سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده چیست؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
ایده جرقه ای است که در یک آن به ذهن می رسد و در صورت انجام آن ریسک زیادی دارد.

سئوال اینست که چکار می توان انجام داد تا در سریعترین زمان ممکن ایده پیاده شده و ریسک پذیری کمتری داشته باشد؟
دوستی از ایده هایش برایم گفت.واقعا ایده های زیبائی داشت و پرسود.
پرسیدم چرا اقلا یکی از این ایده ها را پیاده نمیکنی؟
جواب داد: در فکرش هستم.
لبخندی زدم و گفتم : تا شما فکر کنی ایده پیاده شده است.

ریسک پیاده کردن ایده باید کم باشد.یعنی آن ایده به بخشهای کوچک تقسیم شده و در هر بار با توجه به امکانات کاری و مالی گسترش پیدا کند.
نظر شما عزیزان چیست؟
ایده با شروع کسب و کار چه تفاوتی دارد؟
مثلا شخصی می خواد وارد فلان کار بشه که در حال حاضر اکثرا دارند اون کار رو انجام میدهند آیا این ایده هست؟
(12-05-2012 01:34 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]ایده با شروع کسب و کار چه تفاوتی دارد؟
مثلا شخصی می خواد وارد فلان کار بشه که در حال حاضر اکثرا دارند اون کار رو انجام میدهند آیا این ایده هست؟

ایده جرقه ای که از ذهن تراوش میکند و برای رونق کسب و کار است تا بتوانیم کار را بنحو احسن پیش ببریم.
داشتن ايده در هر شغل به بهبود و رشد اون كمك ميكنه اما برخي ايده ها نو هستند كه ابتدا بايد پخته گردند(تحت طوفان فكري قرار گيرد.) چه بسا ماهيت اصلي آنها تغيير كند.همچنين تقسيم كردن به اجزا كوچكتر و داشتن بيزنس پلن هم به كاربردي كردن ايده كمك ميكند.
به وجود آوردن چیز جدید و نو .
مثلا قبلا نان در سوپری ها نبود خیلی ها شاغل بودن و وقت نانوانی رفتن نمی کردن،یه نفر گفت نان آماده را در سوپریها می بریم تا این افراد که وقت ندارن بیان اونجا نان بخرن .

باید نیازهای مردم را بررسی کرد و دید مردم به چه چیزی نیاز دارن همون را تهیه کرد تا زندگی مردم آسونتر شود.
یک ایده جدید و نو خیلی سریع و راحت میتونه پول زیادی به سمت شما سرازیر کنه .مهم نیست در چه کاری مشغول هستیم مهم اینست که از ذهن خلاق برخوردار باشیم و در هر زمینه ای ایده ای برای ارایه داشته باشیم و به محض خطور کردن یک ایده به ذهن جهت انجام ان اقدام کنیم تا به یک ایده دست دوم بدل نگردد.
و این را باید بدانیم یک ایده که در ذهن شماست ممکن است در ان ذهن افراد زیادی را مشغول کرده باشه مهم اینه که شما اولین نفر جهت اجرای اون ایده باشید.
ایده یعنی دزدیدن طرحهای اقای قربانیان،منو بدجوری قلقلک داد.میخوام با بچه های تهران قرار بذارم،که من تو شمال ،برای خرید،اونا تو تهران برای فروش،ایده یعنی طرح پوشاک اقای قربانیان، اجرای طرح از من.اقای قربانیان حلال کنند دیگه.تشکر از ارایه تمام ایده ها شون.ممنونم(میرم تره)10_004
فرهاد جان : موفقیت روز بروزت را از خداوند بزرگ خواستارم.

ایده ای بنظرم رسید:
1- زمین هائی را در متراژ کوچک 200متری پیدا کنید.قیمت بگیرید.
2- نقشه اولیه آنرا بدهید برایتان ترسیم کنند تا درصورت آمدن مشتری , ضمن دیدن زمین نقشه را هم روئت کند.
2- آگهی در روزنامه همشهری تهران برای فروش .4تا 5 هزارتومان هزینه دارد.

ایمان دارم در ماه یک یا دو مورد و شاید بیشتر مشتری پیدا کنید.البته لابلای کارهای خود این حرکت را انجام دهید.
بدون هزینه ولی درآمد میلیونی.
اگر مشتری آمد , که 100در100 میآید, من را هم دعا کنید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع