سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه مرکز تبلیغاتی متفاوت داشته باشم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان
یه مشاوره میخوام اگه کمکم کنید بسیار ممنون میشم
اگه بخوام تو شهرمون یه مرکز تبلیغاتی باز کنم و با توجه به نداشتن سرمایه فقط کار طراحی رو انجام بدم و برای چاپ بفرستم به شهر مجاور چطور میتونم موفق بشم با توجه به این موارد:
1- شهر ما حدود 6 مرکز تبلیغاتی داره که فقط یکی از اونا دارای دستگاه های چاپ هست و یکدونه هم فقط چاپ فاکتور و تراکت سیاه و سفید
2- جمعیت حدود 150 هزار نفر
3- طراحی در حد متوسط بلدم البته دوستانی دارم که میتونن کمک کنن و خودم هم کم کم حرفه ای تر میشم.
حالا من اگه این مرکز رو تاسیس کنم باید چه کنم تا موفق باشم؟ تفاوت من باید در چه باشد؟
تفاوت شما باید در نمونه کار هات باشه یعنی سعی کن یه سری کارت ویزیت های خاصی رو روشون مانور بدی.
الان جدیدا خودمن روی کارت ویزیت های مگنتی(آهنربایی)،کارت ویزیت های شیشه ای و.... مانور میدم که هنوز کسی روش کار نکرده.
برای موفقیت
مهمترین اصل : طراحی خاص و متفاوت
دوم خوش قولی و خوش خلقی
سوم کیفیت
چهارم قیمت

--------------------
نیازی به دستگاه خاصی نیست ، فعلا سیستم و پرینتر کافیه
با چاپخانه هایی کار کنید که طرح را با ایمیل دریافت کنند و در سریعترین زمان ممکن در ترمینال تحویل اتوبوس های شهر شما بدن

آرزوی موفقیت
همانطور که دوستان گفتند خوش قولی و خوش خلقی و متفاوت بودن خیلی مهم هست و یک مسئله دیگر در اینکه شما به ویژه برای سال اول در این کار نیاز به بازاریابی مرتب و حرفه ای دارید و برای این کار اگر بتوانید از بازاریابان متبحر استفاده کنید خیلی به نفع شما خواهد بود و خودتان هم باید اطلاعات کافی درباره بازاریابی داشته باشید چون هم نیاز به ترویج و معرفی کارهایتان دارید و هم نیاز است که مشتری را از اهمیت و نقش تبلیغات در امر بازاریابی مطلع نمایید تا مشتری برای معامله با شما متقاعد شود این مسئله در شهرهای کوچک اهمیت زیادی دارد چون مردم کمتر حاضر به پرداخت هزینه برای تبلیغات هستند.
و یک موضوع دیگر در زمینه تبلیغات اینکه شما سعی نکنید مشتری را به خرید از خودتان ترغیب کنید بلکه با این انگیزه با وی وارد گفتگو شوید که میخواهید به او کمک کنید تا از طریق تبلیغات فروش بهتر و سود بیشتری داشته باشد و اگر بتوانید صادقانه این احساس را به او منتقل کنید به احتمال زیاد مشتری ثابت شما خواهد بود و شما را یک مشاور تبلیغاتی دلسوز خواهد دانست. قدر اینگونه مشتری ها را بدانید و به جای فکر کردن به پولی که از آنها دریافت میکنید همچون یک دوست به رساندن منفعت به آنها بیشتر فکر کنید سودتان خودبخود مهیا می شود.
موفق باشد.
بله صحبت همه دوستان درست است.
به نظر من اگه بتونی با اداره جات و موسسات خصوصی برای گرفتن تبلیغات صحبت کنی و به ازای دادن تخفیف مناسب باهاشون قرارداد ببندی خیلی خوب میشه و برای یکی مثل من بهترین نکته مثبت زمانه اگه بتونم مثلا شما سریعتر از بقیه کار را طراحی و چاپ می کنید خب به شما سفارش می دم.
تشکر از همه دوستان. حالا انجام این کار احتمال شکست وجود داره؟ چون تقریبا هیچ هزینه ای نمی کنم اگه کارم نگیره خیلی ضرر نمی کنم.
حالا اگه بخوام تقریبا از ماه اول اونقدری سود کنم که حداقل اجاره جایی رو که اجاره کردم رو بدم باید چه طوری شروع کنم؟ تراکت پخش کنم؟ تو روزنامه محلی آگهی بدم؟ یا ...
(12-28-2012 12:47 PM)omid.z نوشته شده توسط: [ -> ]تشکر از همه دوستان. حالا انجام این کار احتمال شکست وجود داره؟ چون تقریبا هیچ هزینه ای نمی کنم اگه کارم نگیره خیلی ضرر نمی کنم.
حالا اگه بخوام تقریبا از ماه اول اونقدری سود کنم که حداقل اجاره جایی رو که اجاره کردم رو بدم باید چه طوری شروع کنم؟ تراکت پخش کنم؟ تو روزنامه محلی آگهی بدم؟ یا ...

شما از همین الان با خودت شرط کن که 3 ماه اول ضرر بدی 3 ماهه دوم سر به سر بشی
3 ماه سوم به سوددهی بیفتی 3 ماه چهارم دیگه بترکونی !

این تقریبا قانون همه کارهاست ، باید برای 6 ماه اول سرمایه برای هزینه کردن داشته باشی
البته این زمان ها بستگی به تلاش و تخصص و شانس شما هم داره ، ممکنه با تلاش و فکر نو این بازه های سه ماه ای را یک ماه اش کنی و بعد از ماه چهارم بترکونی! 10_004

فکر ضرر کردن هم از دهنت بکن بیرون ، شما یک هدف داری از الان و داری برای رسیدن به اون هدف هزینه می کنی (اجاره و ... ) و این ضرر نیست ، سرمایه گذاری برای رسیدن به هدف هست . پس اصلا فکر اجازه و هزینه ها را نکن و به کار اصلی برس و تمامی فکر و ذهنت را برای هدف اصلیت درگیر کن . مطمئن باشید که موفقتتون حتمیست

10_004
هیچکدوم
باید بری دنبال مشتری
تبلیغات دهن به دهن
وگرنه در ماه های اول شکست میخوری ما خودمون رفتیم دنبال مشتری.
و تراکت هم پخش کردیم ولی فایده ای نداشت.
ببخشید الان یه چیزی یادم اومد: مجوز
واسه گرفتن مجوز کجا باید برم و چه شرایطی داشته باشم؟ متاهل نیستم ولی کارت پایان خدمت دارم.
مجوز چی؟؟؟
مگه میخوای کانون تبلیغاتی بزنی؟؟
اگر قراره این کاررو بکنی باید دنبال مجوز باشی که به همین راحتی ها هم بهت مجوز نمیدن.
اگر قراره مغازه بزنی باید جواز کسب بگیری که با مراجعه به اتحادیه صنف عکاسان و چایخانه داران این کار به راحتی میسره.و حدود 800 هزار تومن هم هزینه داره.
در ضمن من یک ساله دارم کار میکنم ولی هنوز مجور ندارم.میتونی شروع کنی بعدا مجوز بگیری
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع