سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: وقتی من و آقای قربانیان هک را جذب میکنیم!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
ما که به قانون جذب کاری نداشتیم بلکه قانون جذب به ما کار داشت .Wink

جدا از مزاح این درسی بود برای اینکه مشخص شود افکار بهم نزدیک هستند و از راه شگفت خدا دو نفر می توانند افکارشان را یکی کنند. این ذهن است که بهم نزدیک می شود .
آقای قربانیان پیشنهاد می کنم که یک شرکت دو نفره براه بیاندازیم و برای مشتری ها چیزهای مختلف را تضمینی جذب کنیم!! Blush
اولین مشتری هم آقا یوسف! ده درصد از پولی که جذب می کنیم حق حساب ما می شود! Sleepy
شما جذب بفرمایید ۵۰-۵۰ عثلن Yosef.gif
ساز مخالف !!!

اساتید ببخشید ها !
به نظر من این قانون جذب نبوده یعنی شما هکر رو جذب نکردید این الهام بوده که از یک کار در حال انجام فکر شما آگاه شده و به ذهن شما رسیده ، اینطور نیست ؟؟؟
البته بی ربط به قانون جذب هم نیست ولی از اون وری !!! من چی گفتم ؟؟؟
بی زحمت بعد از آقا یوسف نوبت من. بقیه هم بیان زنبیل بذارن!
گذشته از شوخی یه نکته به ذهنم رسید. فرمودین جناب قربانیان شب قبلش تو انجمن از هک صحبت کردن. خب از کجا معلوم یه هکر اینو نخونده و به هر دلیل تصمیم گرفته این شوخی رو عملی کنه؟
(11-14-2012 05:42 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]بی زحمت بعد از آقا یوسف نوبت من. بقیه هم بیان زنبیل بذارن!
گذشته از شوخی یه نکته به ذهنم رسید. فرمودین جناب قربانیان شب قبلش تو انجمن از هک صحبت کردن. خب از کجا معلوم یه هکر اینو نخونده و به هر دلیل تصمیم گرفته این شوخی رو عملی کنه؟

آقا اجازه؟ خانم اجازه؟ پس هکر بین ما است. دستگیرش کنید.Wink
(11-14-2012 05:42 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]بی زحمت بعد از آقا یوسف نوبت من. بقیه هم بیان زنبیل بذارن!

از اونجایی ک هکر فیلیپینی بوده و فارسی نمی فهمیده ک بخواد تو انجمن وول بخوره تا پیدا کنه ی پست رو Yosef.gif

من ب استاد قربانیان مشکوکم Yosef.gif فک کنم این کارو کردن ک شرکت ثبت کنند مام بریم برا جذب پول بدیم Yosef.gif (شوخی) 10_003
(11-14-2012 06:01 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]

از اونجایی ک هکر فیلیپینی بوده و فارسی نمی فهمیده ک بخواد تو انجمن وول بخوره تا پیدا کنه ی پست رو Yosef.gif

من ب استاد قربانیان مشکوکم Yosef.gif فک کنم این کارو کردن ک شرکت ثبت کنند مام بریم برا جذب پول بدیم Yosef.gif (شوخی) 10_003

آقا یوسف جان بالاخره منو لو دادی.WinkWinkWink
ع‌ ِ و ع ِ و عِ و (صدای آژیر پلیس!)

جهان آگهــــی... بزن کنــــــاور
جهان آگهــــی... بزن کنــــــاور
(با لحن این پلیس های تو الگانس بخونید Yosef.gif )
خدا رو شکر مشکل حل شد مهندس جان
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع