سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازاریابی در عراق
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
آقا فرهاد گل، این یارو رو یارو می کنم یارو می کنم بهت.
آقا ناصر اگه خطابتون ب من بود من مواد غذایی رو نگفتم. کلا محصولات رو گفتم.
اگر منظورتون اینه که لیست مواردی ک امکانش داریم رو بگیم، با مدیر صادرات وارداتمون صحبت کنم بپرسم بگم
(12-22-2012 02:05 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]ما در چارسوق این کار رو انجام می دیم.
اگر تمایل به همکاری دارید، شرایط خودتون و محصولاتتون و ... رو برام بفرستید.

با سلام

لطفا بفرمائید چه نوع کالا هایی را آمادگی دارید.

با سپاس
جناب آقای قجر پاسخ رو براتون پ.خ کردم.
فرهاد جان سوال کردم برای چای سبز جواب منفی بود. اما برای ماهی شمال جواب مثبته. ب شدت هم استقبال می شه.
در جواب آقا ناصر و آقا فرید عزیز هم عرض کنم ما برای بازاریابی کالا مشکلی نداریم (به غیر از موجودات زنده)
البته در ۲ حالت امکان سرویس داریم.
۱- بازاریابی و صادرات و فروش
۲- صادرات (صرفا انتقال از ایران به عراق)

برای مورد اول شما اجناسی که دارید رو ذکر کنید در صورتی که بازار طرف مقابل کشش داشته باشه اعلام می کنم ک پاسخ مثبت هست. و الا من بخوام لیست اقلام بدم خیلی ممکنه زیاد بشه. اینطوری راحت تر هم هست برای ما. همینطور شاید بعضی موارد برای ما مشخص نباشد که بعد از اعلام شما تحقیق می کنیم و اعلام می کنیم.

موفق تر باشیم.
سلام . یوسف جان.چای سیاه نه چای سبز.ما تو کاره چای سیاه هستیم. چای سبز فرق فوکوله36
فرهاد جان یارو کردی مارو ک Yosef.gif
مشکلی نیست اونم یارو می کنم بت میگم یارو شه Yosef.gif
(12-23-2012 03:41 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]جناب آقای قجر پاسخ رو براتون پ.خ کردم.
فرهاد جان سوال کردم برای چای سبز جواب منفی بود. اما برای ماهی شمال جواب مثبته. ب شدت هم استقبال می شه.
در جواب آقا ناصر و آقا فرید عزیز هم عرض کنم ما برای بازاریابی کالا مشکلی نداریم (به غیر از موجودات زنده)
البته در ۲ حالت امکان سرویس داریم.
۱- بازاریابی و صادرات و فروش
۲- صادرات (صرفا انتقال از ایران به عراق)

برای مورد اول شما اجناسی که دارید رو ذکر کنید در صورتی که بازار طرف مقابل کشش داشته باشه اعلام می کنم ک پاسخ مثبت هست. و الا من بخوام لیست اقلام بدم خیلی ممکنه زیاد بشه. اینطوری راحت تر هم هست برای ما. همینطور شاید بعضی موارد برای ما مشخص نباشد که بعد از اعلام شما تحقیق می کنیم و اعلام می کنیم.

موفق تر باشیم.

سلام

لطفا ایمیل خود را ارسال کنید

با تشکر
ارسال شد
درود بر شما .ما كارمان تو عراق بخصوص كردستان آن بازاريابي ميباشد. نوع جنس قيمت و نمو نه هاي آن را در صورت تمايل برايمان بفرستيد ضمنا" بازار اينجا پر مصرف و عاليه
همراه:09183760830
درود دوست عزیز_ بنده فروشنده هستم یبار وقتی واسه مصاحبه رفتم مدیر فروش شرکت ازم سوال کرد تا حالا چی فروختی؟ منم بهش گفتم : من یه فروشندم پشمک بدی میفروشم طلا هم بدی میفروشم یارو هنگ کرد..... من به مرز عراق نزدیکم حالا چی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام و عرض ادب،
دوست گرامی،
بنده هم در زمینه صادرات کفش تمام چرم مردانه و زنانه می تونم همکاری کنم. پدر بنده از تولید کنندگان کفش تمام چرم هست. مقداری صادرات به افغانستان نیز داریم. در صورتی که بتوانید بازاریابی مناسبی انجام دهید و برآوردی از شرایط درخواستی مصرف کنندگان به ما ارائه دهید، می توانیم بر اساس خواست و موقعیت بومی و جغرافیایی عراق نیز تولید کنیم.
در صورت وجود بازار مناسب توان صادرات تا 10.000 جفت در ماه رو نیز داریم.

با احترام
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع