سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه كسي حاضره ديدنش رو تغيير بدم!!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(12-11-2012 11:40 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]اولا تایپیک ایده یابی باعث شد که من راحتر از قبل به ایده های دست پیدا کنم که قبلا فکر نمیکردم.
در ارتباط با موضوع بله.
ایده فروشگاه مجازی که علاقمند بودم و زیاد توجهی به آن نداشتم و اکنون با تمام قدرت پیگیرش هستم.

ممنون جناب قربانيان

ذهتان رو به چالش بكشيد
چه ايده هاي ديگه وجود دارد؟؟
نوشتن همین شرایط تشکیل انجمن چون جرقه به ذهنم رسید.

دوباره حرکتهائی را شروع کنم که احساس کنم هنوز هم می توانم.
بیشتر حرکتهائی را فکر کنم که عزیزان به سادگی بتوانند مشغول بکار شوند.
آقا سجاد جان من توانستم درک کنم که فعلا وقت استراحت نیست.
مطالب مفید و تاثیرگذاری بصورت فایل صوتی , برای ارائه در فروشگاه با کمک عزیزان تهیه کنم.
آقا سجاد گل!

تو این تاپیک و تاپیک ایده حسابی به من تلنگر زدید.

واقعا سپاسگزارم.

در مورد این تاپیک چون نمونه عینی و تاثیر شگرف (واقعا شگرف) آن را از نزدیک دیده ام , خیلی مغزم داغ شده.
واقعا این خودش یک نمونه است. من این موضوع را از نزدیک لمس کردم ولی تا این لحظه که شما تو این تاپیک نوشتید , متوجه آن نبودم. و نتوانسته بودم که از این زاویه به آن نگاه کنم.

آن موقعی که از نزدیک دیدم , فقط به هوش و استعداد دوستم آفرین گفتم. همین.

و متوجه نشده بودم که صرفا استعداد نیست بلکه دیدگاه و نگرش هم هست.

ولی الان که قرار شده دیدمان را تغییر دهیم , خود همین موضوع را هم می بینم. اشتباهم را میبینم. و می گویم چرا من اینگونه نبینم؟
سبحان جان من از شما در مورد انجمن ايده ميخوام
البته قبلش دارم باهات مثل يك دوست صحبت ميكنم

من كاري ندارم كه شما چي تو ذهنت هست چي تو ذهنت نيست.

يك سوال كردم و چند جواب مشخص
در مورد بازي و اينترنت اين موارد حالا حالا راه هست تا برسيم.

1 نمره منفي تا حالا گرفتي
البته ميكنمش 2 تا
متاسفانه شد 3 تا

اگر سر كلاس حضوري بوديم كه با كمال احترام مينداختمت بيرون : دي

اما نمره منفي اول بخاطر اينكه سوالي رو كه پرسيده ميشه رو جواب بده و بذار ذهنت روي همين سوال متمركز بشه نه موارد ديگه كه گفتني- ذهن انسان كامپيوتر نيست بتونه در ان واحد به چندين موضوع فكر كنه و اگرم اينطوري باشه كارايي كه بخواد داشته باشه رو نداره

نمره منفي دو اين انجمن يك مثال هست و چون براي راحتي بهتر اعضا مطرح كردم پس شما احساسات رو بايد بذاري كنار

نمره منفي 3

حوزه ها مختلف بهم ديگر ربط دارند و نبايد از يك حوزه دوري كني و ذهنت رو از كار بندازي

گرچه اين تاپيك بحث در مورد اين مباحث عيب يابي نيست.اما اومديم تا اينجا ديدمون رو تغيير بديم.
(12-12-2012 12:39 AM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان جان من از شما در مورد انجمن ايده ميخوام
البته قبلش دارم باهات مثل يك دوست صحبت ميكنم

من كاري ندارم كه شما چي تو ذهنت هست چي تو ذهنت نيست.

يك سوال كردم و چند جواب مشخص
در مورد بازي و اينترنت اين موارد حالا حالا راه هست تا برسيم.

1 نمره منفي تا حالا گرفتي
البته ميكنمش 2 تا
متاسفانه شد 3 تا

اگر سر كلاس حضوري بوديم كه با كمال احترام مينداختمت بيرون : دي

اما نمره منفي اول بخاطر اينكه سوالي رو كه پرسيده ميشه رو جواب بده و بذار ذهنت روي همين سوال متمركز بشه نه موارد ديگه كه گفتني- ذهن انسان كامپيوتر نيست بتونه در ان واحد به چندين موضوع فكر كنه و اگرم اينطوري باشه كارايي كه بخواد داشته باشه رو نداره

نمره منفي دو اين انجمن يك مثال هست و چون براي راحتي بهتر اعضا مطرح كردم پس شما احساسات رو بايد بذاري كنار

نمره منفي 3

حوزه ها مختلف بهم ديگر ربط دارند و نبايد از يك حوزه دوري كني و ذهنت رو از كار بندازي

گرچه اين تاپيك بحث در مورد اين مباحث عيب يابي نيست.اما اومديم تا اينجا ديدمون رو تغيير بديم.

آقا سجاد جان شما هم که شدی استاد من که فقط نمراتم را کم میکنه و آخر کاری از کلاس بیرونم میکنه.WinkWinkWink
نه جناب قربانيان ابتدا هم گفتم

همانطور كه شما و ديگر عزيزان ميگيد يك حرف رو بايد تكرار كرد و مطالب بيشمار قانون جذب و امثال ان

خود اين طرز فكر تا حد زيادي ميتونه تاثير بذاره بر جلوگيري

براي همين اگر يك شخص واقعا به هدف پي ببره هيچ وقت از گلايه كردن ناراحت نميشه. چون به صلاح خودش حرفي گفته ميشه.

در هر صورت من شاگردي بيش نيستم و از سبحان عزيز و ديگر عزيزان اگر تندي در برخورد يا مطالب هست عذرخواهي ميكنم.
اين روش كاري من هست
عزیز من این تندی نیست بلکه یک نوع شیرینی هست برای بهتر درک کردن مطالب.
(12-12-2012 12:50 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عزیز من این تندی نیست بلکه یک نوع شیرینی هست برای بهتر درک کردن مطالب.

انشالا همگي دوستان ذهن شان رو فعال كنند تا در مورد موضوعات مختلف بتوانند نظر بدهند.

در اين تاپيك شما در موقعيت هاي فراوان فرضي قرار ميگيرد كه بايد بتواند براي انها جوابي داشته باشيد.
روز هاي اول ايده فروشگاه انجمن براي عرضه كالا ها وخدمات بچه ها به هم بود در ذهنم ولي پيگيرش نكردم

الان باز از دوباره اساسي يك فكر ميكنم تا ببينم چه ايده هايي ميشه توليد كرد به عمل
اجازه آقا ما بگيم ما بگيم :

1- فروشگاه انجمن جهت ارائه محصولات اعضا
2- صوتي كردن برخي كتب مورد علاقه دوستان كه در تاپيكها مطرح شده.
3- تبليغات در ماهنامه انجمن
4-بازاريابي شبكه اي با توجه به پراكندگي اعضاي انجمن
.
.
.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع