سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه کنم؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز
من سال گذشته قبل از اینکه شغل فعلی(چاپ)رو شروع کنم پیگیر چندین شغل از جمله احداث کارگاه قند خردکنی،بسته بندی حبوبات،کارگاه چاپ لیزر و... بودمو تمام نتایج پیگیریهام رو تو وبلاگم و در انجمن گذاشتم.(وبلاگ من:www.1namco1.mihanblog.com)
اصلا باورم نمیشد که این مطالب اینقدر با ارزش باشند
هر روز حداقل 5 عزیز از سراسر نقاط ایران تماس میگیرن و از من مشاوره میگیرن که برای احداث فلان شغل مثلا بسته بندی حبوبات چه کارایی کنم.نمیگم، من وظیفمه که همرو راهنمایی کنم ولی کمی این راهنمایی برای من سخته چون هر کس که زنگ میزنه و سوال میپرسه حداقل نیم ساعت باید باهاش صحبت کنم و در روز چیزی حدود 3 ساعت باید برای عزیزان صحبت کنم و....
حالا نمیدونم چیکار کنم....
از دوستان درخواست راهنمایی دارم اگر طرحی،کاری ،چیزی به ذهنتون میرسه و یا اگر میشه از این موقعیت استفاده کرد لطفا بفرمائید تا استفاده کنیم.
با تشکر
خیلی عالیه به نظر من چون کسانی که به شما زنگ میزنن به شما اطمینان دارند و خیلی ها راهنمایی درباره اینکه وسایل اولیه را کجا بخرند از شما می پرسند شما میتونید وسایل اولیه را خودتون براشون تهیه کنیدو بفرستید.از این طریق هم به اونها راهنمایی کردید و هم از فروش وسایل سود بردید .
چند تا متخصص و یا شرکتهای مرتبط که تو این کارها هستند رو پیدا کن و مشاوره رو ارجاع بده به اونا. مثلا کارخانه ای که دستگاه قند خرد کن، تولید می کنه علاقه وافری به فردی که در این زمینه مشاوره می خواد داره. در صورتی که طرف دستگاه خرید تو پورسانت بگیر.
هم می توانی حق مشاوره بگیری و هم به قول عزیزان پورسانت از خرید.
شاید هم این از کارهای شگفت خدا باشد که برایت رسیده.
مهدی جان میتونی شمارتو برداری و بنویسی با ایمیل باهات در ارتباط باشند.
با سلام و سپاس

1-به این امر مشاوره تان نظم بدهید،بگذارید بدانند که بیکار نیستید مثلا بگویید اگر از ساعت 8 الی 9 شب با من تماس بگیرید چون تایم ازاد دارم و شرکتم کاراش تموم میشه ،میتونم خوب و دقیق راهنماییتون کنم.

2-چند برگ از مزایا و معایب این کار را تهیه کنید و صادقانه راه را براشان نشان دهید،چنانچه دیدید عزم جدی برای اخذ مشاوره دارد این برگه ها را فکس یا ایمیل کنید.

3-در زیر برگه ها حتما قید کنید(شماره تماس،مشاوره در تمام زمینه های تولید قند از قبیل ماشین آلات ،تهیه قند کله و باکیفیت،اشنایی با انواع قند از نظر کیفی و ...)

4-با شرکتهایی که فروشنده ماشین الات ،قند کله و ...هستند تماس بگیرید و نقاط قوت مجموعه خویش را برایشان مطرح کنید و از اینکه روزانه تعدادی از نکات مختلف برای اینکار از شما مشاوره میگیرند را بازگو کنید و حتما مطرح کنید که اگر مایل به همکاری با شما هستند شما میتوانید تعدادی از مشتریانتان را برایشان معرفی کنید.بگذارید بدانند که نیازی به انها ندارید تا امتیاز بیشتری بتوانید بگیرید.

5-میتوانید با دادن یک امتیاز بزرگ به کسانی که از شما مشورت میگیرند همه آنها را به سمت خودتان وابسته کنید مثلا بگویید خاک قند از معضلات اینکار هست که ما همه خاک قندتان را میخریم.برای اینکار سودی برای خویش در نظر نگیرید فقط هزینه ها را حساب کنید و با کسانی که خاک قند میخرند قبلا هماهنگ شوید و این مورد را به مشتریانتان اصلا بازگو نکنید که شما به کجا میفروشید. این نقطه قوت شما خواهد بود.

اگر برنامه ریزی اصولی با مدیریت زمان و تفکر آینده نگری داشته باشید در اینده نزدیک میتوانید از بغل این مشاوره سودهای خوبی رو به سمت خویش جذب کنید.

موفق هستی موفق تر باشی
دوستان من الان تو موقعیتی نیستم که بخوام برای این عزیزان دستگاه و یا در کل چیزی تهیه کنم که برام سود داشته باشه.
و اگر آنهارو مستقیم به شرکت معرفی کنم هرگز شرکت به م پورسانت نده.

میدونید چرا هرکس این مطالب میخونه خوشش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چونکه واقعا راه اصلی رو گفتم و داخل اون هیچگونه سودجویی ای نیست و صادقانه همه ی ریزه کاری هارو گفتم
و دلیل دوم اینه که چون این طرحها احتیاج به سرمایه زیادی نداره مورد توجه قرار گرفته.

حالا نظر من اینه که یک بانک مشاغل طراحی کنیم که دقیقا مشاغل رو مث همین نوع توضیح دادن من توضیح بدیم(صمیمی و محاوره ای)
بعد از شرکت های سازنده دستگاه ها و یا شرکت هایی که به نوعی با محصول در ارتباط هستند آگهی بگیریم و در صفحه ی هر شغل قرار بدیم.
البته این کار به تنهایی از عهده من بر نمیاد و باید چند نفر از دوستان نظیر خانم آفتاب بنده رو کمک کنند.

اگر نظری دارید بفرمائید
مهدی جان پیشنهاد نامی عزیز را یک بار دیگر مطالعه کنید. سرمایه ای در کار نیست.بهترین حرکت را می توانی انجام دهید.
دقیقا دوست عزیزمون نامی پیشنهاد خوبی دادند به نظر من هم
سلام مهدی جان

به نظر من خودت رو اذیت نکن ،

من چند نکته میبینم

1- شما شماره تلفنتون رو داخل وبلاگ گذاشتید : در نتیجه هر کسی که کار داشته باشه تماس میگیره

2- اگر از عهده جواب دادن برنمیاین ، خوب شمارتون رو بردارید

شما کامل توضیح دادید : به نظر خودتون پس جرا باید باهاتون تماس گرفته بشه؟

3- پس احتمالا کسی که تماس می گیره نیازمند یکسری چیزهاست

4- اصلا نیاز نیست برید چیزی بخرید ، همینکه با چندتا شرکت هماهنگ باشید کفایت میکنه ( شما که استادید ماشالله)

5- ولی اگر خودتون نیازها رو پیدا کنید و اقلام رو بخرید ، خوب مطمئنا سود بیشتری عایدتون میشه

6- اینکه همه چیز رو صادقانه نوشتید ، یکی از پیش زمینه های بازاریابی موفقتان شده است (تایپیک برای کسب در آمد وبلاگ نزنید )

7- اینکه بیاین شغلها رو یکی یکی توضیح بدید و بعد از شرکتهای سازنده آگهی بگیرید به نظر من میشه راه فرعی

آمدیم شما این همه زحمت کشیدید هزینه کردید و تونستید شرکت ها رو هم قانع کنید که براشون تبلیغ کنید

خوب بعد چطوری این آگهی به سود برای شما ختم میشه؟

من میتونم اسم شرکت رو بردارم و خودم تماس بگیرم

یا با هماهنگی شما میرم ازشون خرید میکنم ( مگر شما نمیگید که هرگز به شما پورسانت نمیدن؟ )

حالا سود شما کجاست؟

داداش اینطوری فقط خودتون رو به زحمت اضافی میندازید

پیشنهاد دوستان بسیار بهتر و راهگشا تر است

موفق باشید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع