سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظر شما درباره این سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام روز همگی بخیر.
داشتم تو نت چرخی میزدم دیدم یه آگهی فروش سایت هست :
سایت آگهی moj1.com با قیمت 180 هزار تومن به فروش میرسد.
به نظرم خیلی قیمت مناسبی بود یه سایت کامل با حدود 14000 کاربر و 30000 آگهی رایگان و غیر رایگان!!
حالا به نظرتون من یا کس دیگه ای اگه این سایت نیازمندی ها رو بخره میتونه یه کار پرسود باشه؟
فروشندش میگه وقت نداره سایت رو بروز کنه و تبلیغات کنه واسه همین داره فقط پول اسکریپت و هاستش رو میگیره.
حالا شما بگین 180000 تومن خوبه یا نه؟
سلام دوست من
هم سایت رو میشناسم هم ادمینش رو و هم بقیه سایتهاشو.

نه مناسب نیست. نزدیک 6-7 ماهی هست قصد فروش اینارو داره و کسی نخریده پس مطمئنا یه چیزی هست.
مورد بعدی پست و کاربرایی که دارید میبینید بکاپ بوده که روی اسکریپت بالا آورده. یعنی اعضاش واسه سایت دیگه ای بودن و تبلیغاتشم همینطور.
اگر قرار بود با این اوضاع بشه بالا اومد یکسالیش میشه این سایت توی این یکسال با این همه پست و کاربر باید زیر 100 ایران میبود.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. خرید سایت در حال حاظر یکم خطرناکه. چون اصولا تا مشکلی پیش نیاد کسی سایتشو الکی نمیفروشه.
مدتی با پوسته Classipress وردپرس یه وبسایت تبلیغات رایگان راه انداختم ولی تنظیماتش خیلی سخت بود و شریکم تصمیم گرفت یه سیستم خریداره بکنه و نصب کنه.حالا من هم میخوام شروع کنم.یه اسکریپت دیدم که قیمتش حدودا 450 هزارتومان هستش و 70 هزرا تومان هم باید پول هاست ایرانی پارس سرور بدم.به نظرتون بازده داره؟میشه با انجام تبلیغات رایگان تویه سایتهای دیگه و فروم ها، تبلیغات ویژه جذب کرد؟
بازار این کار اشبا شده عزیز.الان اینترنت مملو از این سایتهاست که ایجاد شدند ولی درآمدی ندارند.تنها راه درامدزایی این سایتها اینه که یه دفتر اجاره کنی و چندتا بازاریاب استخدام کنی که برن از شرکتها و سازمانها اگهی بگیرن که اینم به هزینه هاش نمی ارزه.
لینک مرجع