سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی از اقای کاظمی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام عرض ادب خیلی خیلی از سایت تون لذت می برم سپاس گزارم.راهنمایی می خواستم من و خواهرم می خواهیم یه شرکت تبلیغاتی در جنوب تهران بزنیم با مجوز،البته از کار کوچیک شروع خواهیم کرد با حدود پانزده میلیون تومان قصد هم داریم خودمان بازاریابی کنیم وچند نیرو برای کارهای طراحی جذب کنیم و بعد با چاپ خانه هایی که قرارداد میبندیم کا را چاپ و تحویل دهیم نظر شما چیه؟خیلی راغبم نظرتون را بدونم متشکرم10_004
nahidrahmati552@yahoo.com
سلام خواهر عزیز
کار تبلیغات؛ شغلی خوب و پردرامد است که البته نیاز دارد که شما به چند نکته توجه کنید.
ابتدا اینکه رقابت زیاد است پس به دنبال نقطه تمایز برای کار خود باشید. (در مقاله ای عرض کردم : پرزنت مشتریان در محل کارشان برای کارت ویزیت، سربرگ و غیره)
بازاریابی با روابط عمومی قوی لازم است. در بین دوست و آشنا و طبق شغل اول خود، معرفی خوبی از خود داشته باشید.
به مناطق تحت پوشش توجه کنید و سعی کنید مرحله به مرحله دایره آن را گسترش دهید.
کار خود را گسترش دهید (فاکتور،پاکت و ...) و سپس برای کسب سود بیشتر دستگاه تهیه فرمایید.
در ابتدا همه سرمایه خود را صرف نکنید بلکه مرحله به مرحله سرمایه را طبق نیاز بازار تزریق کنید.
حتما از لحاظ دانش و چشم نواز بودن کارها تلاش کنید.
قیمت پایین دراین بازار رقابتی حرف زیادی برای گفتن دارد اما برای شروع کار را با سود کمنر اما کیفیت خوب تحویل دهید.

در ضمن از دوستان انجمن، آقای گل محمدی در جنوب تهران چاپ راکا را براه انداخته اند که می توانید از کمک ایشان هم استفاده کنید.

موفق باشید
سلام
من هم همین کاررو میکنم....منم جنوب تهران هستم (چهاردانگه)شما کجا هستید؟؟؟؟
قراره چه کارایی خودتون انجام بدید؟؟؟؟؟
من الان با همکارا دارم کار ریسو گراف انجام میدم...
اگر سوالی،کمکی چیزی بود من در خدمتم...
از ما که راهنمایی نخواستین Big Grin
ما هم چیزی نمی گیم
سلام
مهدي جان شما ريسو را دوري چند ميزنين؟
واسه مشتري؟
ما برا همکار دوری 5000 میزنیم و برا مشتری دوری 8000 تومن میزنیم
لینک مرجع