سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم: بازرگانی و مشاوره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
منم تبریک میگم بهتون انشالله که روز به روز سلامت تر و پول دارت شوید
در مورد صادرات و واردات که من در خدمتتون هستم
دفتر امارات چین و تهران رو از خودتون بدونید .
در مورد صادرات هم در مواد غذایی خیلی خوب میتونیم همکاری داشته باشیم
موفق و پیروز باشید
(11-10-2012 08:50 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالله ، من که خعلی کار دارم باهات ! سرت خلوت تر شد حرف میزنیم در موردش ( به قول خودت Yosef.gif )

ما در خدمتیم اخوی Yosef.gif تا جاییکه یادمه شما در مالزی بودی Yosef.gif فکر کنم ی سری همکاری های خوب باهم خواهیم داشت Yosef.gif

(11-10-2012 09:38 PM)m_grate29 نوشته شده توسط: [ -> ]منم تبریک میگم بهتون انشالله که روز به روز سلامت تر و پول دارت شوید
در مورد صادرات و واردات که من در خدمتتون هستم
دفتر امارات چین و تهران رو از خودتون بدونید .
در مورد صادرات هم در مواد غذایی خیلی خوب میتونیم همکاری داشته باشیم
موفق و پیروز باشید

خیلی ممنون جناب قربانی عزیز Smile
من تو پلن هایی ک تعریف کردم جزو اولین هاش شما هستید Yosef.gif فکر می کنم خیلی خوب بتونیم با هم کار کنیم. حالا یکم رو غلطک بی افته مزاحم میشیم Yosef.gif
منم تبریک میگم اقا یوسف عزیز.
ایشاله که موفقتر باشید.
حتما" دوستان در این سایت در زمینه های مختلفی میتوانند با شما همکاری کنند.
اقا یوسف عزیز تبریک مارو هم پذیرا باشید. امیدوارم که در تمامی امور پیروز پیروز باشید.
با عرض تبریک به یوسف عزیز و خنده روی انجمن Yosef.gif
امیدوارم روز به روز به تعداد موفقیتهات اضافه بشه
استاد و جهان آگهی :

استاد : جهان آگهی برو انجمن ببین چه خبره؟ همه دارند دسته گل می برند ؟ همه لبخند برلب دارند؟
جهان آگهی: آقا اجازه؟ بخاطر آقا یوسف هستش که همه اش می خنده.
استاد : بله دقیقا می شناسمشون . همه هم دوستش دارند.
جهان آگهی : اجازه آقا بله خودشه. اجازه؟ اجازه؟ فعالیت خود را شروع کرده.ضمنا اون امضاشم ور داشت.
استاد: جهان آگهی شدی 20 که تا این اندازه شناخت در مورد دوستانت داری و آنها را دوست داری.
جهان آگهی : اجازه آقا ؟ قراره من برم وردستش .اجازه آقا قراره همه اش قهوه بخوریم.
استاد : جهان آگهی شدی5 تو میخوای بری فقط قهوه بخوری؟
جهان آگهی : اجازه آقا , من که در مرخصی هستم و باید استراحت کنم.
استاد : بشین.
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چشم.
با اینکه دیر رسیدم اما از صمیم قلب به دوست عزیزمان تبریک می گم .
انشاءالله تمامی شکستهای قبلی شما پل پیروزی شما باشند .
به شخصه از موفقیت تمامی دوستان انجمن بی نهایت خوشحال می شوم مخصوصاً دوستانی که با استفاده از علم و تجربه استادان و همفکری دیگر دوستان قدم بر میدارند . هر جایی ، هر زمانی که به انرژی ما نیاز بود در خدمتیم " آقا یوسف عزیز "
بسیار عالی ، انشاا... موفق باشید
تبریک میگم و برای شما آرزوی موفقیت میکنم
سلام آ قا یوسف عزیز
من هم قصد دارم از یه سالن کوچک تولید قارچ خوارکی (فعلاً دکمه ای ) شروع کنم ، نظرتو بگو . ولی هدف اصلی من فرآوری قارچ خوراکی و صادرات اون به کشورهای همسایه هستش . ولی زیاد از صادرات و بازاریابی فرامرزی اطلاعات ندارم .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع