سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دیوار ذهنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
میبینیم به مرور زمان خیلی چیزها که شاید روزی برامون ارزو بود برامون به وجود اومد.پس شدنیه.فقط باید خوب بخوایم و بدوینم که چی میخوایم.

برای رسیدن به هدف :
- برنامه ریزی
- باور و ایمان
- شکستن دیوار ذهنی
- بکار بردن جملات تاکیدی
- فعالیت کاری
- زمان
دیوار ذهنی فقط مختص ذهنه و اصلا وجود خارجی نداره و به انواع مختلف همیشه انسان را آزار میده و اکثرا شبیه افکار مخرب و بازدارنده در ذهن انسان پدیدار میشود و تماس مستقیم با خودآگاه داره
فکر میکنم برای کم کردنش و عبور از ان باید باور و ایمان را قوی کنیم و به ناخوداگاه اجازه بدیم قویتر بشه تا بتونه در مقابلش قد علم کنه
با تشکر
دیوار ذهنی را از کودکی برایمان ساخته اند و تا کنون هم ادامه دارد.
- هیچوقت نمی توانی شلوغی نکنی.
- هیچ وقت نمی توانی به چیزی دست نزنی.
- هیچ وقت نمی توانی زیاد حرف نزنی.
- هیچ وقت تو قابل اعتماد نیستی.
- هیچوقت عرضه کاری را نداری.
- هیچوقت نمی توانی کار درستی انجام دهی.
- هیچوقت تو پولدار نمی شوی
- هیچوقت.....

Wink
بنظر شما شکستن این دیوارهای ذهنی نیاز به تمرین زیاد ندارد؟
برای رسیدن به اهداف زیاد عجله نکنید.می توانید برسید ولی زمان نیاز دارد که باورهای جدید جایگزین باورهای قبلی شود.
(10-19-2012 11:55 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]دیوار ذهنی را از کودکی برایمان ساخته اند و تا کنون هم ادامه دارد.
- هیچوقت.....

Wink
برای رسیدن به اهداف زیاد عجله نکنید.می توانید برسید ولی زمان نیاز دارد که باورهای جدید جایگزین باورهای قبلی شود.
خوب حالا چطوری باید این دیوارها رو خرد کنیم؟
(10-19-2012 03:34 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-19-2012 11:55 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]دیوار ذهنی را از کودکی برایمان ساخته اند و تا کنون هم ادامه دارد.
- هیچوقت.....

Wink
خوب حالا چطوری باید این دیوارها رو خرد کنیم؟
با تکرار جملات تاکیدی. اصولا تغییر زمانبر است چون حالت جدید باید جایگزین حالت قبلی شود.
اگر بخواهیم ساده بنگریم این دیوارها با تلقین بوجود آمده پس با تلقی هم قابل شکستن و تغییر به باورهای مثبت است.
(10-19-2012 05:04 PM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]اگر بخواهیم ساده بنگریم این دیوارها با تلقین بوجود آمده پس با تلقی هم قابل شکستن و تغییر به باورهای مثبت است.

با تکرار جملات تاکیدی تلقیق انجام می شود و باورهای جدید جایگزین باورهای قبلی می شود.
تلقین به نفس و ضمیر ناخوداگاه بسیار ساده است . اما تکرار تمارین مسئله ای است که همگان با بهانه ترکش میکنند
طبق اصول روانکاوی هر جمله عبارت تاکیدی را باید روزانه حداقل 300 مرتبه تکرار کنیم و بدانید اگر مستمر 7 ماه این عبارات را تکرار کنید پشتش معجزاتی عجیب خواهید دید که باورتان نمیشود . آزموده شده البته از تکرار ، باور ان مهمتر است
100 بار صبح
100 بار ظهر
100 بار شب
دقت کنید دو زمان را هیچوقت از دست ندهید بعد از بیدار شدن و قبل از خوابیدن از خواب
بهترین زمان برای مراقبه می باشد که به این زمانها در اصطلاح زمان برنامه ریزی ذهن گفته میشود
به به , بدو ید چالش داریم.بدوید. WinkWinkWink

تکرار جملات ترکیبی با ید عمیق و تاثیر گذار باشد وحتی بتوان لمسش کرد.
وقتی روزانه تکرار میکنیم که :

پول مثل سیل بطرفم سرازیر می شود.
بابد به جائی برسید تا حتی در ذهن پول را لمس کنید.
من هنوز هم این جمله را روزانه تکرار میکنم (هر وقت هم تکرار میکنم لذت می برم )ولی کاری به شمارش آن ندارم چون شمارش باعث می شود فکر به جائی دیگر برود.
منظور از شمارش برهم خوردن تمرکز برای شمردن نیست شاید منظور این باشد که برای نهادینه کردن عبارات تاکیدی در ناخودآگاه حداقل تا حدود 300 مرتبه در روز نیاز است . من خودم با یک تسبیح شروع میکنم و وقتی تمام شد متوجه میشم که 100 رو تموم کردم و به شمارش اصلا فکر نمیکنم چون چیزی که تکرار میکنیم باید به قول شما عزیز دید و لمسش کرد. اگر تصمیم جدی داشته باشیم که روزانه بعد از تکرار عبارات تاکیدی آنرا هم تجسم کنیم قطعا تا 50 مرتبه کفایت میکند ( عبارت تاکیدی + تجسم ) که خودش غوغایی به پا میکنه
در ضمن جهت یادآوری باید بگویم که باید جمله تاکیدی حتما احساسات شما را درگیر کند و اگر در ابتدای آن خدایا شکرت باشد حس بهتری منتقل میکند . حتمام حتما باید به زمان حال باشد
بطور مثال جمله جناب قربانیان عزیز و استاد :
پول مثل سیل بطرفم سرازیر می شود . کلمه سیل تمام احساسات انسان را برمی انگیزد و به حرکت در می اورد و این فوق العاده است
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع