سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به نظر شما معروف ترین برند ایران کدام است ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
لبنیات ؟
نوشیدنی ؟(شامل آبمیوه ها ،چای،نوشابه ها ،آبمعدنی . . . )
فراورده های گوشتی ؟
تنغلات؟
منظورتون برندی هست ک در ایران معروف است یا برند ایرانی معروف؟ (یعنی تولید داخل)

همچنین ب نظر من خودتون برند هارو تو نظرسنجی میزاشتین خیلی بهتر بود. چون اونطوری هرکسی رای می داد. اینطوری ممکنه ۱۰ صفحه بشه تاپیک و جمع بندی و نتیجه گیری سخت بشه. اونطوری با ی نگاه میشد فهمید #نظر_شخصی
آره اینطوری گفتن خیلی سخته نظر سنجی بود بهتر بود
تك ماكارون
زمزم
دلند
زمزم
پیکان
ساسی مانکن
سلام
به نظرم [[[[ کاله --------کاله)))))) بهترین برند ایرانه ..... کافیه یه کم تفکر کنیم اونوقت به بین المللی بودن و خوشنامی این نام برسیم
چی توز...[/size][/color]
کاله
ساندیس
ماسیس
آیدین
تو هر زمینه یک بهترین داریم که معمولا گرانترین هم هست و یک بدترین که الزاما ارزانترین نیست و یک ارزنده ترین که کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب اون محصول و برند را برتر کرده.

عامه مردم بیشتر دنبال اون ارزنده هستند و همینه که یک محصول را پرفروش و برند می کنه

مثلا مایع ظرف شویی گلی
رب انار یک و یک
رب گوجه چین چین
ماکارونی تک ، مانا و ..
اتومبیل سمند (در قیاس پراید ارزان و بنز گران )
شامپو صحت
آب میوه ساندیس ( میان این همه ساندیس های آشغال )
و مثال از این دست زیاده

به نظر من اگر بیاییم و تو هر زمینه ارزنده ترین را معرفی کنیم خیلی بهتره .
مثلا محصولات پاک به نظر من فقط بستنی کاکائویی اش حرفی برای گفتن داره
یا کاله تک و توک محصولاتش نسبت به قیمتش ارزندست اینکه کاله به عنوان برند برتر معرفی بشه نمی دونم چه حسنی برای من مصرف کننده داره
من نوعی دوست دارم بدونم مثلا پنیر فتا بهتر از پنیر روزانه هم وجود داره یا نه البته به همان ارزنده ای و توی همون رنج قیمت
ولي به نظر من اينجوري بهتر از شکل نظرسنجي گزينه ايه، چون اينطوري ميشه دليل انتخابمون هم بگيم.
بهترين برند از نظر من برندهاي لوازم خانگيمونه که تونستن با وضعيت هاي مختلف بازار توي دوره هاي مختلف دوام بيارن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع