سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیاندیشید و ثروتمند شوید!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
[تصویر: thinkgrowrich.jpg]
آیا شما به دنبال بهترین و مطمئن ترین روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران هستید؟
امروز شما با یکی از بهترین و مشهورترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت آشنا می شوید که به شما کمک می کند سرعت موفقیت و درامد خود را چندین برابر کنید.
همان طور که می دانید، برای کسب درآمد اینترنتی و ثروتمند شدن از طریق اینترنت، شما راه های مختلفی پیش روی خود دارید. بعضی از این راه ها بسیار آسان و سریع هستند… و بعضی دیگر طولانی تر.
اما آنچه که مسلم است این است که شما با استفاده از قدرت فکر و خلاقیت خود می توانید این راه های آسان تر و سریع تر را پیدا کنید و درآمد خود را در کوتاهترین زمان ممکن افزایش دهید.
زیرا در طول تاریخ ثابت شده که کسانی که از قدرت فکر خود استفاده کرده اند، همیشه ثروت و درامد بیشتری نسبت به افراد معمولی داشته اند که بدون فکر فقط کار می کرده اند.
بله، این قدرت فکر شماست که می تواند شما را به یک میلیونر یا میلیاردر تبدیل کند.
این ما را به کتاب امروز می رساند…
بیاندیشید و ثروتمند شویدکسب درآمد از اینترنت
این کتاب نوشته ی ناپلئون هیل است و یکی از موثر ترین و تاثیر گذار ترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت است.
شما در این کتاب فوق العاده کشف خواهید کرد رموز موفقیت افراد برجسته و ثروتمند در تاریخ (مانند ادیسون، هنری فورد، و …) چه بوده است. پس شما هم می توانید از آن استفاده کنید تا فقط با قدرت فکر خود به آسانی درآمد و ثروت بالایی را جذب کنید.
من خودم در اوایل شروع کارم این کتاب را چندین بار مطالعه کردم و هر بار انگیزه و اشتیاق فوق العاده ای پیدا می کردم که سبب می شد درآمدم خیلی سریع افزایش پیدا کند.
برای همین به شما دوست عزیز توصیه می کنم حتما این کتاب را بخوانید.
رموزی که در این کتاب کشف خواهید کرد زندگی شما را متحول می کند.
برای آشنایی با مطالب این کتاب، می توانید خلاصه ی فصول آن به ادامه تایپیک در روزهای آینده مراجعه کنید ...
(08-13-2011 09:35 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: thinkgrowrich.jpg]
آیا شما به دنبال بهترین و مطمئن ترین روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران هستید؟
امروز شما با یکی از بهترین و مشهورترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت آشنا می شوید که به شما کمک می کند سرعت موفقیت و درامد خود را چندین برابر کنید.
همان طور که می دانید، برای کسب درآمد اینترنتی و ثروتمند شدن از طریق اینترنت، شما راه های مختلفی پیش روی خود دارید. بعضی از این راه ها بسیار آسان و سریع هستند… و بعضی دیگر طولانی تر.
اما آنچه که مسلم است این است که شما با استفاده از قدرت فکر و خلاقیت خود می توانید این راه های آسان تر و سریع تر را پیدا کنید و درآمد خود را در کوتاهترین زمان ممکن افزایش دهید.
زیرا در طول تاریخ ثابت شده که کسانی که از قدرت فکر خود استفاده کرده اند، همیشه ثروت و درامد بیشتری نسبت به افراد معمولی داشته اند که بدون فکر فقط کار می کرده اند.
این کتاب نوشته ی ناپلئون هیل است و یکی از موثر ترین و تاثیر گذار ترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت است.
شما در این کتاب فوق العاده کشف خواهید کرد رموز موفقیت افراد برجسته و ثروتمند در تاریخ (مانند ادیسون، هنری فورد، و …) چه بوده است. پس شما هم می توانید از آن استفاده کنید تا فقط با قدرت فکر خود به آسانی درآمد و ثروت بالایی را جذب کنید.
من خودم در اوایل شروع کارم این کتاب را چندین بار مطالعه کردم و هر بار انگیزه و اشتیاق فوق العاده ای پیدا می کردم که سبب می شد درآمدم خیلی سریع افزایش پیدا کند.
برای آشنایی با مطالب این کتاب، می توانید خلاصه ی فصول آن به ادامه تایپیک در روزهای آینده مراجعه کنید ...
سلام دوستان باز هم یک سوال: به نظر شما روزی انسان مقرر شده یعنی چه؟
(08-13-2011 10:24 PM)melika330 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-13-2011 09:35 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: thinkgrowrich.jpg]
سلام دوستان باز هم یک سوال: به نظر شما روزی انسان مقرر شده یعنی چه؟

همه ما یک صورت اعلای در نزد خدا داریم همان طور که داخل یک دانه گندم صورت کمال آن یعنی یک شاخه گندم با صدها دانه گندم قرار دارد!
حالا همان دانه گندم چون خود را به خدا و هدایتش بسمت آن صورت کمالی می سپارد پس به مقصد میرسد و این همان آینده و کمالیست که برای او در نظر گرفته شده است.
در پیشگاه خداوند فقر نیست و همه چیز ثروت است و خدا منشا آن ثروت!وحال اگر این را بدانیم آیا فقر که زایده ذهن فقیر ماست یک گناه در نزد خداوند ثروتمند نیست؟
سلام
من این کتاب را خوندم. به نظرم خیلی جالب نیومد به این دلیل که مطالب خیلی کلی نوشته شده و به نوعی کتاب مال خیلی وقت پیش هست. کتاب جدیدی نیست. من فکر می کنم واسه پیشرفت مالی به مطالب علمی و عملی تری نیاز داریم از مطالب عنوان شده این کتاب بیشتر از دو دهه اگه اشتباه نکنم میگذره.
این تیپ مطالب را توی یه مقاله جامع هم میشه خوند
البته این نظر شخصی من هست. شاید انتظارم الان از مطالعه خیلی بیشتر از قبل هستش.
فصل ۱: اندیشه ثروت است
به راستی که اندیشه شما، ثروت شما است.
دارایی قدرتمندی که قوتی با هدف مشخص، عدم راسخ و اشتیاق سوزان ترکیب می‌شود، راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید. وقتی کسی عمیقاً می‌خواهد به خواستة خود برسد مطمئناً به هدفش می‌رسد. مهمترین امر ساختن اندیشه است، وقتی کسی به واقع برای چیزی آماده می‌شود به آن می‌رسد.
به راستی اگر انسانها پای عقیده خود بایستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت کنند تا خواسته آنها به وسواسی دایمی مبدل گردد، چه اتفاقها که نمی افتد.
فرصت:
* فرصت پشت در حیاط خلوت شما کمین می‌کند، گاه به صورت بدبیاری ظاهری می‌شود، گاه شکل شکست موقتی می‌گیرد، به همین دلیل است که خیلی‌ها نمی توانند فرصت مناسب را تمیز دهند.
* می توان با استفاده از اصول مشخص و شناخته شده انگیزه ناملموس اندیشه را به ثروت مادی تبدیل کرد.
* یکی از علل عمده شکست و ناکامی این است که در برخورد با مشکلات موقتی متوقف می‌شویم و دست از تلاش بر می‌دادریم.
* هرگز به گفتة دیگران دست از کار نکشید و قبل از موفقیت شکستهای موقتی را بپذیرید.
* نظریه سالم تنها چیزی است که بری رسیدن به آن نیاز دارید.
وقتی ثروت به سوی شما جاری می‌شود، حرکتی بس سریع دارد، با تنعم همراه است، آنگونه که تعجب می‌کنید که در این چند سال کجا پنهان بوده است بدانید که این موضوع مهمی است. این را هم بدانید که ثروت نصیب کسانی می‌شود که سخت کوشند و از مداومت لازم برخوردارند. وقتی اندیشیدن را شروع می‌کنید و ثروتمند می‌شوید در می‌یابید که ثروت بایک حالت ذهنی آغاز می‌شود، باید هدف مشخصی داشته باشید.
«موفقیت از آن کسانی است که ذهنیت موفق دارند»
«شکست از آن کسانی است که بی تفاوت اجازه می‌دهند ذهنیت شکست در آنها نفوذ کند»
ما نمی‌خواهیم آنچه را نمی‌فهمیم باور کنیم ما محدودیتهایمان را معیار سنجش مان قرا رمی‌دهیم. «بلکه باید بدانیم چه می خواهیم»
«ما باید بدانیم مسلط بر سرنوشت خود هستیم، ما کاپیتان روح خودهستیم، زیرا این قدرت را داریم که افکار خود را کنترل کنیم. مغز ما با افکاری که در ذهن خود داریم عجین می‌شود.و در شرایطی قرار می‌گیرد که نیروی انسانها و وضعیت زندگی را که با شرایط افکار ما سازگاری دارند هماهنگ می‌کند».
«قبل از اندوختن ثروت کلان باید اذهان خود را از اشتیاق به ثروت انباشته کنم. اگر طالب پول هستیم باید ذهنیت پول داشته باشیم تا اشتیاق به ثروت ما را به طرحی مشخص برای دستیابی به آن مجبور کند».
كار را از جاي كوچك شروع كنيم

بايد با همت و نقشه بزرگ وارد كار شد، ولي كار را از جاي كوچك آغاز نمود. مقصود اين نيست كه كار را از جاي كوچك آغاز كنيم و همانجا درجا زنيم يا با همت كوچك وارد كار شويم. هدف اين است كه با نقشه وسيع و همت عالي كار را طراحي كنيم، اما همه نقشه را يكجا پياده ننمائيم.
بلكه خرده خرده به مقصود بزرگ خود جامه عمل بپوشانيم .كساني كه افكار بلند و مغز بزرگ دارند، نمي‌توانند همت خود را در دائره كوچكي محصور سازند و همواره پس از نيل به مقصود، خود را در آستانه مقصد ديگر مي‌دانند. بنابراين بايد از آغاز كار، نقشه را بزرگ گرفت.
از نظر رواني هم مطلب چنين است. تا انسان خود را براي هدف بزرگ آماده نسازد، گاهي به نيمي از هدف نمي‌رسد. كوته نظران همواره به وضع فعلي خود راضي شده و خواهان دوام وضع موجود مي‌گردند. ولي افراد بلند نظر با ديد وسيعي وارد كار مي‌شوند و همواره در فكر بهتر كردن وضع مي‌باشند. آغاز كار مرحله آزمايشي است. هنوز سود و زيان كار معلوم و روشن نيست.
شايد موانعي در سر راه مقصد باشد كه مانع از وصول به مقصود گردد و زمان لازم دارد كه از سر راه برداشته شود. چه بسا ممكن است راهي را كه انتخاب نموديم بيراهه باشد و در نقشه برداري و طرح كار اشتباهات فراواني داشته باشيم‌. لذا اگر كار را به صورت بزرگ آغاز كنيم‌، بازگشت از بيراهه به راه‌، بسيار مشكل خواهد بود. يكي از معايب همين است كه كار را با سر و صدا و از جاي بزرگ آغاز مي كنيم.
چه بسا با موفقيت روبرو نمي‌شويم و راه بازگشت را به روي خود مي‌بنديم و پس از اتلاف عمر و سرمايه، با سر شكستي و شكست روحي سرجاي اول خود باز مي‌گرديم .

منبع كتاب رمز پيروزي مردان بزرگ
سلام دوستان عزیز
بی مقدمه ؛ همگان می دانید که چیزی بنام قانون جذب بر باور فرد بسیار ، بسیار تاکید دارد.
حال از شما می پرسم باور و یقیین را شما چگونه تعریف می کنید و این باور چگونه بدست می آید؟
علائم رسیدن به باور چیست ؟ یعنی اینکه چگونه متوجه می شوید که الان به باور مثلا میلیاردر شدن رسیده اید؟
خوب برای باز شدن مسئله با یک مثال توضیح می دهم : اگر شما یک فرد را هیپنوتیزم کنید و به آن به باورانید که تو الان یک میلیاردر هستی ، تو الان یک میلیاردر هستی شما فکر می کنید که ایشان میلیاردر می شود ؟ اصلا خود شما باور می کنید که این فرد میلیاردر شده است ؟
در صورتی که می دانید اگر به سوژه ما شرایطی را و یا موقعیت هایی را تلقین کنیم سوژه آن را به راحتی می پذیرد و باورش هم می شود که در آن شرایط یا موقعیت قرار گرفته و عکس العمل نشان می دهد.
خوب حالا اگر ما بیائیم طبق قانون جذب خودمان را باور کنیم واز اصولی چون خود هیپنوتیزم و تجسم خلاق و یا دیگر هیپنوتیزم به این باور برسیم که میلیاردر هستیم ما یک میلیاردر خواهیم شد؟ یا فقط در تخیل و تصورمان یک میلیاردر هستیم
درباره باور من يك تجربه جديد دارم
1هفته قبل از ماه رمضان كه طلا داشت به شدت هر روز ميومد پايين
بعد از جلسه اعضا بود و من حسابي تمرين تجسم خلاق را طبق گفته و روش آقاي فرامرز كرده بودم
و توي تجسم كه كرده بودم يه شب ديدم كه طلا رفته بالا(حالا بماند كه چي ديدم توي تجسم خلاقم)
سرويس طلاي يكي از فاميل را كه مغازه دار گرمي 42 مي خريد گرمي 44500 خريدم با اينكه همه مغازه دارها مي گفتن طلا مياد پايين گرم طلا اون روز 43بود
باورتون نمي شه كه از روز اول ماه رمضان گفته طلا فروشها اشتباه در اومد و تجسم من به حقيقت پيوست و هفته اول به گرمي 49500 رسيد
مليكا خانوم اگه ميلياردر درونت بيدار شه حس كسب ثروتش خيلي قوي مي شه و تو را به سرمايه گذاري هاي رهنمون مي كنه كه پولا و ثروتها به طرف تو جذب بشه
براي اينكه اين حس را بيدار كني از روش تجسم خلاق استفاده كن و مثل يك ميلياردر رفتار كن
موفق باشيد
به نظر بنده:

در واقعیت مانند میلیاردر ها رفتار کن
در تمام لحظات
در واقع میلیاردر نیستی تظاهر به میلیاردر بودن میکنیSmile
و بتدریج راه برایت باز خواهد شد
اگر ذهن نیم هوشیار شما تصور کند که شما میلیاردر هستید پس سعی میکند این حفره را پر کند و اتفاقات و مسیرهای مناسب پیش روی شما قرار میگیرد.
اگر فکر کنید که رد شدن از زیر نردبان نحسی می آورد حتما می آورد.
اگر فکر کنید که نعل اسب شانس می آورد حتما می آورد.
اگر فکر کنید که عطسه کردن یعنی صبر کن حتما باید صبر کنید وگرنه منتظر اتفاق بد باید باشید.

همه ما اسیر آموزش های غلطی هستیم که توسط جامعه و پدر و مادرهایمان در ذهن ما قرار گرفته است. مانند :
چند نفر از ما ندیده ایم که در سریال های تلویزیون گرامی : آدم های بد پولدار هستند و همیشه قاچاقچی هستند و در دام قانون!!
چند نفر از ما ندیده ایم که در گوش ما خوانده اند که : میدانی با چه بدبختی این پول را در می آورم و غیره.
یعنی پول برابر است با بدبختی و سختی.اما وقتی ذهن هوشیارت لذت پول درآوردن را بچشد با هیچ چیز عوضش نخواهید کرد.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع