سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی انجمن میلیاردرهای آینده ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
من میخواهم این انجمن را به افراد زیادی معرفی کنم و از روش های مختلفی هم اقدام کرده ام.شما کدام روش معرفی را موثرتر و مفید تر می دانید؟
بعدا نظر میدم
به نظر من با توجه به اینکه در شروع راه می باشم باید از همه امکانات استفاده کنیم
(11-28-2010 03:36 PM)123456 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من با توجه به اینکه در شروع راه می باشم باید از همه امکانات استفاده کنیم

مثلا؟
مثلا هم از اینترنت هم از ایمیل هم از معرفی در موتورجستجوها و هم از طریق جامعه های مجازی و....
یکی از آخرین کارهایی که در معرفی این انجمن انجام دادم تا پتانسین زیاد موجود درآنرا نشان دهم فرستادن نامه الکترونیکی به چندین ماهنامه ، روزنامه ، سایت ، خبرگزاری بود تا از آنها برای معرفی این انجمن کمک بگیرم:
مراکزی که نامه ارسال شد:
ماهنامه اطلاعات سياسي – اقتصادي
ماهنامه اقتصاد و توسعه
فصلنامه اقتصاد و تجارت نوين
فصلنامه اقتصاد و جامعه
ماهنامه اقتصاد و زندگي
ماهنامه اقتصاد ايران
ماهنامه اقتصاد خانواده
فصلنامه تازه هاي اقتصاد
ماهنامه كارآفرينان اميركبير
مجله اقتصادي
ماهنامه صنعت و كارآفريني
ماهنامه بينش سبز
ماهنامه گزارش
ماهنامه آيين
هفته نامه اميد جوان
ماهنامه خواندني
ماهنامه سپيده دانايي
فصلنامه رويش
ماهنامه نوآور
ماهنامه لوح
مجله موفقیت
روزنامه جام جم
روزنامه دنياي اقتصاد
خبرآنلاین
اقتصاد پویا
روزنامه جهان اقتصاد
روزنامه همشهری
روزنامه خراسان
روزنامه آسیا
خبرگزاری ایلنا
باشگاه خبرنگاران
سایت تابناک
مدیریت سرآمد ایرانیان

البته اولین نتیجه این کار جالب بود که نقل مستقیم میکنم :
"با سلام

لطفا مجوز های قانونی کارتان را که از وزارت کشور یا هر دستگاه دولتی دیگر مبنی بر فعالیت دریافت کرده اید برایمان ایمیل کنید تا بتوانیم انجمن شما را معرفی کنیم

طبق قوانین جاری کشور فعالیت هر انجمن یا گروهی ملزم به داشتن مجوز است

با سپاس

ماهنامه نوآور "

البته نمیدانم این جواب را سنگ انداختن بدانم یا جواب درست و قانونی؟اما بهرحال من سعی میکنم این سایت را رسما به وزارت فرهنگ و ارشاد معرفی و ثبت کنم.
نتیجه آنکه این سایت رسما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،معاونت امور مطبوعات و اطلاع رسانی ثبت شد و از طریق سایت پایگاه ساماندهی http://www.samandehi.ir قابل پیگیری این ثبت است.
ما هنوز کار را شروع نکردیم مجوز می خواد یعنی همه فروم ها مجوز دارند؟
نه دوست عزیز هیچ سایتی جواز فعالیت ندارد و در بهترین حالت این ثبت وزارت فرهنگ را دارا هستند.من که فکر میکنم بخاطر سیاسی شدن فضای مملکت باشد.
admin عزیز برای ما فرقی نمی کند با تمام نیرو میلیاردر خواهیم شد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع