سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشورت درمورد طراحی دکوراسیون و تبلیغات فست فود در شهرستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من و برادرم یه مغازه در شهرستان داریم که تصمیم داریم فست فوود بزنیم. برای طراحی دکوراسیون و راه اندازی احتیاج به راهنمایی داریم. لطفا منو از ارائه نظرات و معرفی سایت مناسب سرافراز کنید.
شاد باشیدBlush
لطفاً موارد زیر را مشخص کنید تا دوستان راهنمایی تان کنند.

1- میزان کل سرمایه گذاری
2- وضعیت مکان از لحاظ ازدحام جمعیت و نوع مشتری(بازار-اطراف مدرسه یا دانشگاه-پارک و مراکز تفریحی و...)
3- میزان هزینه ای که برای راه اندازی و تبلیغات اولیه در نظر گرفته اید.
4- کدام شهرستان هستید!
1. میزان سرمایه 15 میلیون تومان
2.محله مسکونی و آپارتمانی. جمعیت رو نمیدونم. مکان مغازه روبروی پارک محلی. وجود 2 دبیرستان در نزدیکی محل.
3. هزینه تبلیغات بستگی دارد به نوع و هزینه های جانبی اما فعلا قسمتی از همین سرمایه کل می باشد.
4.همدان
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید.
1سیستم تحویل درب منزل رو بذار تا یه مدت مثلا چند ماه فقط پول پیتزا رو بگیر و کرایه پیک رو حساب نکن بعد از مدتی که مردم شرطی شدن به خرید کردن از شما کم کم پول پیک رو حساب کن
2یه سایت بزن واسه فست فودت توش اسم پیتزا ،عکسش،موادش،قیمتش رو بذار اگر دستور پختش رو هم بنویسی مردم بیشتر اطمینان می کنن مطمئن باش تو اینترنت دستور پخت همه نوع پیتزایی هست
3 سفارش اینترنتی داشته باش همیشه هم بروز باشه و در صورت خرید اینترنتی براشون تخفیف بذار اینجوری از اینترنت خرید می کنن ترافیک سایتت میره بالا و سایتت میتونه درآمد زا باشه
4 به ازای خرید فلان تعداد پیتزا یه سالاد مجانی بده
5 یه سری دستگاه هست پیتزا قیفی میزنه اگه تونستی بخریش بذارش تو دید عموم مثلا بیرون مغازه فروشش فکر کنم خوب باشه
6 معمولا پیتزا رو با دست میخورن پس سرویس بهداشتی خوبی داشته باش
سلام. من طراح و معمار هستم. می تونم واستون کار طراحی دکوراسیونش رو انجام بدم . اگر خواستین پیغام خصوصی برام بگذارید .10_004
لینک مرجع