سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
مرسی منصور جان . ادامه بده داداش .
وقتی تنبلی را کنار بگذاریم و شروع کنیم به تلاش اون وقت قانون راز در هر جایی جواب می دهد .. مهمترین عیبی که اکثر ما داریم تنبلی است و میخواهیم بدون تلاش یا حداقل تلاش جواب بگیریم خوب ، نمی شود ..
دوستان بزرگوارمن هم کتاب وهم فیلم رازرا خوندم.موضوع مهم ازدیدگاه من بومی سازی مطالب این کتاب هابافرهنگ اسلامی وایرانی وشرایط زندگی خودمونه.ببینیدمابه خدااعتقادداریم ورسیدن به هرچیزبااعتقاد وایمان به قدرت خداوند محقق می شود.گرچه رسیدن به این ایمان وباورمستلزم تفکر-مطالعه وپشتکارو...هستش که قسمتی ازاون هم بامطالعه این کتاب ها حاصل می شود.من فکرمی کنم که ماباید بامطالعه این کتاب ها باید مواظب باشیم که به یک تضادودوگانگی بادین خودمون نرسیم.
همونطور که بزرگواران گفتن " قانون جذب " یعنی تفکر و نگاه مثبت و ...
اتفاقا به نظر من این قانون توی ایران بهتر جواب میده دلیلش هم اینکه متاسفانه توی جامعه ما بیشتر از جوامع دیگر تفکرات منفی و بدبینی به آینده وجود داره...
دلیلشم تفکرات ذهنی هست که از کودکی از طرق مختلف مثل آموزش و پرورش توی ذهن ما وارد کردن...
ما چوپان دروغگو داریم و با دروغ آشنا میشیم توی کشوری مثل ژاپن راستگویی یاد داده میشه
ما می خونیم " بابا آب داد " " بابا نان داد " ... توی ژاپن می خونن " من کار کردم " " من پول در می آورم" ...
از نظر من قانون راز جا و مکان خاصی‌ نمیخواد و در هر گوشه از جهان این قانون کاربرد داره.
(11-07-2012 02:39 AM)payman1371 نوشته شده توسط: [ -> ][/size]
به نظر خود من این قانون یا به طور کلی سر کاری هست یا توی ایران با توجه به اینکه هیچ چیز قانون ثابتی نداره جواب نمی ده.
مثلا من خودم چندبار به طور جدی تو کارای مختلف ازش استفاده کردم و در حالی که به اون کار و نتیجه ی خوبش ایمان اورده بودم به خاطر بعضی محدودیت ها نتونستم کار رو انجام بدم چه برسه به اینکه بخوام نتیجه بگیرم.
خلاصه اینکه حسابی خورد تو ذوقم و یه جورایی بی خیالش شدم.
نظر شما چیه؟

با احترام به نظر همه ی دوستان:
وقتی چیزی به شکل "قانون"وجود داشته باشه،یعنی که:در همه جای دنیا جواب میده!مثلا قانون گرانش(به زبون خیلی ساده:افتادن یه سیب از درخت و داستان نیوتن و...!)در ایران جواب میده،در آفریقا جواب میده،در آلمان و امریکا هم جواب میده!قانون جاذبه،قانون مدنی نیست که بگیم تو ایران جواب نمیده چون تو ایران به هیچ قانونی عمل نمیشه!!!!!ما چه بخوایم و چه نخوایم این قانون در همه جا جواب میده!موضوع اینه که آیا ما کاملا طبق این قانون عمل میکنیم یا خیر؟قطعا یکی از شرایط این قانون(که افرادی که تجربه اش کردن تایید میکنن)اینه که تحت هر شرایطی،از ادامه ی رویا و خواسته تون دست نشورید!وقتی کسی با بروز مشکلات،میخوره تو ذوقش و دیگه بیخیال میشه،دیگه حق نداره بگه اون قانون تو این مملکت عمل نمیکنه بلکه این شمایین که با بیخیال شدنتون نمیخواید که دیگه اون قانون عمل کنه!
اگه قراره با چند تا موضوع که تو ذوق میزنه بیخیال کار بشیم،دیگه حتی قوانین عادی روزانه هم رد میشن،چه برسه به یه قانون کاملا خاص مثل این!
من قطعا و صد درصد مطمئنم که قانون جذب،در ایران هم جواب میده!من 3مورد تجربه اش رو دارم وشدیدا هم ازش دفاع میکنم!
موضوع:اون درجه از خواستن و میل درونی هست که لازمه ی اجرایی شدن قانون جذبه!آیا اون درجه تمایل در وجودتون هست؟
صد در صد جواب می ده!
دلیلش هم کسانی هستند که به آن عمل کرده اند و از آن جواب گرفته اند.
نمونه اش هم خود بنده حقیر!!Blush
سلام
عرض ادب و ارادت خدمت دوستان عزیز:
در روایات متعدد داریم که دعای خالی فایده نداره و برای تحقق و جامه عمل پوشیدن دعا باید حرکت کرد و عمل با برنامه
همون کاری که میلیاردرهای بزرگ می کنند
دانشمندان می گویند خداوند کهکشان در کهکشان آفریده که کهکشان راه شیری که منضومه شمسی و کره زمین (محل زندگی انسانها)جزیی از آن است در مقابل آن به منزله یک دانه شن در مقابل یک بیابان بسیار بزرگ است و فقط خدا می داند تهش کجاست؟
حالا این خدای بزرگ از دادن چیزهای محدودی که ازش می خواهیم استغفرا... عاجزه؟
به یقین نه پس بخواهین خوبش را هم بخواهین
همسر خوب،تحصیلات عالی ،اتومبیل خوب ،پول نقدو.....یک جایی خوندم مرد روحانی ای در مرقد امیر المومنین داشت دعا می خواند و چندین روز یا ماه دعا می کرد دید زنی عرب (از عشایر)با بچه اش آمده و رو به مرقد مطهر امیرالمومنین کرد با گرفتن موهای فرزندش و گفت یا امیر المومنین سگ امده خدمتت با توله اش یا علی بچه ام مریضه و از این مدل حرف زدن ها که بنظر شیخه بی ادبی امد.
و حاجتش را گرفت تعظیم کرد زن و با فرزندش عقب عقب از حرم با تشکر خارج شد
شیخه خیلی ناراحت شد و با لحن تندی این مطلب را خدمت آقا عرض کرد که آقا ما با ادب خواستیم ندادی و لی این شخص روستایی بی ادبی کرد و حاجتش را گرفت چرا؟
همان شب خواب نما شد که اصلا" تا بحال جاجتت را به ما عرضه نکردند و تازه حاجتت عرضه شد و بر آورده شد
پس باید بخواهیم و از ته قلبمان بخواهیم و همچنین خیر هم بخواهیم تا خداوند که یکی اسمهای مبارکش قاضی الحاجات هست حاجت ما بده یا داستان زیارت شاه عباس بود یا نادر شاه که به کور مجاور حرم امام رضا گفت چند ساله اینجا مجاوری و شفا می خواهی :
گفت 29 سال اگر اشتباه نکنم
گفت می روم حرم برمی گردم اگر شفا گرفتی که هیچ در غیر اینصورت می کشتمت
شوخی هم نداشت تا برگرده کوره شفاش را گرفته بود چون از ته قلبش خواسته بود
سیگناس واقعی برای خدا ارسال کرده بود
پس:
1-باید آرزوهامون را بخواهیم از ته قلبمان
2- برای بدست آورن آن ها تلاش کنیم و برنا مه ریزی
3-بقیه با اوستا کریمه
راستی نماز اول وقت فراموش نشه

بچه خوب و وظیفه شناس و منظم هر بخواد باباش بهش می ده در صورتی که خیر و صلاحش باشه
فرمول دنیا همش ثابت و یکی است فقط سطح واندازه اش متفاوته
را ستی عرض بنده را بر خودتان بی ادبی فرض نکنید
تذکری بود از برادر کوچکتان چرا که همه محتاج تذکریم
موفق و پیروز باشید10_004

سخنانی ناب از کوروش بزرگ

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید .

جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن پرکند کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

من یاور یقین و عدالتم ، من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی آنها شادمانی من است.
یک خاطره:
یک حاجتی داشتم
حدود دوساعت توی ماشین شخصی ام در حال مسافرت به شهر دیگر تنهایی داد زدم و از خدا خواستم بخداوندی خدا به عظمتش قسم وقتی رسیدم مقصد حالی بهم دست داد که احساس کردم حاجتم بر آورده شد
واینطور هم شد
جواب حاجتم سالها بغل دستم بود و عنایتی شدو من متوجه آن شدم و مشگلم حل شد
آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم

خدا خوب خدایی است و من بنده غافلی هستم

مورد دیگر: معجزه واقعا" معجزه
کاری را شروع کردم
بی پول بودم
یک باز در حال رفتن به محل کار گریه ام گرفت
بخدا گفتم فرمودی ازدواج کن گناه نکن گفتم چشم
فرمودی کار بکن کار پاکیزه حرکت از شما برکت از من گفتم چشم
حال نباید گشایشی برام بشه و من همینطور بی پول بمونم
پس چطوری هزینه هام را پوشش بدم؟
البته من تمام تلاشم را می کرد ولی جواب نمی گرفتم
بخدای لاشریک سیمم وصل شد و یک حواله بیست میلیون تومانی برام آمد
در صورتی که اصلا" از کسی طلب نداشتم ولی خدا خدایش خدایی کرد و بزرگی کرد و من را شرمنده احسانش
بقول استاد انوشه آدم اگر سیمش وصل بشه تا قاب قوسین(فاصله تا رسیدن به خدا خیلی نزدیکه)
چرا که خودش فرمود به شما از رگ گردن نزدیکترم
بخواهیدو طلب کنید خودش میدهد
چرا پراید بنز بخواه
چرا آپارتمان ویلا بخواه
چرا پول کم میلیارد میلیارد بخواه مگر خدا کم داره؟

اما اگر داد حلالش را بخواهید و با بخشندگی به پولتان برکت بدهید تا بیشتر بشه
خارجی ها دستورات ما مسلمانها را در عمل تجربه کردند
این مطلب را می توان در صحبت های آنتونی رابینز و ... به وضوح مشاهده کرد
گوسفند یکی دو تا می زاد
سگ 6 تا 8 تا ولی خداوند در گوسفند برکت قرار داده و لی در سگ قرار نداده
گوسفند را در عروسی و عزایی و تاسوعاو عاشورا و اعیاد سر می برند ولی با هم هست ولی سگ را نه می خورند و نه قربانی می کنند ولی در کوچه بیابان کمتر اثری ازش هست و اگر خدا می خواست در سگ این برکت را قرار می داد دنیا را سگ سر می گرفت
رزق حلال و حرام هم همین حکم را داره

منت از خلقی برای لقمه ای نان می کشیم
دیگری نان میدهد ، ما ناز اینان می کشیم
چون توکل نیست کار ما بدست مردم است
خواجه ما را منتظر، ما ناز دربان می کشیم
به نظرم این مطالبی که گفتم همون قانون جذبه هیچ برگی از درخت نمی افته مگر خدا بخواهد
موفق و پیروز باشید: 10_004:
(05-09-2014 08:13 AM)شاهرخی49 نوشته شده توسط: [ -> ]یک خاطره:
یک حاجتی داشتم
حدود دوساعت توی ماشین شخصی ام در حال مسافرت به شهر دیگر تنهایی داد زدم و از خدا خواستم بخداوندی خدا به عظمتش قسم وقتی رسیدم مقصد حالی بهم دست داد که احساس کردم حاجتم بر آورده شد
واینطور هم شد
جواب حاجتم سالها بغل دستم بود و عنایتی شدو من متوجه آن شدم و مشگلم حل شد
آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم

خدا خوب خدایی است و من بنده غافلی هستم

مورد دیگر: معجزه واقعا" معجزه
کاری را شروع کردم
بی پول بودم
یک باز در حال رفتن به محل کار گریه ام گرفت
بخدا گفتم فرمودی ازدواج کن گناه نکن گفتم چشم
فرمودی کار بکن کار پاکیزه حرکت از شما برکت از من گفتم چشم
حال نباید گشایشی برام بشه و من همینطور بی پول بمونم
پس چطوری هزینه هام را پوشش بدم؟
البته من تمام تلاشم را می کرد ولی جواب نمی گرفتم
بخدای لاشریک سیمم وصل شد و یک حواله بیست میلیون تومانی برام آمد
در صورتی که اصلا" از کسی طلب نداشتم ولی خدا خدایش خدایی کرد و بزرگی کرد و من را شرمنده احسانش
بقول استاد انوشه آدم اگر سیمش وصل بشه تا قاب قوسین(فاصله تا رسیدن به خدا خیلی نزدیکه)
چرا که خودش فرمود به شما از رگ گردن نزدیکترم
بخواهیدو طلب کنید خودش میدهد
چرا پراید بنز بخواه
چرا آپارتمان ویلا بخواه
چرا پول کم میلیارد میلیارد بخواه مگر خدا کم داره؟

اما اگر داد حلالش را بخواهید و با بخشندگی به پولتان برکت بدهید تا بیشتر بشه
خارجی ها دستورات ما مسلمانها را در عمل تجربه کردند
این مطلب را می توان در صحبت های آنتونی رابینز و ... به وضوح مشاهده کرد
گوسفند یکی دو تا می زاد
سگ 6 تا 8 تا ولی خداوند در گوسفند برکت قرار داده و لی در سگ قرار نداده
گوسفند را در عروسی و عزایی و تاسوعاو عاشورا و اعیاد سر می برند ولی با هم هست ولی سگ را نه می خورند و نه قربانی می کنند ولی در کوچه بیابان کمتر اثری ازش هست و اگر خدا می خواست در سگ این برکت را قرار می داد دنیا را سگ سر می گرفت
رزق حلال و حرام هم همین حکم را داره

منت از خلقی برای لقمه ای نان می کشیم
دیگری نان میدهد ، ما ناز اینان می کشیم
چون توکل نیست کار ما بدست مردم است
خواجه ما را منتظر، ما ناز دربان می کشیم
به نظرم این مطالبی که گفتم همون قانون جذبه هیچ برگی از درخت نمی افته مگر خدا بخواهد
موفق و پیروز باشید: 10_004:
دوست عزیز شاید بهتر باشد این مطلب را در تایپیک خاطرات روزانه اعضا از قانون راز بگذارید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=531
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع