سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمايي در مورد طرح توجيهي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
من ميخام يه كاري را شرو كنم
ميدونمم سود دهي داره
ميخام يه طرح توجيهي بنويسم لطفا منا راهنمايي كنين
چه مواردي را بايد مد نظر بگيرم؟
اين طرحا براي براورد دقيق هزينه هام ميخام
با تشكر مردانيان
خیلی چیزا رو باید در نظر بگیری! ضمن اینکه بستگی داره برای کجا می خوای بنویسی؟ برای بانک ک وام بگیری؟ برای یک شخص سرمایه گذار ک رو طرحت سرمایه گذاری کنه یا ...؟

لینک های زیر رو ببین شاید بدردت بخوره :-)

لینک ۱

لینک ۲
لینک ۳
لینک ۴
با سلام. منم میخام ی طرح توجیهی بنویسم واسه استادم اما هیچ ایده ی خاصی ندارم میشه کمکم کنین؟؟؟؟ی طرح میخوام که خاص باشه تو ایده های سایت هم گشتم اما چیز مرتبطی پیدا نکردم. من رشته م مدیریت مالی هستش
[/color]با سلام
اگر کسی لازم داشته باشه من طرح توجیهی می نویسم
[/size]
(06-13-2014 09:41 PM)لئوپارد نوشته شده توسط: [ -> ][/color]با سلام
اگر کسی لازم داشته باشه من طرح توجیهی می نویسم
[/size]

هزینه ش چجوریه؟
البته من بیشتر دنبال ی ایده نابم طرح توجیهیشو میتونم خودم بنویسم میتونم از ایده های تکراری استفاده کنم اما دنبال ی ایده خاص هستم
(06-13-2014 10:04 PM)star*s نوشته شده توسط: [ -> ]البته من بیشتر دنبال ی ایده نابم طرح توجیهیشو میتونم خودم بنویسم میتونم از ایده های تکراری استفاده کنم اما دنبال ی ایده خاص هستم
پرورش قورباغه
شوخی میکنین دیگه؟؟؟
من یه ایده دهن پرکن و اساسی میخوام این عنوان رو حتی استادم نگاشم نمیکنه چه برسه بخوندش تازه پرورش قورباقه هم کار من و در حیطه من نیس دامپزشک و اینا میخواد نه یه مدیر مالی...
تازه فک کنم یه ایده پیدا کردم سختهههه تا آخر هفته هم طرحمو باید تحویل بدم
(06-13-2014 10:29 PM)star*s نوشته شده توسط: [ -> ]شوخی میکنین دیگه؟؟؟
من یه ایده دهن پرکن و اساسی میخوام این عنوان رو حتی استادم نگاشم نمیکنه چه برسه بخوندش تازه پرورش قورباقه هم کار من و در حیطه من نیس دامپزشک و اینا میخواد نه یه مدیر مالی...
تازه فک کنم یه ایده پیدا کردم سختهههه تا آخر هفته هم طرحمو باید تحویل بدم
نه جدی گفتم در ضمن یک مدیر مالی باید برای هر کاری طرح توجیهی بنویسه
[/quote]
نه جدی گفتم در ضمن یک مدیر مالی باید برای هر کاری طرح توجیهی بنویسه

[/quote]

باشه طرح توجیهی پرورش قورباقه رو مینویسم که خودمو ثابت کنم که به قول شما یک مدیر مالی باید برای هر کاری یه طرح توجیهی بنویسه واسه استادم هم در رابطه با تاسیس موسسه رتبه بندی (که تو ایران وجود نداره ) مینویسم. اگه اطلاعاتی در این باره دارید کمکم کنید ممنون میشمHuh
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع