سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش لوازم الكترونيكي و كسب درآمد..
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان عزيز.
دوستاني كه تمايل به كسب درآمد دارند ميتوانند با مراجعه به وبلاگ بنده محصولات جديد را ببينند و در صورت تمايل اقدام به بازاريابيو فروش براي خودشان كنند.

چندين ويژگي اين محصولات داره
1-مستقيم وبدون واسطه از كشور چين وارد شده است پس در نتيجه قيمت آن كاملا پايين ميباشد
2- به دليل اينكه اين اجناس توسط خودمان وارد ميشود قيمت آن هم دست خودمان است و كسي نميتواند رقابت كند.
3-اين محصولات با توجه به تجربه فروشي كه بنده دارم جزء پر فروش ترين اجناس ميباشد به طوري كه شما اين اجناس را به افراد عادي يا موبايلي ها يا فروشندگان لوازم برقي و... ميتوانيد بفروشيد.فقط كافيست كه 1 نفر را پيدا كنيد تا مثلا هفته اي 200 عدد از شما بخرد با اين حساب راحت هفته اي 200 هزار تومان كار ميكنيد.پيدا كردن چنين مشتري هايي هم سخت نيست چون وقتي قيمت پايين باشد مشتري خود به خود مشتاق ميشود.

اجناس ديگري هم هستند كه انشالا به مرور خدمت دوستان اعلام ميكنم.

براي ديدن 3 نمونه از اين اجناس ميتوانيد به آدرس زير برويد
http://hg-led.persianblog.ir/
اگر میتونید آدرس کامل فروشگاه تون را بنویسید .
فروش 200 عدد در هفته یعنی هر محصول هزار تومن سود
اون اف ام پلیر هم که خودم 8 تومن میخرم خیلی با جاهای دیگه فرق نداره
ولی به نظرم اسپیکر ها قیمتشون مناسب بود. کیفیت صداشون خوبه؟
محصولات دیگه ای هم داری؟
من حداقل سود را گفتم اگه تک فروش داشته باشی که سودش خیلی بیشتر از اینهاست
اف ام پلیرهام بار جدید که بیاد قیمتش کمتره.اسپیکره ها هم بهترین کیفیت صدا را دارند با اکولایزر و باتری داخلی و همچنین 4 عدد باتری قلمی قابل شارژ میخوره.محصولات دیگه هم دارم شما چی نیاز داری؟
آقای مهندس پسشنهاد میکنم تمام محصولاتی که دارید را با ذکر مشخصات فنی واقعی و قیمت در وبلاگتان قرار دهید بهتر از آن است که از مشتری بپرسید شما چه چیز نیاز دارید!
موفق باشید.
(12-20-2012 08:33 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]آقای مهندس پسشنهاد میکنم تمام محصولاتی که دارید را با ذکر مشخصات فنی واقعی و قیمت در وبلاگتان قرار دهید بهتر از آن است که از مشتری بپرسید شما چه چیز نیاز دارید!
موفق باشید.
با سلام وتشکر.منم با نظر جناب سلمان پور موافقم.من قبلا تو یدکی امپتی پلی یر (لوازم لوکس اتومبیل) میفروختم.قیمتش ارزونتر بود.و مارک متین که جنسش خیلی خوب بود رو هم داشتم.شما لطف کنید تعداد کالاها و قیمتهاشون بذارید ،شاید مشتری شدیم. مرسی
(12-20-2012 06:48 PM)mhe نوشته شده توسط: [ -> ]من حداقل سود را گفتم اگه تک فروش داشته باشی که سودش خیلی بیشتر از اینهاست
اف ام پلیرهام بار جدید که بیاد قیمتش کمتره.اسپیکره ها هم بهترین کیفیت صدا را دارند با اکولایزر و باتری داخلی و همچنین 4 عدد باتری قلمی قابل شارژ میخوره.محصولات دیگه هم دارم شما چی نیاز داری؟

حق با دوستان است. من که نمی دانم شما چه وسایلی دارید و چه قیمتی دارند. با توجه به وسایلی که دارید و قیمتی که میدید شاید خرید کنم. مثلا حدود یک ماه پیش اسپیکر ها رو واسه موبایل فروشی یکی از اقوام 22 هزار تومن می خریدیم. و قیمت الان رو ندارم.
شما هم اگه جنسی دارید که بشه در موبایل فروشی یا تعمیرات موبایل بشه استفاده کرد و قیمت مناسب شاید همکاری کردیم.
دوستان عزيز دو محصول جديد به سايت اضافه شد.در ضمن از دوستان كسي هست كه قيمت گوشي عمده داشته باشه؟اگر هست لطفا ليست قيمت برام بفرستيد.تضميني روزي 20 ميليون ميتونم ازش خريد كنم
(12-20-2012 04:21 PM)mhe نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان عزيز.
دوستاني كه تمايل به كسب درآمد دارند ميتوانند با مراجعه به وبلاگ بنده محصولات جديد را ببينند و در صورت تمايل اقدام به بازاريابيو فروش براي خودشان كنند.
آدرس زير غیرفعاله

سلام
آدرس اینترنتی تون رو بفرمایید چیست

این آدرس غیر فعاله
لطفا تصحیح کنید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع