سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش عمده رم و فلش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان یه فکر دیگه!! من هر چند وقت میخوام یه کار جدید شروع کنم و نمیشه ایندفعه تصمیم گرفتم برم تو کار فروش عمده رم و فلش یکی از آشناها هست رم موبایل رو به این قیمت میده :
رم 2 گیگ : 7900 تومان
رم 4 گیگ : 8800 تومان
رم 8 گیگ : 17000 تومان
رم 16 گیگ : 38000 تومان

حالا من میخوام یه سایت ساده یا وبلاگ بزنم و رم رو به صورت عمده و اینترنتی بفروشم.
دو تا سوال دارم :
1- کسی سایت یا فردی رو میشناسه از این قیمت پایین تر بده(خودم یه چرخی تو نت زدم قیمت عمده همشون بالاتر از این بود)
2- این کار به صرفه هست و میشه موفق شد؟
این فلش مموری ها چه مارکی هستند ؟ گارانتیشون چیه ؟ عکس یا مشخصات دقیقش رو بزار شاید خودم باهات کار کردم
هر دفعه یه مارک میاره این قیمت ها که الان بهم داده مربوط بود به مارک A-DATA با گارانتی داده پرداز متین اینم تصاویرش:

[تصویر: 6rot3xl5hlrpregh5egn.jpg]

[تصویر: qt1gkkw4rs3ypp1s4pke.jpg]
دوست من
تا به حال فكر ميكنم در اين مورد چند تاپيك داشتيم(فروش يك محصول فيزيكي در نت)
قبلا هم مطرح كردم و در اينجا هم مطرح ميكننم
در ابتدا بايد اينو در نظر داشته باشيد بنده و امثال من قصد نا اميد كردن شمارو نداريم
خوبه هدف كار كردن داريد ولي چند سوال ابتدا از خودتان بكنيد
1-چرا يك شخص ابتدا خودتان را مددنظر داشته باشيد
ايا با وجود بودن فروشگاه هاي مختلف در اطراف منزل كه قيمت هاي همين حدود را دارند شما اقدام به خريد ميكنيد؟؟؟؟
قسمت محصول شما + قيمت پست= يك قيمت بيشتر از قيمت بازار
در اينجا ما با سايت هاي ديگه كار نداريم كه قيمت زيادي دارند
هدف ما مشريان هستند

2- شما يك محصول داريد كه در نت فروشگاه هاي زيادي وجود دارند كه اون رو به فروش ميرساند
بطور حتم ميدونيد كه با وجود فروشگاه هاي اين چنيني رقابت براي شما سخت خواهد بود

پس بايد روي ساخت سايت+قالب خوب+سئو و ساير موارد كار كنيد
هزينه هاي براي تبليغات گسترده در نت

3-ايا ميتونيد همچين هزينه روي كنيد
رم ها از 1 تا 10 درجه بندی میشن.رم درجه 1 تا 10 مثلا 2 گیگ بالای 40 تومن احتلاف دارند.خیلی مشخصات در مورد رم تویه تعیین قیمت موثر هستش.مثلا یکسریشون رو سونی اریکسون میخونه و یکسریشون رو نه.
بله جناب هرمزدی درست می فرمایند. بسته به سرعت خواندن و نوشتن درجه بندی میشن و قیمت های خیلی متفاوتی دارند.

در زمینه فروش اینترنتی هم جناب دانشفر حق دارند. شما هزینه تمام شده رو در نظر بگیر.

من پیشنهاد می کنم ی سر به فروشگاه چاره بزن. دستت می آد.
(10-23-2012 10:50 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من
تا به حال فكر ميكنم در اين مورد چند تاپيك داشتيم(فروش يك محصول فيزيكي در نت)
قبلا هم مطرح كردم و در اينجا هم مطرح ميكننم
در ابتدا بايد اينو در نظر داشته باشيد بنده و امثال من قصد نا اميد كردن شمارو نداريم
خوبه هدف كار كردن داريد ولي چند سوال ابتدا از خودتان بكنيد
1-چرا يك شخص ابتدا خودتان را مددنظر داشته باشيد
ايا با وجود بودن فروشگاه هاي مختلف در اطراف منزل كه قيمت هاي همين حدود را دارند شما اقدام به خريد ميكنيد؟؟؟؟
قسمت محصول شما + قيمت پست= يك قيمت بيشتر از قيمت بازار
در اينجا ما با سايت هاي ديگه كار نداريم كه قيمت زيادي دارند
هدف ما مشريان هستند

2- شما يك محصول داريد كه در نت فروشگاه هاي زيادي وجود دارند كه اون رو به فروش ميرساند
بطور حتم ميدونيد كه با وجود فروشگاه هاي اين چنيني رقابت براي شما سخت خواهد بود

پس بايد روي ساخت سايت+قالب خوب+سئو و ساير موارد كار كنيد
هزينه هاي براي تبليغات گسترده در نت

3-ايا ميتونيد همچين هزينه روي كنيد

بله شما درست میفرمایید اما وقتی صحبت عمده وسط میاد خیلی هزینه پست به چشم نمیاد دوم اینکه من اطراف خودم رو دیدم و عمده فروش هایی که دیدم قیمتشون حدود 300 تا 400 تومن بالاتر از این قیمتها بود و این رقم ضرب در تعداد بالا خیلی میشه مثلا شما 50 تا رم میخوای که میشه 50*300=15000 خوب 15000 تومن بیشتره یا هزینه پستی؟
(10-23-2012 11:02 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]بله جناب هرمزدی درست می فرمایند. بسته به سرعت خواندن و نوشتن درجه بندی میشن و قیمت های خیلی متفاوتی دارند.

در زمینه فروش اینترنتی هم جناب دانشفر حق دارند. شما هزینه تمام شده رو در نظر بگیر.

من پیشنهاد می کنم ی سر به فروشگاه چاره بزن. دستت می آد.

آره اینم میدونم گفتم که رم ها همه کلاس 4 هستند.
قیمت رم در فروشگاه چاره به قیمت جزء هست که مثلا کارت حافظه 4 گیگ کلاس 4 رو میده 14500 تومن که عمدش رو رفیقم میده 8800
این موضوع فکرمو مشغول کرد ، باید یکم فک کنم.
شاید ... !
لینک مرجع