سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انتخاب نام وب سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد برم تو کار فروش عمده رم موبایل و فلش مموری اونم هم به صورت اینترنتی هم سنتی.
خوبی این کار اینه که چون فروش به صورت عمده هست دیگه هزینه پستی خیلی به چشم نمیاد. حالا از شما دوستان دو تا نظر میخوام:
نام وب سایت
درصد موفقیت
واسه اسم سایت میخوام یه دامنه خوب بخرم اما همه رو قبلا تاراج کردن اگه دوستان دامینی به نظرشون میرسه که آزاد باشه ممنون میشم بهم بگین ترجیحا به کار من ربط داشته باشه.

به نظر شما درصد موفقیت با این بازار آشفته چند درصده؟ یعنی بهتره من مثلا 1000 تا رم بخرم و شروع کنم به فروش که اگه گرون شد من قیمت مناسب بدم تا راحت فروش بره یا تعداد کم بخرم شاید بعدا ارزون شه و من اگه زباد بخرم ضرر کنم؟
دارم یه همچین سایتی میزنم.لوازم آرایش+فلش مموری+رم و ...
تحویل رایگان در تهران نصف قیمت بازار با کیفیت بالا و برای شهرستان با تخفیف در صورت خرید عمده.البته الان داره جنس قیمتش میاد پایین و بهتون پیشنهاد میکنم اصلا چیزی رو انبار نکنید
(11-13-2012 04:44 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط: [ -> ]دارم یه همچین سایتی میزنم.لوازم آرایش+فلش مموری+رم و ...
تحویل رایگان در تهران نصف قیمت بازار با کیفیت بالا و برای شهرستان با تخفیف در صورت خرید عمده.البته الان داره جنس قیمتش میاد پایین و بهتون پیشنهاد میکنم اصلا چیزی رو انبار نکنید

لوازم آرایشی+رم وفلش؟ در یک سایت؟
من فقط میخوام به صورت عمده کار کنم و میشه گفت با یک بازرگانی قراره قرارداد ببندم که رم و فلش رو ازش بگیرم.
فقط میترسم قیمتها دوباره برن بالا ولی از دیروز تا حالا 20 درصد اومده پایین و اگه دوباره بالا چی اگه بیاد پایین چی؟
نمیدونم باید ریسک کنم یا نه
یه دامنه خوب پیدا کردم و ثبتش کردم : http://www.memorycard.ir
نظرتون چیه؟ به نظر خودم که عالیه و چند وقت دیگه جزء دامنه های تاپ به حساب بیاد.
البته واسه اینکه اگه سایتم گرفت مشکلی پیش نیاد این دامنه رو هم ثبت کردم :memorycart.ir
Hafeze.ir آزاد نیستت ؟؟ فکر کنم خوب باشه
نه دوست عزیز ثبت کردم دامنه رو خیلی ممنون
لینک مرجع