سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ايده براي كفش فروشي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
منظورتون جمعه بازار هست؟ بله روزهاي جمعه شهر ما هست و روزهاي ديگه روستاها و بخش ها هست
روستاها رو اگه جنسات گرون باشن پیشنهاد نمی کنم ولی جمعه بازار میتونی کسی رو بفرستی، یا بری باهش بساط بزنی ،اگه خودت بری میتونی مشتری بیشتری جذب کنی و در بعضی موارد هم ادرس مغازه رو به ایشان بدی،هم نوعی تبلیغه و هم فروش.یا یه مقدار کارت چاپ کن لای کفشها بذار بده مشتریها،بگو در صورت اشکال بیان مغازه،اینجوری پای مشتری به مغازن ات هم باز میشه. موفق باشید
سلام دوست عزیز من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی پیشنهادی دارم شاید گره گشا بود واستون
اول از اینجا شروع کنیم که شما چندساله تو این کارهستین وتجربه دارین و با توجه به فرمایشاتتون
به کارتون نیز علاقمند هستین وتا قبل از بروز این مشکل از کارتون رضایت داشتیدو برای برون رفت از
این ماجرا تا حد امکان هرکاری که میتونستید برای رقابت با اونها انجام دادین ولی با توجه به قدرت
رقباتون وسطح مالی شما دیگر فکرتون به جایی قد نمیده .
اینها رو گفتم که بهتون تبریک بگم چرا که اغلب افراد به محض بروز مشکل تسلیم میشن وپابه فرار میزارند
ودنبال راه حل برای برطرف کردن مشکلشون نیستند ولی شما در حد توانتون ایستادگی کردین و با خلاقیت
ونواوری خواستین خودتون رو تو میدون نگه دارین ولی قوانین دنیای کسب وکار برای حل مشکل شما
نسخه ای داره واونم عمل کردن به این ظرب المثله:
اگر نمیتونی شکستشون بدی ؛ به اونها ملحق شو
سلام
ممنون از راهنمايي تون.
راستش من يك عيب خيلي بزرگ دارم اونم با هيچ كس نميتونم شريك بشم هر وقت با كسي شريك شدم تا جون داشتم كار كردم اما اخر كار سرم كلاه گذاشته. نميدونم هر چقدر به گذشتم فكر ميكنم ميبينم تمام شركام سرم كلاه گذاشتن.
بنظر خودم هميشه يك راهي هست ولي الان من نميبينم ولي هرگز دلسرد نميشم و دنبالش هستم وپيداش ميكنم. الانم توي اين مجموعه هستم .بنظرم همه راهها درسته فقط انتخاب ما نادرسته هر راهي براي كار خودش هست و منم تمام راهها رو كه دوستان در مورد كارهاشون مينويسند در مورد كار خودم امتحان ميكنم مطمئنم يكيش جواب ميده.
فقط غیر ممکن،غیرممکن است
نمیدونم مغازه ازچه نوع دکوری برخورداره
دکورمغازه را تغییر بده و خدماتی ارایه کن که رغبات قادر به انجام آن نیستن
مثلا چه خدماتي؟ دكور مغازه تك ويترين هست
سلام بر همه ی بچه های انجمن :
من خودم تو این کار نیستم ولی کاری رو که پیشنهاد میکنم ، قبلا یکی از آشنا هامون انجام میداد و الان هم انجام میده ، اکه امکان سف ها خارجی دارین (حتی به سوریه و غیره ) برین بازار های هر کشوری رو بگردین و چند تا نمو نه بیارین و بدین از روش تولید کنن البته از نمونه هایی که در با زار موجود نیست یا اگه آشنا دارین بگین براتون بیارن . اگه نگران کپی شدن هستین بگم گه اولا شما چند تا نموه دارین تا می بینینین تولید کننده داره کپی میکنه میتونین مدل رو عوض کنین دوما ، خب یکی باید تبلیغ و شعار و غیره بزنه تا جنس جا بیوفته خب شما هم تو این سبد هستین و سود میبرین

پیشنها دوو اینه که برین و تو یکی از سمینار ها و یا کلاس ها بازار یا بی شرکت کنین چون شما تجربه ی کاری دارین و اگه بتونین با علم روز مخلوطش کنین چنان بهره ابی میده که اون سرش نا پیدا ، اینو از این جهت گفتم که چون شما جایی قرار دارین که هم صنف شما زیاده باید شما یه تمایزی داشته باشین که بیان سراغ شما و نرن پیش اونای دیگه
برای اینکه مدها روز دنیا رو ببینین بد نیست به سایتهای alibabaو ebey سر بزنین . یه پیشنهاد دارم . اینکه یه گروه مخاطب خواص پیدا کنبد مثل دانشجوها یا سن خاص
اگه بازار کشش داره اختصاصی فقط کفش بچگانه بفروش، منظورم سنین زیز پنج سال هست، طوری که مردم مغازه رو بعنوان یه برند بچگانه بشناسن
سلام من کفش بچه گانه شروع کردم
ممکنه ادرسی در تهران به من بدید که کفش رو با فیمت کمتر بتونم تهیه کنم؟
سلام سعدی کفش های با کیفیتی گیر میاد اما برای خرید مناسب بهتره وقت بیشتر بذارید و سراغ خود تولیدی ها برید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع