سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اولین نمایشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(12-27-2012 04:20 PM)nami نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-27-2012 04:14 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-27-2012 04:03 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها این نمایشگاه رو از دست ندید
من سه شنبه اونجام
بچه ها یه هماهنگی کنیم که سه شنبه رو سر مهدی خراب بشیم Smile
مهدی گفته ناهار هم میده Smile برای همین هر چی تعداد دوستان بیشتر باشه ، دادا مهدی خوشحالتر میشه! Smile

AngryAngryAngryAngry

من کی این حرفارو زدم خودم خبر ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه تشریف بیارند ناهار مهمون من هستند(چلوکباب کوبیده)
10_00410_004

با سلام و سپاس

آقا مهدی یک نهار محبت کنه و به نیت من بخره و همه یه لقمه از غذایی که سهم من هست بخورند .همین قدر کافیه فکر کنم تا هزینه ها بالا نره.

چشم آقا نامی شما سرور ما هستید.
ما همیشه به یادتون هستیم.
(12-27-2012 04:28 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی جان کمی راجع به نمایشگاه توضیح دهید. ممنون.

ببینید عمو هوشنگ من در واقع دارم یه ایده رو در مغازه اجرا میکنم.
من مغازمو کلا تغییر دادم و کل مغازه رو پر کردم از نمونه های هدایای تبلیغاتی و اومدم به مشتری ها دعوت نامه فرستادم و ازشون دعوت کردم که از نمایشگاه هدایا تبلیغاتی ما که همون مغازمون هست دیدن کنند.وقتی هم که میان مطمئنا خرید خواهند کرد.
ما به مدت دوماه داریم این کاررو انجام میدیم.
(12-27-2012 05:19 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]ن پ حتما میخوای من شیرینی و ناهار و شام و صبحونه بدم؟! 10_003
نذار لوت بدم که مجبور بشی همه رو شیرینی بدی! Smile
پس بیا با هم دیگه یه جور حلش کنیم! 10_003
-------------------
آقای نامی ، بذارید یکم مهدی خرج کنه! بعدا خاطره میشه براش Smile
36

تا باشه از این خرجا.

بیاین من در خدمتم
آقا مهدی جان تبریک.
فوق العاده ایده زیبائی است.موفقتر باشی که هستی .بقول استاد نامی عزیز موفقترین موفق ها باشی که باز هستی.
گروه بازاریابی برتر(فرهاد قربانی و دارو دسته)به شما تبریک عرض نموده و اگه خدا بخواد شاید سرت خراب شدیم.10_00410_004
(12-27-2012 07:11 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]گروه بازاریابی برتر(فرهاد قربانی و دارو دسته)به شما تبریک عرض نموده و اگه خدا بخواد شاید سرت خراب شدیم.10_00410_004

یا علی 35353535
در خدمت هستیم
تبریک تبریک تبریک من نیومدم واسه من دوتا بزار کنار آقا مهدیا
داداش مهدی انشالله که خدا خیر بده.
موفق و پر پول باشی.
سلام حاج مهدی
داداش یه آماری از قیمتای اجناست به ما هم بده

09365980966

secretindustrial62@yahoo.com
داداش.فقط میتونم بگم دمت گرم.
فقط همین...
بابک بختیاری هم همینجوری شروع کرد.
بچه ها اینقدر بهش فشار نیارید.یهو دیدین انجمن نصرفید براش نامی آینده (داش مهدی) رو از دست میدیم ها...
آفرین مهدی جان
فکر خوبیست که مانند سال های پیش، اما با قدرت بیشتر می خواهید تا از بازار خوب این نوع از کسب و کار استفاده ببرید.
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع