سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: يه فكر خوب ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
يا سلام به همه دوستان عزيز همه ما در هر كجاي ايران عزيز كه باشيم در اون منطقه امكانات و قابليت هايي هستش كه ميتونه مورد استفاده خيلياي ديگه در مناطق ديگه كشور قرار بگيره...به طور مثال : اصليت من نهاونديه.در شهر من روغن حيواني و عسل و حبوبات به وفور و با قيمت بسيار ناچيزي بفروش ميرسه.اگر دوستي كمك كنه ميشه اين محصولات رو به تهران يا جاهاي ديگه اي كه كمبود اين اقلام رو دارند فرستاد و پول خوبي به دست آورد.... خب حالا نظر من ... اگر از دوستان كسي هست كه در شهرهاي مرزي سكونت داره مثل كرمانشاه،كردستان ،اروميه و زاهدان و ... ميتونه همكاري كنه تا دوستان با بازارهاي مرزي آشنا شده و براي صادرات و واردات با هم همكاري كنند.به عبارتي يه همكاري دوطرفه...البته ضامن اعتماد هر دو طرف و تلاش هاي همه دوستان هستش..خب.اگر دوستان كسي در اين خصوص ميتونه كمكي كنه با ايميل من در ارتباط باشه تا بهشون بگم چه كالاهايي الان در تهران فروش بالاتر و ارجحيت بالاتري نسبت به بقيه داره...درضمن دوستان اگر كسي مايله كه همكاري كنه با ديده منت قبول ميكنيم تا انشاله يه انجمن كشوري داشته باشيم... مرسي
من پای کارم.بسم الله
فروش زعفران و لوازم آرایشی و...
از تهران هستم .
(12-08-2012 12:44 PM)mahdi77 نوشته شده توسط: [ -> ]من پای کارم.بسم الله
فروش زعفران و لوازم آرایشی و...
از تهران هستم .

سلام
تبحر شما چيه؟چه كار بلدي؟بازاريابي يا فروش؟يا خودت توليد كننده اي؟
برام بنويس...كامل بنويس
سلام
من تو زمينه توليد كود ورمي كمپوست هستم اگر در اون منطقه كود ورمي كمپوست براي گلخانه ها،پرورش دهندگان گلهاي زينتي و آپارتماني،نهالستانها،باغ ها،زمينهاي كشاورزي نياز باشه من توليد انبوه اين كود رو دارم.
وبلاگ فروشم:http://vermicompostiran.blogfa.com/
دوست عزیز تایپیکهای زیادی در رابطه با موضوع وجود دارد. لطفا قبل از زدن تایپیک قبلا کمی جستجو , وآنها را مطالعه فرمائید.
بر اساس قانون انجمن باید حتما در وبلاگ و یا سایت خود لینک انجمن را قرار دهید.در غیر اینصورت لینک برداشته می شود .
مقدمت گلباران.
لینک مرجع