سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: كمك در ساخت آهنگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام من صداي بسيار خوبي دارم ... اگر كسي آشنايي در زمينه موسيقي داره معرفي كنه...خيالتون راحت...ضرر نميكنه..من در زمينه ترانه سرايي تبحر خاصي دارم فقط اسپانسري نيس كه منو ساپورت كنه...دوستان راهنمايي بفرماييد
(12-05-2012 05:49 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
من صداي بسيار خوبي دارم ... اگر كسي آشنايي در زمينه موسيقي داره معرفي كنه...خيالتون راحت...ضرر نميكنه..من در زمينه ترانه سرايي تبحر خاصي دارم فقط اسپانسري نيس كه منو ساپورت كنه...دوستان راهنمايي بفرماييد
سلام
یه نمونه از اهنگ هاتو + چقدر پول نیاز داری تا بتونی خودتو نشون بدی
واسم پیغام خصوصی یا توی تاپیک مطرح کن
شاید کمکی از دستم بر بیاد
سلام دوست من
راستش اکثرا صداشون خوبه ولی سرمایه ندارن. کسی دیگه اسپانسر کسی نمیشه مطمئن باش. ( منظور از اسپانسر هزینه کردن برای آلبوم و کار شماست ) خیلی لطف کنه مثلا بدونه شما آینده داری یکی دو تا کار با صدای شما برای خودش میبنده تا صدای شما آهنگ و رکورد و میکس و مستر اونو بزرگ کنه و کارای اون شمارو.
من اصفهان زندگی میکنم. اینجا استودیو هست. آهنگساز هست. هستن کسایی که ساز زنده کار کنن. تکست نویس هست. همشونم عاشق پیشرفتن.

نمونه صدا + نمونه شعری که نوشتین
اینارو برام ارسال کنید ببینیم چه میشه کرد.
(12-05-2012 07:34 PM)valter نوشته شده توسط: [ -> ]
من صداي بسيار خوبي دارم ... اگر كسي آشنايي در زمينه موسيقي داره معرفي كنه...خيالتون راحت...ضرر نميكنه..من در زمينه ترانه سرايي تبحر خاصي دارم فقط اسپانسري نيس كه منو ساپورت كنه...دوستان راهنمايي بفرماييد
سلام

سلام
قيمت متوسط ضبط يه اهنگ به همراه آهنگسازي اون ، چيزي حدود 400 الي 600 تومنه
(12-05-2012 07:34 PM)valter نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام
سلام
من گفتم که تاحالا ضبطی نداشتم و کاری نساختم چون پولشو نداشتم...اگر بخوای میتونم اجرای زنده خودمو برات بفرستم....همانطور که گفتم برای یه کار متوسط مبلغ 400 الی 600 هزار تومن لازمه
مشکلی بابت هزینه نیست
یه اجراتونو ارسال کنید برام اگر صداتون خوب باشه مشکلی نیست

چندتا سایت موزیکم اشنا دارم میتونم بزارم
نمونه متن آهنگ و اجرای زنده ارسال کنید.
(12-06-2012 02:57 PM)valter نوشته شده توسط: [ -> ]مشکلی بابت هزینه نیست
یه اجراتونو ارسال کنید برام اگر صداتون خوب باشه مشکلی نیست

چندتا سایت موزیکم اشنا دارم میتونم بزارم

سلام
چشم...به زودي براي همه ميذارم تا بشنوم
اقا مسعود کلا اجرا زندت رو هم بزار ماهم بشنویم و روحمون نوازش بشه.
یادت نره دوست عزیز
آقا مسعود این کار خوانندگیتون به کجا رسید؟ حداقل یه نمونه از آهنگ ها و ترانه هاتو همیجا بذار استفاده کنیم.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع