سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نذر سال آینده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
به نام آنکه هر چه دارم از اوست

با خودم عهدی بستم و این عهد رو هم از همین امروز تا سال های نه چندان دور و حتی 1 سال آینده عملی خواهم کرد.با کمک اطرافیان دوستان و یا حتی تنهایی.

5 الی 6 روز غوغایی در وجودم هست.
هر روز از محرم به بیمارستانی که در آن در زمان بیماری بستری بودم میرفتم.و هنوز دوستامو میدیدم که دارند درد و رنج بیماری رو میکشن.

چه بسیار مریض ها در بیمارستانها چه بسیار مردمی که دارو ندارند چه بسیاری که سرپناه ندارند . چه بسیار مردمی که آسایش ندارند ...

این همه پول برپایی عزاداری این همه پول بیهوده مصرف شده این همه دسته های عزاداری و تکیه و ... برای نشون دادن قدرت برپایی مجلس عزاداری.
به خدا قسم حسین (ع) این ها رو قبول نمیکنه.کسانیکه خلوص نیت ندارند.

و عزاداران واقعی اجرشون با امام حسین و خدا.

تصمیم گرفتم 15 درصد درآمد سالانه هرچقدر باشه برای خرید دارو برای بیماران خاص و سرطانی کنار بگذارم.
فعلا با 5 نفر از اعضای خانوادگی برای نذر سال بعد همین کارو انجام خواهیم داد.

امیدوارم همه همین کار بکنند بهتر از نذر دادن خوراکی هست
حتما نباید میلیاردر باشیم تا کمک کنیم
به امید آنکه همه بیمارستان ها خالی باشه

شک من رنگ شفق یافت ز بی مهری یار
طالع بی‌شفقت بین که در این کار چه کرد
محمد جان منم با نظرت کاملا" موافقم.
روی منم حساب کن...
حامد جان انشالله
ما درباره تاسیس یک موسسه خیریه هم با هم صحبت کردیم.
اقای m_grate29 اجرت با خدا
ولی گفتن "خرید دارو با 15% از درآمد سالانه" و "تاسیس یه خیریه" توی سایت یه وقت ریا نشه از اجرش کم کنه.
(11-23-2012 02:27 AM)milliarder نوشته شده توسط: [ -> ]اقای m_grate29 اجرت با خدا
ولی گفتن "خرید دارو با 15% از درآمد سالانه" و "تاسیس یه خیریه" توی سایت یه وقت ریا نشه از اجرش کم کنه.

منظورتون رو نفهمیدم
تاسیس خیریه با مشورت و کمک دوست خوبم حامد داره پایه ریزی میشه برای شروع کار.
بنده هم هر ساله یک نذر ناچیزی به هیئتی که داشتیم میدادیم نتیجه گرفتیم اون نذر رو بدیم برای بیماران حالا هر چند کم.
علی ای حال منطورتون رو نفهمیدم
موسسه خیریه فکر فوق العاده مناسبی هستش
منم هرچند ناچیز ولی در حد توانم کمک میکنم
یا حسین
(11-23-2012 02:27 AM)milliarder نوشته شده توسط: [ -> ]اقای m_grate29 اجرت با خدا

دوست عزیز هدف از زدن این تاپیک بزرگ نمایی و ریا نیست.
هدف از این کار عهد و وظیفه ای هست که با خود میبندیم. و شاید توی این راه کسانی هم ما را همراهی کنند تا بتوانیم ذره ای از سختیهای یک عده نیازمند را کم کنیم.
بیان این کار به ما انگیزه میدهد تا هم برای رسیدن به موفقیت شخصی خود و هم برای به سر منزل مقصود رسیدن این تصمیم از تلاشی کوتاهی نکنیم.
یا علی
آفرین به محمدرضای عزیز و دوستانی که در این کار زیبا مشارکت میکنند.
مهندس جان خداوند نگهدار شما و آقا حامد باشد.
به امید تشکیل انجمن خیریه.
جناب محمد رضای عزیز اجرتون با خدا الحق رواج دادن این فرهنگ که خرجهای بیهوده را نهادینه کردن ودر جایی که لازم است خرج کردن کار بسیار پسندیده ای هست .
موسسه خیریه ای که راه انداختین اطلاع بدین هرچند اندک دیگران و خودم تو اون سهیم باشیم.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع