سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده برای مجری یک همایش کارآفرینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
یکی دو روز دیگه برای یه همایش کارآفرینی از من خواستن به عنوان مجری اجرا داشته باشم.
بنابراین باید برای لابلای برنامه ها مطالبی رو آماده کنم. این اولین باره برای همایشی با این موضوع اجرا دارم. طبق تجربه های قبلیم خب یه چیزایی می دونم. اما میخوام با توجه به اینکه موضوع انجمن و فکرهای سرشار شما مرتبط با این موضوعه کمکم کنید که در بین برنامه ها از چه مطالبی استفاده کنم که هم مرتبط با موضوع همایش(کارآفرینی) باشه و هم اجرای خوبی تموم بشه؟
یکی از ایده های خودم اینه که مختصری از بیوگرافی و موفقیت های کارآفرینان ایرانی رو بگم.
یکی دیگه هم اینکه جملات بزرگان در مورد خلاقیت و اراده و...

شما نظرتون چیه؟ فقط فوری بگین. من دو روز دیگه وقت دارم
از افراد موفق ایرانی مثال بزنید. عوامل رسیدن به موفقیت را توضیح دهید.بفرمائید می شود در هر کاری موفق شد بشرط انکه عاشق کارت باشی و در زمان انجام حرکت ایده های خود را روی آن پیاده کنید و بوسیله آن ایده ها عده ای را مشغول بکار کنید.
مثال: قرارداد تحویل قند حبه ای با قطار سیمرغ داشتم.ایده های من :
چاپ لوگوی قطار سیرغ بر روی کاغذ و مشغول کردن 70 خانم برای بسته بندی.
پیشنهاد استاد قربانیان بجاست اما فقط یک خواهش دارم! منو مثال نزنید خواهشا !! Yosef.gif
(11-12-2012 04:35 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد استاد قربانیان بجاست اما فقط یک خواهش دارم! منو مثال نزنید خواهشا !! Yosef.gif

شما رو وقتی مثال میزنم که برای همیشه خوردن نوشابه رو بذارین کنار!

ممنونم جناب قربانیان. چشم اینا رو مد نظر میگیرم.

یه نکته ی دیگه دوستان. در نظر بگیرید من فقط مجری ام.نباید بین برنامه ها زیاد حرف بزنم وگرنه زدم رو دست سخنرانان اصلی برنامه.
شعر در مورد کارآفرینی چطوره؟ شعرای خوب دارین؟
(11-12-2012 04:52 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-12-2012 04:35 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد استاد قربانیان بجاست اما فقط یک خواهش دارم! منو مثال نزنید خواهشا !! Yosef.gif

شما رو وقتی مثال میزنم که برای همیشه خوردن نوشابه رو بذارین کنار!Big Grin

یه نکته ی دیگه دوستان. در نظر بگیرید من فقط مجری ام.نباید بین برنامه ها زیاد حرف بزنم وگرنه زدم رو دست سخنرانان اصلی برنامه.

هنر یک مجری در این است که در رابطه با موضوع گردهمائی مطالبی را ارائه دهد. خلاصه و جذب کننده.
تاکنون در همایش ها و جلسات انجمن، خانم "مهتاب" مجری بوده است.
فکر میکنم ایشان هم تجربیات خوبی در این زمینه داشته باشد.
(11-12-2012 04:52 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]

شما رو وقتی مثال میزنم که برای همیشه خوردن نوشابه رو بذارین کنار!

=)) فوق العاده بود این =))) Yosef.gif باشه حتمن
در مورد شعر ب نظرم شبیه این مجری های صداسیما میشید ک همه فقط موقع شعر خوندن غرولند میکنند!
همون جمله های کوتاه از کارآفرینان و انسان های موفق مرتبط با موضوع فکر می کنم خوب باشه + معمولا خاطره خیلی خوب جواب میده. بلااستثناء در تمام سخنرانی هام خاطره می گم چون خیلی ملموس تر هست برای شنونده + خیلی جذب میشن Yosef.gif خاطره از یک کارآفرین موفق ک نوشابه نمی خوره مثلا Yosef.gif
سخنان بزرگان يا يه داستان جالب در مورد كارافريني يا موفقيت
می توانید در لا به لای سخنرانی از اقای محمد شموسی دعوت کنید،که خاطراتشون رو برای حضار و مدعوین تعریف کنند12_002
من فکر می کنم جملات کوتاه موفقیت خوب باشه و داستانهای موفقیت البته داستانهای بسیار کوتاه. فقط توجه کن که جملاتت با حرفهای سخنرانها سنخیت داشته باشه و همدیگرو تایید کنید در حقیقت.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع