سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شرکت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها من میخوام یه شرکت بزنم حدود 100 میلیون یرمایه دارم که با کسی شریکم دانشجوی عمران هستم تخصص خاصی هم ندارم هنوز در مورد نوع فعالیت شرکت تصمیم نتونستم بگیرم خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم { من قبلا هم یه چنین موضوعی رو مطرح کردم که یکی از د دوستان راهنمایی کردن که در یکی از موضوع ها حوابتون رو پیدا کنید که به جواب خاصی نرسیدم چون عموما موضوعات به حاشیه کشده شدند لطفا نظر بدید}
سلام دوست عزیز
درسته که تصمیم و راه اندازی کار مهم هست
ولی نه اینکه بی گدار به آب بزنید
الان شما میفرمایید که هنوز نمیدونید چه فعالیتی انجام بدید!!!
خوب به نظرتون وقتی هنوز نمیدونید میخوایید چه فعالیتی انجام بدید ، لازمه که شرکت تاسیس کنید؟
بهتره اول یک هدفی رو برای خودتون مشخص کنید و برنامه ریزی کنید، بازار کارتون رو بررسی کنید
هدفهاتون رو حتما یادداشت کنید
وگرنه با این روش ، فقط سرمایه ای که دارید کمتر و کمتر میشه
سلام به میلیونر امروز و میلیاردر فردای خیلی خیلی نزدیک
من خودم همچین اشتباهی رو انجام دادم اما با مشورت یه کارشناس مالی خیلی سرسع شرکت رو هر سال دارم براش عدم فعالیت میزنم و حتی یک ریال هم تا حالا مالیات ندادم و جالبم اینجاست از برند شرکتم دارم استفاده می کنم و خیالم راحته کسی نمی تونه اسمی شرکتم رو بگیره در مورد کارت که چه کاری انجام بدی لطفاً بگو علایقت چی هست ، ساکن کجا هستی ، روحیاتت و ... تا بیشتر با هات آشنا بشیم
بیشتر شرکتهایی که در ایران ورشکسته میشوند به این دلیل است که بدون در نظر گرفتن بازار فروش اقدام به ثبت شرکت و کلی هزینه و تولید میزنند که ممکن است عاقبت خوشی نداشته باشد.
حتما شما در زمینه کاری که میخواهید شروع به فعالیت کنید وضعیت بازار و فروش اون محصول رو بسنجید بعد شروع به اقدام تاسیس و تولید محصول بکنید انشاءالله که موفق باشید.
من از همه بچه هایی که نظر دادن خیلی ممنون هستم من ساکن تهرانم دانشجوی عمران هستم ولی علاقه ای به ان ندارم 27 سالمه بیش تر به کارهای کامپیوتری علاقه دارم
خوب یه شرکت کامپیوتری
سعی کنید اول علایق خودتونو شناسایی کنید بعد اقدام برای کاری نمایید
لینک مرجع