سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازاریابی اینترنی برای فروش پسته و لوازم آرایشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان سخاوتمندم
به نظرتون راه اندازی یک فروشگاه اینتنرتی در زمینه بازاریابی برای فروش محصول پسته و انجیر درجه یک و در کنار اون بازاریابی برای لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت و با قیمت مناسب کار خوبیه و یا وقت تلف کردنه؟!
چند وقته که با یکی از دوستام صحبت کردم در رابطه با فروش پسته اعلای صادراتی و انجیر درجه یک .
آنها از صادرکنندگان نمونه هستند اونو راضی کردم که منو در بازاریابی محصولش شریک کنه، کسی از دوستان جایی را در داخل و یا خارج کشور برای خرید این محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب سراغ داره می تونه به من معرفی کنه ؟
به نظرتون از طریق فروشگاه اینترنتی می شه برای این محصولات کاری کرد؟!

اگه کسی چیزی می دونه لطفاً منو راهنمایی کنه،می خوام یک کارایی بکنم.
10_004ممنون می شم
برای پسته و این چیزا رونوشتتون می دم ب جناب " میرعباس " در همین انجمن Smile
(11-12-2012 01:08 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]برای پسته و این چیزا رونوشتتون می دم ب جناب " میرعباس " در همین انجمن Smile

ممنون از توجهتون10_004
ی چیزی رو بگم.
اینجا ایرانه! یعنی چی؟ یعنی هیچ شخص و هیچ شرکتی با یک کار یا ی کتگوری کاری ب جایی نمیرسه!
یکی از موفق ترین فروشگاه های اینترنتی، چاره هست! خب برید ببینید دسته بندی های محصولاتش چقد متنوع هست! یکی از علل موفقیتش همینه. من میام پسته سفارش میدم با پفک با دوربین عکاسی با ....

اون هایی هم ک تو ی زمینه کار کردن ایده اشون نو بوده و بازار رو گرفتن مثل عکس پرینت ک عکسارو اینترنتی پرینت میکنه یا دیجی کالا ک فقط الکترونیکی میفروشه. البته همین دو مورد هم یک کار انجام نمیدن. مثلا عکس پرینت علاوه بر چاپ عکس، تقویم و آلبوم و کارت تبریک و شاسی و ... هم میزنه یا دیجی کالا تبلت و دوربین و لپ تاپ و .... میفروشه

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم Smile
بله متوجه شدم ولی من می خوام تمرکزم بروی چندتا محصول خاص باشه و اصلاً به فکر چاره و یا فروشگاههای این شکلی نیستم!
ب نظر من خیلی نمی تونه سود دهی داشته باشه مگر اینکه فقط پسته صرفا نفروشید. یعنی ایده های جدیدی برای پسته داشته باشید . ب مثالم درباره عکس پرینت توجه کنید.

البته شاید راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی انگلیسی زبان، عرب زبان و روسی زبان با توجه به کشور های منطقه و ... بتونه ی نوع بازاریابی برای صادرات داشته باشه Smile البته خب شرایطش با توجه ب تحریم ها یکم مشکلاتی رو ب وجود میاره. اینم ی نوعشه Yosef.gif
اگر می توانید پسته و سایر خشکبار را طعم دار کنید و عرضه کنید. البته نه فقط شور و فلفلی.
باید کمی ابتکار بخرج دهید.
ممنون از راهنماییاتون ،روش فکر می کنم10_004
لطفاً دوستان دیگر هم نظر بدن ممنون میشم.!!!!!!!!Huh
از یوسف و کامیار عزیز هم ممنونم.
با سلام خدمت جناب mahdi77 و ممنون از لطف جناب اقا یوسف
به نظرم در ایران چون اعتمادها کم هست بهتره جنسی بصورت اینترنتی فروخته بشه که نیازی به دیدن اون جنس و روئیت نباشه مثلا فروش کتاب یا فروش سی دی های اورجینال و....
چون پسته و انجیر تنوع زیادی داره و میشه بجای یک جنس خوب جنس ضعیفی به مشتری داد اطمینان خریدار خیلی کم میشه و فروش کمی داره مگر اینکه اینجور جنسهارو با یک برند بصورت اینترنتی ارائه کنید که مشتری به اعتبار اون برند اون محصول رو از شما خریداری کنه.
(11-12-2012 02:48 PM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت جناب mahdi77 و ممنون از لطف جناب اقا یوسف
به نظرم در ایران چون اعتمادها کم هست بهتره جنسی بصورت اینترنتی فروخته بشه که نیازی به دیدن اون جنس و روئیت نباشه مثلا فروش کتاب یا فروش سی دی های اورجینال و....
چون پسته و انجیر تنوع زیادی داره و میشه بجای یک جنس خوب جنس ضعیفی به مشتری داد اطمینان خریدار خیلی کم میشه و فروش کمی داره مگر اینکه اینجور جنسهارو با یک برند بصورت اینترنتی ارائه کنید که مشتری به اعتبار اون برند اون محصول رو از شما خریداری کنه.

سلام می تونیم نمونه جنس را برای مشتری بفرستیم البته در تهران!
نظرتون؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع