سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته های cn3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان کسی هست که درموردبسته های cn3

اظلاعاتی داشته باشه؟؟؟؟؟
سر کاری هستش.توش چند تا روش درآمدزا معرفی کرده.مثلا یکیش گفته برای خودتون فروشگاه آنلاین بسازید.این یکی از روش هاش هستش حتی نگفته حداقل چه جوری یه هاست براش بخرید یا چی بفروشید و...
یه روش دیگه کسب درآمد هم بازاریابی این بسته ها هستش.در یک کلام میتونم بگم پول دور ریختن
دقیقا هومن موافقم ، من 4سال پیش خریداری 27 هزارتومن (البته اگه اشتباه نکنم) کردم.
تنها فایده ای که برای من داشت این بود که ذوق کسب کار اینترنتی رو توی من پرورش داد.
با توجه به الان که با یه سرچ ساده میتونی خیلی بیشتر از اطلاعات اون سی دی توی خود نت کسب کنی خرید اون سی دی یعنی اصراف.
3- یادم نمیاد!
نسبت به قیمتش در حال حاظر ارزش نداره.
اون موقع که این اومد خداییش خیلیها رو وارد مسیر کرد.
یه قسمتش اسکریپت رایگانه که خب سایت های زیادی در این زمینه وجود اومده
یه قسمتش بازاریابی خود این بستست که خب بازاریابی بلد باشی میری اجناس بهتر بازاریابی میکنی.

ارزش خرید نداره در کل
بیشتر تبلیغ کردن تا اینکه مورد استفاده باشه .از دور خیلی خوب میاد ولی وقتی میگری میبینی بااون چیزهای که تبلیغ کردن خیلی تفاوت داره.
با سلام خدمت
با توجه به تجربه بازاریابی این چنین محصولاتی ، قاطعانه اعلام می کنم پولتان را بیخود برای چنین موارد بی ارزشی هدر ندهید.بیشتر مطالب این بسته ها را براحتی می توان اینترنت پیدا نمود.
لینک مرجع