سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همه دوستان
کسی میدونه که در رشته شهرسازی چطور میشه کارآفرینی کرد؟ اگه کسی اطلاعات یا تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه
چرا کسی چیزی نمی گه؟18
اگه کسی میدونست خودش عملی میکرد.تویه بعضی از رشته ها کار آفرینی معنی نداره.مثلا رشته خودم برق-قدرت هستش، این رشته یه رشته مردابی هستش به این معنی که تکنولوژی و نوآوری توش همگی به دست شرکتهای بزرگ و در سطح دکترا هستش.مثلا پروژه کارشناسی من در مورد موضوعی هستش که 50 سال پیش عملی شده ولی الان که من سرچ میزنم اصلا مقاله فارسی نداره یا مشکلات برقی همشون قبلا حل شدن و نوآوری ای که میشه تویه رشته من انجام داد انتقال برق از طریق هوا هستش که باز به مهندس برق-قدرت ربطی نداره.من احساس میکنم رشته شما هم خشکه
دوست عزیزم در این زمینه از خانم مهتاب سوال کنید بهتره
دوست عزیز .من خودم شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان میخونم.همین امروز رفتیم اداره ی کارآفرینی دانشگاه و باشگاه شهرسازی را ثبت کردیم که کارای مختلفی میکنه که یکی از اینها پول سازی با ایده های جدید هست.مثلا من خودم طرحی که دیدم این بود که کیسه های زباله ی شهری را به صورت بوته و درخت طراحی کرده بود که هم منظر شهری خراب نشود هم در کنار بوته ها استتار شود.بالاخره رشته ای به این گستردگی مطمئن باش جای خیلی از ایده های پول ساز توی آن است.
لینک مرجع