد شما به رویاتون فکر می کنید و می خوابید رویاتون می ره می شینه تو ضمیر ناهشیار و آن وقت است که آرزوی شما به عینیت فیزیکی تبدیل می شه و در زندگی شما پدیدار می شه.
به همین راحتی
نکته خیلی مهم وقتی شما بگویید مثلا من یک بنز دارم، من یک بنز دارم، من یک بنز دارم ..... خوب معلومه بهش نمی رسید!!!!!!
شما تنها به چیزی می رسید که با تمام وجود احساسش کنید وقتی بهش فکر می کنید از ذوق و اشتیاق تمام بدنتان به لرزه بیفته!!!!
شما باید خودتون رو در داخل بنز ببینید دستهای خود را ببنید ناخن هایتون موهای دست حلقه دستتتون رگهایی مه از دستتون زده بیرون و حتی خالی که رو دستتون هست بعد چشمانتون رو ببینید فرمون ماشین رو تصور کنید با همان دستای خودتون همون نشانه ها
برای اینکه بیشتر برید تو حس و خودتون رو تو ماشین مورد دلخواهتون ببیند یه هندزفری بزارید تو گوشتون آهنگی که دوست دارید رو بزارید و واقعا خودتون رو تو ماشین ببینید لذت ببرید اون موقع هست که کائنات می گه فرمانبـــــــــــــــــــــــــــــردارم سرورممممم و ماشین رو بهتون می ده به زندگیتون می ده
فقط نه برای ماشین برای مراسم عروسی، همسر مورد دلخواه، خونه و ....
مثلا آشپز خونتون رو که می خواید تصور کنید توش خودتون باشید حرکت کنید برید در یخچال ساید رو باز کنید یه شیشه آب خنک بردارید خنکی آب رو تو دستتون حس کنید متوجه شدید منظورم از تصور چیه؟ به همین راحتی
"برای خداوند تعیین تکلیف نکنید"
شما چیزی را که می خواهید فقط و فقط و فقط به نتیجه آخرش فکر کنید نه اینکه خوب حالا از چه راهی به این برسم
به طور مثال شما می رید تو رستوران و در خواست پیتزا می دهید و می شینید رو صندلی تا پیتزای مورد دلخواهتون رو براتون بیارن سر میز دیگه پا نمی شید برید تو آشپزخونه رستوران ببینید پیتزا رو چه جوری دارن درست می کنن و براتون می یارن
نسبت به آرزوهایتان هم همینطور باشید ایمان داشته باشید که می رسه بهتون
یعنی کائنات از راه هایی خواسته هاتون رو پیش پاتون می ذاره که خودتون هم از تعجب شاخ در می یارید!!!!!!
خود کائنات شما رو به سمت خواسته هاتون هل می ده نمی خواد نگران باشید از چه راهی چی کار کنید فقط و فقط به نتیجه آخر فکر کنید.
نکته خیلی مهم دیگر مهم مهم مهم
شما چیزی را که می خواهید خونه، ماشین، دختر یا پسر مورد علاقه، شغل مناسب .... باید ایمان و یقین داشته باشید که بهش می رسید اگر یه کم شک و تردید داشته باشید خیالتون رو راحت کنم که بهش نمی رسید پس ایمان و یقین داشته باشید.
شما کائنات رو کاتالوگی فرض کنید و هر چی که تو زندگیتون می خواید داشته باشید رو سفارش بدید و از اینکه سفارش می دید مطمئن باشید به دستتون می رسه.
مثلا شما نشستید خونه زنگ می زنید رستوران و غذای مورد دلخواهتون رو سفارش می دید شما یقین دارید که الان غذاتون رو می یارن دم خونه باور دارید و یه ذره هم شک نمی کنید منتظر می شید تا غذاتون رو بیارن
برای کائنات هم همینطور باشید با خیال آسوده منتظر باشید و یقین داشته باشید که خواسته هاتون بهتون می رسه
قانون کائنات ثابت است در همه دنیا ثابت است اگر شما ضمیر ناهشیار خود را کنترل کنید همه چی رو که می خواهید جذب می کنید.
قانون جاذبه زمین ثابت است.
قانون جاذبه زمین رو تصور کنید شما اگر بالای برجی وایستاده باشید و خودتون رو پرت کنید پایین برای قانون جاذبه مهم نیست آدم خوبی باشید یا بد بالاخره می خورید زمین می میرید.
برای کائنات و ضمیر ناهشیار هم این قانون ثابت است. افکار منفی بدید چیزهای منفی وارد می کنید و افکار مثبت بدید چیزهای مثبت وارد می کنید به زندگیتون.
بعضی از دوستان رو دیدم می گویند من نمی توانم افکارم رو کنترل کنم خوب مسلم از ذهن هر کس روزانه میلیونها فرکانس وارد و خارج می شه
شما تنها وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد جمله و عبارات تکرار کنید خود جملات و عبارات مثبت خیلی به ضمیر ناهشیار کمک می کنه تا کم کم مثبت شه
مثلا کسی همش تو فکر قسط و قرض و بدیهی هاش هست هر کاری می کنه نمی تونه از ذهنش ببره بیرون اون موقع باید تکرار کنید "هم اکنون پول، ثروت و فراوانی به سوی من سرازیر می شود."
هیچ وقت نگویید: من بدهی ندارم، من قسط و قرض هام رو پرداخت کردم
این جملات منفی هستند
در مورد جمله اول ذهن ناهشیار کلمه "ن" را نمی فهمد. وقتی می گویید من بدهی ندارم تمام تمرکزتان رو کلمه بدهی است.
من الان به شما می گویم : " به برف و بوران فکر نکن!"
چند نفر فکرتون متمرکز شد به برف و بوران؟؟؟؟
خوب معلومه، همتون
پس جملات مثبت کار ببرید
حتی جمله دوم من قسط و قرض هام رو پرداخت کردم باز ضمیر ناهشیار متمرکز می شه رو "قسط و قرض" اصلا با پرداخت کردن یا نکردن کاری نداره
تا حالا براتون اتفاق افتاده ترس از دست دادن چیزی را داشته باشید و در نهایت آن چیز را گم می کنید. ترس از دست دادن خیلی بد است. جمله همیشگی از چیزی که بدت بیاد سرت می یاد
از هر چی که فرار کنید و ناراضی باشید بدتر اون شرایط برای شما ایجاد می شه
این قانون مقاومت است باید شرایطی را که دوست ندارید رها کنید و بسپارید به خدا خود به خود از زندگی شما بیرون می ره هر چی روش بیشتر تمرکز کنید احساس نارضایتی کنید جلوتون سبز می شه
مثلا دوست دارید شخصی از زندگی تان بیرون بره هر چی تلاش کنید و احساس بدی کنید نارضایتی کنید بد تر اون شخص می مونه باید تکرار کنید " هم اکنون برای (اسم شخص) برکت می طلبم و اجازه می دهم که از زندگی ام برود بیرون. یا هم اکنون این اوضاع و شرایط را رها می کنم و اجازه می دهم که برود
برای خود از چیزهای کوچک شروع کنید و تجسم کنید هر موقع به چیزهای کوچک برسید ایمانتان بیشتر می شود احساس قدرت می کنید و می توانید برای چیزهای بزرگتر زندگی تان تصور کنید
مردی فیلم راز رو می بینه و تو ذهنش می گه اگر قانون تصور درست باشه من پری منحصر به فرد تصور می کنم بالاخره باید ببینمش
مرد پری رنگی و منحصر به فرد رو در ذهنش تصور می کنه و هر روز بهش فکر می کنه و تو ذهنش می بینتش
تا اینکه یک روز در یکی از خیابانهای کالیفرنیا وارد ساختمانی می شد ناگهان چشمش خود به پری که روی زمین افتاده
آن پری بود منحصر به فرد با همان رنگ امیزی آن پری بود که فکر مرد آن را جلوی چشمش قرار داده بود دقیقا همان پری بود که تو ذهنش تصور کرده بود!
ببخشید یه چند تا سوال در این زمینه برام پیش اومد:
مگه سلول و مولوکول و اتم و الکترون و پروتون مربوط به جسم ما نمیشه پس چه ربطی به روح داره؟
با توجه به اینکه شما می فرمایید کائنات خود راه رسیدن به هدف رو به ما نشون میدند پس یعنی من فقط هدف رو تجسم کنم کافیه و نیازی به کار عملی نیست؟
سلام دوست عزیز
وقتی شما جسم خود را می بینید ماده ای جامد می بینید اما در اصل شما ماده ای جامد نیستید کل وجود شما از انرژی تشکیل شده است در اصل کل کهکشان ها و ستارگان و حتی زمین توده ای از انرژی بوده اند که فشرده شده اند و جهان را تشکیل داده اند ضمیر ناهشیار (روح شما) نیز بخشی از شما می باشد پس بخشی از همان انرژی می باشد
فکر شما دارای فرکانس ها و امواج مثبت و منفی هست
شما باید بتوانید با ضمیر ناهشیار که همان روح خودتون هست ارتباط برقرار کنید شما جسم خود رو با روح خود جدا نبینید با روح خود ارتباط برقرار کنید همان ضمیر ناهشیار منظورم هست

شما به نتیجه آخر فکر کنید فقط و فقط منظور این است که کائنات شرایط و فرصت ها و ایده هایی را به شما می رساند که به وسیله آنها و کار عملی که انجام می دهید به خواسته تان می رسید.
بعضی مواقع شده فکری در سرتان جرقه می زند یا مثلا تو دو راهی گیر کردید و به تلوزیون نگاه می کنید یک دفعه جواب سوالتان را از برنامه ای که دارید نگاه می کنید به دست می آورید یا دو نفر غریبه در خیابان رد می شوند و با هم حرف می زنند از حرفهای آنها پیامی به شما می رسد
کائنات خود راه و ایده رو به مغز شما می رساند و شما با آن کاری که به شما نشان داده شده به هدفتان می رسید
تنها راه موفقیت شما این است که از چیزهای کوچک شروع کنید وقتی بهش دست یابید انقدر ایمانتان قوی می شود که بهتر می تونید برای چیزهای بزرگ فکر کنید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع