سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی فروشگاه کتاب مجازی و الکترونیکی CBook.ir
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
لطفا نظرتان را درباره ایده فروشگاه من بیان نمایید و بنده را راهنمایی نمایید
با تشکر فراوان از همه شما عزیزان
آدرس سایت من : http://www.CBook.ir
دوست من ، با آرزوی موفقیت به عنوان بیننده فکر میکنم بایستی بیشتر روی چیدمان سایت کار کنی. همچنین بعضی نوشته ها درست دیده نمیشه.
اما درکل شروع خوبیه و موفق باشی.
ضمن خوشامدگویی و با آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی
همانطوری که خانم حسینی هم نوشتند روی ظاهر سایت باید کار کنی و چیدمان بهتری برای نوشته ها در نظر بگیرید .
در ضمن برای این کار فکر می کنم باید سعی کنید محصولات خاصی برای فروش داشته باشید چون این قبیل فروشگاه ها زیاد هستند .
روی سئوی سایت کار کنید . و می تونید توی سایت های تبلیغی رایگان ، تبلیغ کنید .
شروع خوبی دارید . پیروز باشید
ایده ات ایده بسیار خوبی هست چون کتاب نیاز به تبلیغ نداره و خریدارش نیاز نیست که خود کتاب را ببینه و با دیدن اگهی فروش اگر نیاز داشت خریداری میکنه.ولی شما یک نظری به سایت امازون بنداز و تا میتونی تو کارت یکه تاز شو تا جا بیفتی.و اگر بتونی کتابهای کمیاب را هم تهیه و به فروش بزاری که خیلی عالیه .
موفق باشی
لطفا نظرات و ایده هاتون رو بگید
و همچنین کتاب های مورد نظرتان را که جالب هستند و امکان فروش وجود دارد را بگویید
لطفا برای رونق گرفتن فروشگاه کمک کنید
شما اولش سعی کن کتاب های روانشناسی،تبلیغات و بازاریابی رو بفروشی.بعد کم کم کتاب های دیگه رو بفروش...
با انتشارات هایی مث مبلغان،نو اندیش ،سپید و... صحبت کن و برای شروع از یه سری از پر فروشهاشون یکی 20 جلد خرید کن.فک کنم تا 20 درصد تخفیف بدن.بعد بیا مقدمه کتاب و یا پشت جلد کتاب رو با یه عکس از جلد کتاب بزار تو سایتت.

اینطوری به نظر من برا شروع خیلی خوبه.
من در دو زمینه می خواهم فعالیت نمایم
1. فروش کتابهای چاپی
2. فروش کتابهای الکترونیکی و مجازی
لطفا ایده و نظر راجع به نوع کتابهای چاپی و کتابهای آنلاین و مجازی و الکترونیکی بدهید
لطفا درباره قیمت گذاری در کتابهای الکترونیکی هم نظر و راهنمایی نمایید
منتظر نظرات و راهنمایی های خوب و کارایتان هستم.
باتشکر
(12-04-2012 02:13 PM)cyberitcp نوشته شده توسط: [ -> ]من در دو زمینه می خواهم فعالیت نمایم
1. فروش کتابهای چاپی
2. فروش کتابهای الکترونیکی و مجازی
لطفا ایده و نظر راجع به نوع کتابهای چاپی و کتابهای آنلاین و مجازی و الکترونیکی بدهید
لطفا درباره قیمت گذاری در کتابهای الکترونیکی هم نظر و راهنمایی نمایید
منتظر نظرات و راهنمایی های خوب و کارایتان هستم.
باتشکر

شما یه سر به سایت 98ia.com بزن خیلی ایده ها و راهنمایی های خوبی میتونه دستت بیاد
من از همون روزهای اولی که این سایت راه افتاد یادمه سر میزدم بهش مشابه شرایط فعلی سایت شما بود
نتیجه 1 : کارهایی که کرده ... موفق بوده پس ازش الهام بگیر
نتیجه 2 : همه کارهایی که کرده رو انجام بدی میشه کپی کاری : دی پس یه ذره هم ایده های شخصی خودتون میتونه شما رو متمایز کنه !
لینک مرجع