سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاغل زود بازده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همگی.میخواستم برای راه اندازی کسب وکارزودبازده با سرمایه10تا20 میلیون منو راهنمایی کنید.باتشکر
سلام برای پولدار شدن باید اول نیازهای جامعه رو کارشناسی کنید.یه روز از یک بلال پرسیدم بهترین تجارت چیه .گفت همین. گفتم یعنی چه.بغالي.گفت بله چون همه چی داخلش هست و همه ازش خرید میکنند.خدا بيامرزدش.
دوست من کار باید باتجربه کامل و تخصص شروع بشه.
دوستان من از تجربه کاری کم ندارم ولی همین موضوع نميگذاره کار کنم.من دنبال این هستم که یک کاری رو راه بندازم که چند تا آدم بیکار بیان سر کار ولی تو بازار موندم از شما خواهش میکنم پیشنهادات تون رو برام بفرستید.اذعان من یه کارگاه چوب و فلز دارم که خوب کار میکنه .لی منظور منو نميرسونه.تولیدی سبکی میخوام که فقرا و معلولین بتونن توش کار کنند.
همیشه بدنبال کاری نباشید که ماهانه حقوقی بگیرین
بدنبال کاری برین که بعد از گذشت یه مدت بزرگ بشه و اگر خودتون هم حتما حضور نداشتین اون کار چرخش بچرخه و درآمد زاری داشته باشه
در دنیای امروز داشتن یک وبسایت یا کانل تلگرام واقعا عالیه و میتونه برای خیلی از کسایی که بدنبال که کار نیمه وقت با درآمد خوب هستند عالیه

دوستان عزیز من خودم چند ساله که طرح توجیهی می نویسم با مشاغل زیادی آشنایی دارم خیلی شغل ها بوده که با کلی هزینه موفق نبودن
قبل از هر کاری تحقیق کنید پرسو جو کنید اطلاعات لازم رو بدست بیارید بعد شروع کنید

مشاهده تعدادی از این مشاغل که طرح توجیهیشون رو نوشتم شاید بدردتون بخوره :
http://*****.ir/
همیشه بدنبال کاری نباشید که ماهانه حقوقی بگیرین
بدنبال کاری برین که بعد از گذشت یه مدت بزرگ بشه و اگر خودتون هم حتما حضور نداشتین اون کار چرخش بچرخه و درآمد زاری داشته باشه
در دنیای امروز داشتن یک وبسایت یا کانل تلگرام واقعا عالیه و میتونه برای خیلی از کسایی که بدنبال که کار نیمه وقت با درآمد خوب هستند عالیه

دوستان عزیز من خودم چند ساله که طرح توجیهی می نویسم با مشاغل زیادی آشنایی دارم خیلی شغل ها بوده که با کلی هزینه موفق نبودن
قبل از هر کاری تحقیق کنید پرسو جو کنید اطلاعات لازم رو بدست بیارید بعد شروع کنید

مشاهده تعدادی از این مشاغل که طرح توجیهیشون رو نوشتم شاید بدردتون بخوره :
*****.ir
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع