سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک فوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با جهل میلیون جکار می توان کرد ؟
(12-14-2012 02:55 AM)faresmad2 نوشته شده توسط: [ -> ]با جهل میلیون جکار می توان کرد ؟

قدمت گلباران.
لطف بفرمائید تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید.اگر نتیجه نگرفتید با توضیح شهر محل سکونت و تحصیلات و تخصص و علاقمندیهای خود اعلام تا عزیزان انجمن راهنمائی کنند.
(12-14-2012 02:55 AM)faresmad2 نوشته شده توسط: [ -> ]با جهل میلیون جکار می توان کرد ؟
تبریک بخاطر ورود شما به این انجمن
مشخصات کلی تان را که جناب قربانیان فرمودند اعلام کنید . با این مبلغ قادر خواهید بود خیلی تحولات صحیح بوجود بیاورید . کل انجمن رو بازدید کنید و ببینید با کدام ایده یا قسمت کار آفرینی میتوانید هماهنگ شوید .
با سپاس 10_004
اول مهارتها و تخصصهاتونو بگید
(12-14-2012 06:00 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]اول مهارتها و تخصصهاتونو بگید
با تشکر از پاسخهای شما دوستان من می خواهم سرمایه خودم را در کاری بزارم که ریسک نداشته باشد و بازده خوبی داشته باشد
دوست من کار بدون ریسک وجود نداره.حتی تو این زمونه نفس کشیدنم ریسکیه.در واقع دنبال کار با کمترین ریسک هستی که میشه این موارد رو ذکر کرد : مسکن،ارز،طلا،بورس
با 40 میلیون خیلی کارها می شه کرد
سرتون را که بچرخونید خیلی از اجناسی که دور و برتون می بینید را با 40 میلیون می شه تولید کرد و یا واسطه خرید و فروشش شد
پس انداز هم بخوایید بکنید ، هر چیزی تو این مملکت بخرید سال دیگه 50 درصد گرونتر شده
خلاصه همه اینها بستگی به شما و علایق شما داره

بدون ریسک هم سکه طلا بخرید بندازید تو صندوق امانات بانک . دو سال دیگه بردارید دونه ای 2400 بفروشید !!!
سلام
الان که شبه عیده به تاپیک شب عید یه سر بزن
(12-15-2012 01:07 AM)ast0300 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من کار بدون ریسک وجود نداره.حتی تو این زمونه نفس کشیدنم ریسکیه.در واقع دنبال کار با کمترین ریسک هستی که میشه این موارد رو ذکر کرد : مسکن،ارز،طلا،بورس

دوست عزیز این مواردی که ذکر کردید جز مسکن جزء کم ریسکهاست یا پرریسکها؟؟؟؟؟
یه سوپر مارکت شیک بزن.فکر نکنم ضرر داشته باشه چون مردم تنها چیزی که رها نمیکنن نظافت و شکمشونه
لینک مرجع