سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار بدون سرمایه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عزیزی پیغام داد , می شود بدون سرمایه کار کرد؟
جواب دادم.
آن زمان که متحول شدم من توانستم. اکنون نمی دانم شما می توانید؟
وقتی تحول فکری در من ایجاد شد .وقتی ذهن را کاملا در اختیار خودم قرار دادم. آنزمان که با تکرار جملات تاکیدی وتلفین خودم را ساختم ایده ها برایم صف کشیدند. من هیچ سرمایه ای نداشتم. محلی را اجاره کردم (آنزمان یعنی 12 سال قبل ودیعه نمی گرفتند و فقط چک تضمین بود)گفتم آخرای برج اجاره را می پردازم. آگهی دادم چند راننده استخدام کردم (البته الان چون طرح صدور گواهینامه در آموزشگاه اجرا می شود این حرکت سخت است.)آموزشگاه تعلیم رانندگی را افتتاح کردم. 80درصد راننده و20درصد من.تعداد مربی ها به 30وبعد بیشتر رسید.مربی ها میز و صندلی و سماور و... آوردند. چائی میخوردیم و قند. از آن زمان من ناراحتی قند گرفتم .Winkعالی کارم گرفت و رفتم بعدا دنبال جواز.جواز را هم گرفتم.عالی بود.
بنده هم تا الآن هرکاری شروع کردم بدون سرمایه پولی بود. Yosef.gif

برای هیچ کاری سرمایه مالی (پول) نزاشتم. اما از سرمایه های دیگه مثل تخصص و تعهد و تفکر و زمان و تلاش و پشتکار و توکل به خدا استفاده کردم Smile

یک نمونه خیلی خوب رو آقای رضایی گفتند:

نقل قول :بیاد میارم اون روزهایی که این کارم رو تازه می خواستم شروع کنم ، پولی برام نمونده بود چون یه شکست تجاری خورده بودم ،
تنها تجربه کار کار آموزی داشتم و یه کم هنر طراحی .
رفتم سریع یه کارت ویزیت شخصی زدم به نام خودم و یه شماره تلفن قید کردم ، رفتم با یکی از دوستان نئون ساز صحبت کردم که کار از من ، انجام از تو ، هزینه هات بعد از اتمام کار

بعد کارت ها رو با کارت دوستم ویزیتوری به درب فروشگاه هایی که نئون خراب داشتند می دادم و کار قبول می کردم .
دومین سال ازدواجم بود ، در 20روز مانده به عید من بیشتر از دوستم در آمد کسب کرده بودم و کارم فقط تعمیرات تابلو های نئون خاموش فروشگاه ها بود ، باور بفرمایید هنو بعد از سالها بعضی از آنها هنوز به من تماس می گیرند و کار سفارش میدهند .

لینک مطلب - کلیک کنید
سرمایه = پول+ دانش+ مهارت+ تجربه+ ارتباطات+ قدرت نفوذ+ منطق + شهود

سرمایه = ثروت

پس بدون سرمایه نمیشود پول درآورد و وقتی سرمایه دارید (از هر نوعش) ثروتمندید.
خدا پدر و مادر دنیای تکنولوژی رو بیامرزه همین اینترنت و کار بازاریابی بهترین روش برای کسب درآمد بدون سرمایه است.
موفقیت همه ی هم وطنانم آرزوی من است.
صدها،هزاران وحتي ميلياردرها راه براي كسب درامد از صفر هست
بايد سلولهاي خاكستري پول ساز مغزتونا بكار بگيرين

ما همه ميلياردريم
(02-05-2013 01:26 AM)بيلا بالا نوشته شده توسط: [ -> ]صدها،هزاران وحتي ميلياردرها راه براي كسب درامد از صفر هست
بايد سلولهاي خاكستري پول ساز مغزتونا بكار بگيرين

ما همه ميلياردريم
بیلا بالا؛ ممنون.
لطفأ در صورت امکان یک یا چند مورد را بفرمایید.
ببخشید اگه تکرار میکتم
:
سرمایه = پول+ دانش+ مهارت+ تجربه+ ارتباطات+ قدرت نفوذ+ منطق + شهود

سرمایه = ثروت

پس بدون سرمایه نمیشود پول درآورد و وقتی سرمایه دارید (از هر نوعش) ثروتمندید
لینک مرجع