سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین ایده با 20 میلیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
لطفا راهنمایی کنید در شهری مثل آبادان با سرمایه 20 تا 25 میلیون تومانی چه کاری میشود انجام داد که امورات زندگی را بگذراند.
من کاردانش کامپیوتر خوندم. با اینترنت و برنامه نویسی وب (php) آشنایی دارم.
ممنون.
موفق باشید.
کاردانی کامپیوتر دارم.
مغازه ای ندارم.
تجربه کاری در زمینه پشتبانی نرم افزاری سیستم های یک شرکت و مدیریت فروشگاه اینترنتی آن شرکت + سابقه برنامه نویسی یک اتوماسیون اداری ساده برای آن شرکت را دارم.
کسی از دوستان نظری نداره ؟
سلام دوست عزیز
امتیاز خوب آبادان این هست که منطقه آزاد تجاری محسوب میشود.
یک سری به بازارچه مرزی شلمچه بزنید ببینید عراقیها چه چیزهایی نیاز دارند!
بعد ببینید شما چه چیزی میتوانید در این زمینه تامین کنید. چند نفر از اعضای سایت در زمینه صادرات فعالیت میکنند با همکاری آنها میتوانید مثلاً نهال صادر کنید!
سلام! من درشهر بابل زندگی می کنم. برای کار مناسب با 30میلیون چه کاری می توانم انجام دهم ؟لطفا نظر بدهید. متشکرم.
سلام
اول از همه هدف مشخص باشه این شاخه اون شاخه فایده که نداره هیچ متحمل ضرر میشید
علایق خودتونو شناسایی کنید تو چه زمینه دوست دارید فعالیت کنید و حوصله و صبر به خرج میدید
حالا مشاغل خدماتی یا صنعتی ویا کشاورزی و مشاغل خانگی
خدمات فعلا خوب جواب میده بالاخره نیاز مردم و رفع میکنید تو این زمینه میتونید فعالیت کنید حالا هر
تخصصی که باشه یکم اراده میخواد که انجامش بدی عجولانه تصمیم نگیرید سرمایه به باد ندید
بتا تحقیق از افراد موفق دانش خودتونو افزایش بدید معایب و مزایا را در نظر بگیرید کورکورانه جلو نرید
بعد تصمیم نهایی و پذیرفتن تمام هم و غم کار در کنارش پشتکار صبر و اراده اراده اراده
موفق باشید
لینک مرجع