سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی چگونگی تبلیغ و فروش کارهای هنرمندان در اینترنت؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام راستش من هنرمندم و ماکت میسازم ... البته ماکت من جنبه صنایع دستی و دکور داره ولی هیچ کس بهش اهمیت نمیده من هم صنایع دستی رفتم و هم وزارت ارشاد .. بهم گفتند که به ما مربوط نیست و منم نا امید شدم .. اگه کسی میتونه کمکی کنه نظر بده .. فقط اول لطف کنید کارای منو ببینید ...
ممنون...10_004
http://makketsaz.persianblog.ir/
آفرین، کاراتون خیلی‌ قشنگ بود، از دیدن ماکت‌های شما لذت بردم -- آیا هیچ به فکر خوندن معماری یا مهندسی‌ راه و ساختمان هستی‌، فکر کنم استعدادِ خوبی‌ تو این کار داشته باشید

موفق باشید
فوق العاده عالی است.
با درود
کارتون خاص و زیباست

بهتون پیشنهاد می کنم ماکت مکانهایی را بسازید که به نوعی سمبل باشند و هر شخصی دوست داشته باشه اون ماکت را توی منزل یا محل کارش داشته باشه ، هر چه ظرافت بالاتر ، مسلما مشتری بیشتر
حتی بعضی مکان ها قابلیت تولید انبوه هم دارن

مثلا برج میلاد و آزادی برای بازرگانان خارجی که به ایران و تهران می یان می تونه جذاب باشه . حتی امکان این را داره که از سمت ادارات و سازمان های دولتی بهتون سفارش داده بشه برای هدیه یا لوح ...
یا بالفرض ماکت پل خواجو یا سی و سه پل برای توریست های ایرانی و خارجی
و از این دست

ماکت های بزرگ که ترمینال ها ، فرودگاه ها و ... سفارش می دهند هم به صورت مناقصه برگزار می شه و باید جراید را دنبال کنید

موفق باشید
خیلی ممنون شماهم همین طور ... راستش آره ولی دیگه دیر شده پدرمم مخالفت میکنه .. البته یه جورایی هم راست میگه ...
ولی به نظر من این کارم خیلی عالیه ..اگه کسی باشه که بتونه برام کار جور کنه ( بازاریابی ) هر دوتامون میتونیم پول خوبی بدست بیاریم ... چون کسی که هنرمنده ارزش کار منو میدونه و پول خوبی میده... به نظر من اگه بتونیم تبلیغ کنیم کارمون میگیره چون کار جدیدی هستش ..
10_004سلام دوست گرامی
کارتون واقعا قابل تحسین و زیباست امیدوارم که موقعیتی پیش آید که از این هنر زیبای شما به نحوه احسن استفاده بهینه شود .
هیچ وقت ، هیچ وقت نا امید نشو وقتی شما توانستید به این زیبایی خلاقیت خود را به کار بگیرید مطمئن هستم در مرحله تجاری سازی آن هم شما می توانید بهترین راه را پیدا کنید فقط نا امید نشو که شما بیشتر ین راه را رفته اید . بدون اقراق می گویم شما بیشترین راه را رفته اید .
Ideaموفق ترین باشید عزیز گرامی
خیلی ممنون از دوستان که بهم امید دادن ..
ولی منکه فعلا این کارو بوسیدم و گذاشتم کنار
آقا خسته نباشید میگم منم کاراتو دیدم واقعا فوق العاده بود واقعا خیلی حیفه که تو مملکتمون قدر هنرمندانی مثل شما را نمیدونن این مسئولین کی میخوان به فکر بیفتن و از نابغه ها و با استعداد ها حمایت کنن واقعا جای تاسفه یه کشوری مثل امریکا هر چی نابغه است دور خودش جمع کرده اونوقت ایران هر روز فرار مغزها داره.
سعی کن اصلا ناامید نشو توکلت به خدا باشه و همه کارهارو به خدا بسپار خودش صلاح هر کارو بهتر میدونه بهش امید داشته باش کارتو درست میکنه به هر حال این زحمت های تو یه روز جواب میده فقط اجازه نده این نا امیدی استعداد هاتو کور کنه محکم باش و مطمئن باش یک روزی قدر کارهاتو خواهند دونست.
دوست عزیز فکر کنم دوستان دیگه به اندازه کافی روحیه و امید دادن و از کارت تعریف کردن

من یکم میخوام به دید بیزنسی به کارت نگاه کنم شرمنده که یه سری سئوالات رو روک مطرح میکنم.

اول اینکه کدوم شهر زندگی میکنی؟
میتونی کاراتو فانتزی تر و کوچیکتر درست کنی؟ مثلا در سایزهای حدا... ۳۰ سانتی
کیفیت کارت رو با رنگ و لعاب بهتر میتونی درست کنی؟

و در آخر حاضری در فروش محصولاتت با کسی شریک بشی؟ منظورم خودم نیست منظوم موسسات و بنیادهای خیریه هست.
اگه بتونی بخشی از درامدت رو به این موسسات بدی و شریک بشی باهاشون خیلی راحت میتونی فروش داشته باشی اگه بخوای من تو این موسسات روابط دارم و اگه موافق باشن میتونم باهاشون کارتو راه بندازم.

پدر من هم هنرمنده (نقاشه) ولی تاحالا ۱۰۰۰ تومن هم از این راه پول در نیاورده متاسفانه تو ایران یک اثر هنری بعد از مرگ اون هنرمند ارزش پیدا میکنه یا اگه دقت کرده باشه اگه این هنرمند مشکل جسمی داشته باشه مطرح میشه.

بهتره اگه میخوای از این راه کسب درآمد کنی با این موسسات رابطه خوب و نزدیکی داشته باشی
خیلی ممنون دوست عزیز .. راستش من از صنایع دستی و وزارت ارشاد چیز زیادی نخواستم ..فقط بهشون گفتم حداقل منو جزو هنرمندا قرار بدید که اونجوری هم بیمه میشم و هم با وامش میتونم ابزار بخرم و کارمو گسترش بدم ..اما خودتون میدونید که کسایی که مسئول این امور هستن خودشون هنرمند نیستن و اصلا نمیدونن هنر چیه...
32 169
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع