سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
نام: محمد شهسواری (mteam)

شغل و مهارت:تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان

قوانین بخش صندلی داغ
با درود فراوان به آقا محمد خودمون
آقا من یک ایده دارم خواستم ببینم شما که در امر مشاوره تبلیغات مشغول هستید میتونید راهنمایی کنید؟
البته این راهنمایی مخلوطی از بازاریابیه و تبلیغاته
من میخوام بدونم اگه بخوام یک محصولی رو در یک شهری جا بندازم اول این محصول رو بین تمام عمده فروشان شهر پخش کنم بعداً که کل شهر با این مجصول آشنا شدن ،خودم بصورت مویرگی شروع به پخش کنم،آیا این بهترین راه واسه تبلیغات نیست؟
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه5_004 اگه متوجه منظورم نشدید بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم
لطفاً راهنمایی کنید
سپاسگذارم
سلام آقا محمد
قبل از هر چیز یه بیوگرافی از خودت بهمون بده تا دوستان بیشتر با شما آشنا شوند
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده محمد شهسواری متولد 1352 هستم در مورد بیوگرافی خودم راستش اینو بگم که از اول راهنمایی شروع بکار کردم هم درس میخوندم هم کار میکردم در همان اوایل چون به طلا علاقه خاصی داشتم در طلا سازی و طلا فروشی عموم مشغول به کار شدم تا اینکه دیپلم تجربی خودم را گرفتم بعد از سربازی مجبور شدم بخاطر نداشتن سرمایه به شغل پدر که برق ساختمان بود رو بیارم ودر حال کار دیپلم برق را هم گرفتم تا اینکه با یکی از دوستان وارد کارهای تبلیغاتی شدم وتابلو نئون را کار کردم وچون تنوع خوبی بود از تبلیغات خوشم آمد با گرفتن تراکت وکارت ویزیت به پیک برتر وارد شدم با دوره های مختلف تبلیغات وبازاریابی این کار را جدی گرفتم وتونستم واقعا به موفقیت مالی خوبی برسم والان هم در حال حاضر در این کار مشغول و راضی هستم -حالا اگه سوالی هست در خدمتم
(11-03-2012 05:12 PM)mohajer.my نوشته شده توسط: [ -> ]با درود فراوان به آقا محمد خودمون
آقا من یک ایده دارم خواستم ببینم شما که در امر مشاوره تبلیغات مشغول هستید میتونید راهنمایی کنید؟
البته این راهنمایی مخلوطی از بازاریابیه و تبلیغاته
من میخوام بدونم اگه بخوام یک محصولی رو در یک شهری جا بندازم اول این محصول رو بین تمام عمده فروشان شهر پخش کنم بعداً که کل شهر با این مجصول آشنا شدن ،خودم بصورت مویرگی شروع به پخش کنم،آیا این بهترین راه واسه تبلیغات نیست؟
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه5_004 اگه متوجه منظورم نشدید بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم
لطفاً راهنمایی کنید
سپاسگذارم

همیشه اول آب را نده بعد طرف را ببر لب چشمه وقتی سیراب میشه چشمه معنا نداره وقتی اول تبلیغ کنی تشنه ها زیاد میشه یعنی تقاضا زیاد بشه مشتری خودش پیدات میکنه و نظر من اینه اول تبلیغ بعد پخش
مرسی از راهنماییت
منم منظورم همینه که عمده فروشها مشتریان خودشون رودارن پس اگه بتونم محصولم رو به عمده فروشان بفروشم اونها هم محصول رو به خرده فروش میفروشن تا یک مدت این کارو انجام میدم بعداً که خرده فروشها با محصول من آشنا شدن کمتر با عمده فروش کار میکنم و مستقیم به خرده فروش میفروشم که یک واسطه ازین بین کم بشه و هم من و هم خرده فروش سود بیشتری بدست بیاره.
مرسی از راهنمایی شما
الان بیشترین حجم کاری شما کدومه تبلیغات محیطی یا اینترنتی؟
برای اینکه یه محصولی رو در اینترنت تبلیغ کنیم چه نوع سایتی رو انتخاب کنیم؟ مثلا سایتهای آگهی رایگان یا انجمن یا سایتهای پربازدید یا به رنک اونا توجه کنیم؟
(11-03-2012 07:49 PM)mohajer.my نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی از راهنماییت
منم منظورم همینه که عمده فروشها مشتریان خودشون رودارن پس اگه بتونم محصولم رو به عمده فروشان بفروشم اونها هم محصول رو به خرده فروش میفروشن تا یک مدت این کارو انجام میدم بعداً که خرده فروشها با محصول من آشنا شدن کمتر با عمده فروش کار میکنم و مستقیم به خرده فروش میفروشم که یک واسطه ازین بین کم بشه و هم من و هم خرده فروش سود بیشتری بدست بیاره.
مرسی از راهنمایی شما

این روش زمان بیشتری میبره وهمان روش سنتیست الان اگه شما بتونید این هزینه که به عمده فروش میخوای سود برسه تبلیغات کنید مستقیم به سوپر مارکتها میدی ومطمئنا میتونی نقد بفروشی چون تقاضا زیاد هست و مطمئنا عمده فروشی که الان ناز کنه تا جنس شما را در ویترین محصولات خودش بزاره اونموقع التماس خواهد کرد- بازم در کنار اینکه میخوای به عمده فروش بدی تبلیغات را شروع کنی میتونه کمکی برای فروش آسانتر باشه بازم آرزوی موفقیت را برای شما دارم
(11-03-2012 08:05 PM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]الان بیشترین حجم کاری شما کدومه تبلیغات محیطی یا اینترنتی؟
برای اینکه یه محصولی رو در اینترنت تبلیغ کنیم چه نوع سایتی رو انتخاب کنیم؟ مثلا سایتهای آگهی رایگان یا انجمن یا سایتهای پربازدید یا به رنک اونا توجه کنیم؟

من الان هم محیطی کار میکنم هم اینترنتی
ببینید کسی که میخواد محصولی رابه فروش بزاره باید هزینه پرداخت کنه وقتی ما میخوایم فروش بهتری داشته باشیم میریم بهترین مغازه را در بهترین مکان شهر انتخاب میکنیم با اینکه گرانتر از جای دیگر هست مطمئن هستیم فروش میتونه بهترین باشه چون داریم هزینه خوبی میکنیم ولی اگه این مغازه را در کوچه خلوتی باز کنیم هزینه کمتر میشه ولی فروش نداریم یا اگر فروش بره بدرد ما نمیخوره
سلام
به نظرتون در کار خشکبار که بصورت سنتی عرضه میشه چه نوع تبلیغاتی میتونه بیشتر موثر باشه (چاپ خودکار ،چاپ تابلو فرش، چاپ سررسید،چاپ لیوان و..)؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع