سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لحظه ای درنگ جایز نیست ،شرکت خودتان را راه اندازی کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
امروز با گشت و گذار در ادارات مختلف جهت انجام کاری به نتایج خوبی رسیدم که برای خود من دیوار ذهنی به حساب میومد و شاید خیلیها مثل من با این چنین مشکلی مواجه باشند.
جهت راه اندازی یک شرکت بسته بندی یا تولیدی مثل بسته بندی حبوبات یا ادویه جات و یا بسته بندی عسل و تولید انواع ترشی جات و بسته بندی انها و......اصلا نیاز به زدن یک سوله با متراژ بالا نیست و میشود با مراجعه به اداره جهاد کشاورزی و اطلاع از نحوه راه اندازی اینگونه کارها اقدام به شروع فعالیت نمود.
از مزایای این طرح میشود به موارد زیر اشاره کرد .
1-جهت شروع کار نیاز به اخذ جواز کسب نیست.( که حدود 5 ماه طول میکشد اگر شرایطش را داشته باشید.)
2-نیاز به پروانه های بهره برداری و پروانه تاسیس و ....نمیباشد.(فقط پروانه جهاد کشاورزی کفایت میکند که اونم اسون میدن)
3-جهت شروع خیلی از فعالیتها نیاز به مکان خاصی نیست .(میتوانید از منزل مسکونی یا اپارتمان خود استفاده کنید.
و بسیاری از مزایای دیگر که خیلی راههای میانبری جلو راه ادم میگذارند .
بنابراین اگر هدفتان مشخص هست لحظه ای درنگ نکنید و پیش بسوی تاسیس شرکت و موفقیت بزرگ.
برای دستگاه بسته بندی چه نوعی استفاده می کنید. هزینه این دستگاه چقدر است؟
امیدوارم موفق باشید .
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

نه سخت بگیرید و نه آسون
متاسفانه این صحبت ها تبلیغات اولشه ، دیروز هم گفتم به حرف های قشنگی که روز اول می زنند دل نبندید

دوستان برنامه هاتون را با فرض نداشتند مجوز جلو ببرید ، حالا اگه شد مجوزی بگیریم که چه بهتر ، اگه نشد هم خللی به روند کاریتون وارد نشه
اتفاقا فکر خوبیه
یکی از دوستان زردآلوی خشک رو فله ای میخره تو ظرفهای پلاستیکی با اندازه های مختلف تهیه میکنه و میده سوپر مارکتها
(12-13-2012 04:20 PM)soltan_sal نوشته شده توسط: [ -> ]برای دستگاه بسته بندی چه نوعی استفاده می کنید. هزینه این دستگاه چقدر است؟
امیدوارم موفق باشید .
ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم برای چه بسته بندی ای فرمودید ؟
(12-13-2012 04:30 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

نه سخت بگیرید و نه آسون
متاسفانه این صحبت ها تبلیغات اولشه ، دیروز هم گفتم به حرف های قشنگی که روز اول می زنند دل نبندید

دوستان برنامه هاتون را با فرض نداشتند مجوز جلو ببرید ، حالا اگه شد مجوزی بگیریم که چه بهتر ، اگه نشد هم خللی به روند کاریتون وارد نشه
بله درسته اقا مهدی هر کاری سختیهایی داره که برای من مجوز گرفتن برای یک محصول محال به نظر میومد(از گرفتن صوله تا هزینه های سر سام اور جهت شروع فعالیت)ولی به نظر میاد از طریق جهاد کسی پیگیر باشه راحت تر هست.هر چند من خودم به نتایج حرفی که شما میفرمایید رسیده ام و یک سری کارهایی را بدون مجوز دارم انجام میدم.

(12-13-2012 05:05 PM)SAEED65 نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا فکر خوبیه
یکی از دوستان زردآلوی خشک رو فله ای میخره تو ظرفهای پلاستیکی با اندازه های مختلف تهیه میکنه و میده سوپر مارکتها
بله خیلی از کارها را میشه اینجوری بدون مجوز به صورت خانگی انجام داد مثل بسته بندی الو،انجیر ،زرشک،انواع اجیل و....ولی در سطح کلان کسی بخواد انجام بده نیاز به مجوز داره .
(12-14-2012 01:26 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-13-2012 04:20 PM)soltan_sal نوشته شده توسط: [ -> ]برای دستگاه بسته بندی چه نوعی استفاده می کنید. هزینه این دستگاه چقدر است؟
امیدوارم موفق باشید .
ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم برای چه بسته بندی ای فرمودید ؟

منظورم دستگاه بسته بندی حبوبات حداقل سرمایه چقدر هست و چه مشخصه های باید داشته باشد تا بعدا برای بهداشت ایراد نگیرند!
با توجه به تغییر قیمتها .قیمت را از جستجوگرها سرچ فرمائید.
منظورم دستگاه بسته بندی حبوبات حداقل سرمایه چقدر هست و چه مشخصه های باید داشته باشد تا بعدا برای بهداشت ایراد نگیرند!
[/quote]
بسته بندی حبوبات جهت مشاغل خانگی اصلا نیاز به دستگاه خاصی ندارد فقط نیاز به ترازو و یک دستگاه پرس دارید ولی اگر بخواهید بصورت صنعتی وارد این قضیه بشوید فرق میکند و به قول استاد قربانیان چون قیمتها فرق کرده باید حتما لیست قیمتها را دربیارید .
موفق باشید
با سلام و سپاس

جناب آقای میرعباس عزیز ،بنده به نوبه خودم از بابت این تایپیک زیبا که کلی از بابت هزینه ریالی و مهم تر از آن هزینه زمانی ،باعث صرفه جویی در روند کار سایر عزیزان انجمن در زمینه مربوطه خواهد شد، بسیار سپاسگزارم.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع