سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
نام: علی مردانیان (alimardaniyan)

شغل و مهارت:کار در زمینه تبلیغات(کارت ویزیت،فاکتور،سربرگ،تراکت وهدایای تبلیغاتی)- دفتر خدمات فنی(تعمیر کلیه لوازم منزل) -ایجاد نمایشگاه کتاب -دفتر مشاور املاک-سابقه کار در گالری لوستر-سابقه کار در گالری مبلمان

قوانین بخش صندلی داغ
طبق معمول ی بیوگرافی کامل از خودتون بدید. تحصیلی ، شروع ب کار، علت عوض شدن کار ها. اینکه کارهای جدید اضافه شدن یا کار قبلی ول کردید و کار جدید شروع کردید و از این قبیل مسایل. با تشکر Yosef.gif
سلام جناب علیمردانیان شما در حال حاضر همه این شغلها رو انجام میدین یا شغل مشخصی دارین ؟
اگر همه شغلهای ذکر شده در بالا رو دارین چطوری از پس همشون بر میایید؟
سلام
علي مردانيان 28 ساله اصفهان
فوق ديپلم كشاورزي
در حال حاظر خدمات فني را انجام ميدم
تنوع كار به خاطر شرايط موجود بوده
كار نمايشگاها قبل از سربازي انجام ميدادم
از خدمت كه اومدم شرايط كار فرق كرد
مجبور به انتخاب شغل بودم
كارايي كه قبل از خدمات فني انجام ميدادم سرمايه مي خواستن ولي من سرنايه ايي نداشتم

از سربازي كه اومدم كار تو گالري لوسترا شروع كردم
حقوق پاييني داشت ولي محيط كاري عالي بود
جو صميمانه ايي بينمون بود
به خاطر نداشتن بيمه اونجا را ترك كردم
پس الآن دیگه اون کار ها رو نمی کنید؟‌
کار فعلیتون چیه؟‌ و ی توضیحی راجع بش بدید :-)
دنبال كار با بيمه بودم كه با اگهي كار در مبلمان روبرو شدم
كار در نمايندگي مبل خاورميانه بود
1.5سال اونجا بودم
حقوق خوب بود شرايط كاري سخت بود تعطيلي و حقوق و مزايا نداشت ولي كار اب پرستيژي بود
شركت تعديل نيرو كردن و همه ي اكيپ فروشا جز 2 نفر كه سابقه 5 ساله داشتن نگه داشتن
بعد از اون 1سال در دفتر املاك بودم ولي اون شرايطي كه مي خواستم نبود جاي پيشرفت نداشت
از اول امسال كلاساي فني حرفه ايي رفتم
همزمان در يه مغازه شاگردي ميكردم
اونجا سيم پيچي،نصب وسرويس كولر را ياد گرفتم
اين دوره به 5ماه طول كشيد
من اونجا هيچ حقوقي نميگرفتم
ولي چون كارا ياد گرفتم
تعميراتا واسه خودم انجام ميدادم
يه جوري شريك بودم
مغازه داري ميكردم
تعميراتا بجاي حقوقم انجام ميدادم
الانم واسه خودم كار ميكونم به صورت سيار
پيگير كار جوازم واسه گرفتن نمايندگي
دفتر مشاور املاک واقعا کاری می کنند؟ چیزی ک من دیدم اینه میشینن ی نفر خونشو بیاره برا اجاره یا فروش بعد اینا هر موقع مشتری اومد بهش میگن بیشترین کاری ک می کنند طرف رو می برند نشون میدند و مخشو می زنند و تموم. غیر از این کاری هم می کنند؟
دفتر املاک فرمودید شرایط خوب نبود
درآمد در کار املاک است. فردی آپارتمانش را برای فروش معرفی میکندو قول انعام میلیونی برای فروش به بنگاه دارها می دهدو یا در بعضی از بنگاه ها افرادی هستند قولنامه میکنند و مبلغی بیعانه می دهند زمان رسیدن به دفترخانه با مبلغ بیشتری به فرد دیگری می فروشند و او را به دفترخانه معرفی میکنن.
سئوال اینجاست که شما متوجه این حرکت نشدید؟
من یه سوال بپرسم :
همین یه ربع پیش از مرکز تبلیغات شهرمون اومدم رفتم تراکت سفارش بدم سایز A6 میگفت کمترین تعداد 2000 تاست قیمتش هم 90 هزار تومن خیلی زیاد نگفته؟ من هرچی اینترنت رو گشتم نهایت 40 هزار تومن بود؟ به نظرت فکر کرده سر گردنست یا کاغذ گرون شده؟
(11-17-2012 09:11 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]دفتر مشاور املاک واقعا کاری می کنند؟ چیزی ک من دیدم اینه میشینن ی نفر خونشو بیاره برا اجاره یا فروش بعد اینا هر موقع مشتری اومد بهش میگن بیشترین کاری ک می کنند طرف رو می برند نشون میدند و مخشو می زنند و تموم. غیر از این کاری هم می کنند؟

بله
اين ظاهر كاره هر كاري سختياي خودشا داره
يه دفتر املاك بايد در اول مشاور باشه
مشتري اومده اپارتمان بخره وبلايي بهش فروختيم
پولش كم بوده تو طرحهاي مشاركتي شركتش داديم
همون رفتن و اومدن 100 بار بايد بري
بعضي از مشتريام شما نشونشون ميدين ولي با كس ديگه قولنامه مينويسن
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع