سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک فکری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با توجه به اهداف کار آفرینی انجمن و شروع حرکتهائی توسط اینجانب و برنامه ریزی ادمین عزیز و پیشنهاد نامی عزیز از شما میخواهم نظرات با ارزش خود را ارائه فرمائید:
برای حرکت اقتصادی انجمن قبل از شروع فعالیت , چه کاری انجام دهیم؟
لطفا همه عزیزان نظرات خود را مرقوم فرمایند.
تایپیک ایجاد شود

و کلیه دوستان علاوه بر توانایی ها که جناب نامی نیز اشاره داشتند ، نسبت به لیست نمودن اقلامی که در حیطه شان می باشد اقدام نمایند

تا به طور مثال وقتی من ایده ای در نظر دارم ، آنها را با ظرفیت های موجود چینش کنم

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ،Big Grin
فعلا نظر من ایده کاری نیست بلکه مقدمات کار است.کار گروهها مشخص شوندو....پیشنهادات شما عزیزان.
(11-12-2012 05:07 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]تایپیک ایجاد شود

و کلیه دوستان علاوه بر توانایی ها که جناب نامی نیز اشاره داشتند ، نسبت به لیست نمودن اقلامی که در حیطه شان می باشد اقدام نمایند

تا به طور مثال وقتی من ایده ای در نظر دارم ، آنها را با ظرفیت های موجود چینش کنم

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ،Big Grin

ممنون. کاملا.
به نظر من
1-تشکیل جلسات بیشتر ودر مدت زمانهای کوتاه جهت هرچه بیشتر شناختن اعضا نسبت به همدیگر
2-پیدا کردن تواناییهای انجام کارهای هر کدام از اعضا
3-سرعت بخشیدن به انجام کارها و متعهد نمودن اعضا به انجام انها
4-تشکیل اتاق فکر اعضا
تکه تکه کردن کارها و تقسیم آن به کارهی کوچک تر و محول کردن کارهای کوچک به اعضا تا بیفتند روی غلطک و ببینن که میتونن.سپس بزرگتر کردن وظایف شان...
و هر از چند گاهی ملاقات با یکی از افراد موفق به صورت حضوری و دوستانه برای دردل و ...
اولین اقدام شناسایی ظرفیتهای کاری و فنی هرکدام از اعضاء انجمن و دوم تشکیل کار گروههای مشخص در هر زمینه ای جهت شناسایی و تخصصی تر شدن ان گروه و سوم اعتماد سازی بین اعضاء و ایجاد رابطه ای قوی بین فعالین در هر گروه و مطمئن کردن اعضاء به این موضوع که فعالیتشون بیهوده نیست و چهارم بیان کردن چشم انداز اینده این حرکت و امید بخشیدن به تک تک اعضاء جهت یک حرکت قوی و با اقتدار.
برای شروع تشکیل گروهای مشخص در استانها و شناسایی کلیه اعضای ان گرو و تفکیک وظایف انها.
و مرحله بعد تشکیل صندوق استانی.
باید دید هر کس چه بازدهی داره و چه کمکی در زمینه مربوطه میتونه بکنه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع