سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
ممنون از شما بابت شرکت در این بحث...
متاسفانه نمیتونم اینکارو بکنم چون سورس سایت دست من نیست و دست خود حامد ساعتی هست...
اما اگر راهی پیداکنم حتما این پیشنهاد را لحاظ میکنم....
به صورت دستی خودت بنویس، ولی شیک و با فونت اندازه
آخه سورس و یوزر و پس هاست رو ندارم....
بابا میدونم ،
منظورم اینکه وقتی مطلب و محصول جدید مینویسی اینو هم زیرش بنویس.
مدیریت سایت که دست خودته ، خودت محصولاتو وارد می کنه
آره مدیریت دست خودمه...الان متوجه شدم ....معذرت آی کیوم پائینه....
Yosef.gif
آی کیوت پایین نیست فکرت مشغوله.
من یه مدتی از بس فکرم مشغول بود بخدا اسم دوستامو یادم میرفت !
اوایل فک می کردم خنگ شدم رفتم تحقیق کردم دیدم یکی از موارد زیاد مشغول بودن ذهن فراموشی اسم اطرافیانه.
نمی دونه چه خاطراتی واسم رقم خورد بابت این قضیه ، لوووووووووووول
(10-22-2012 02:18 AM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]Yosef.gif
آی کیوت پایین نیست فکرت مشغوله.
من یه مدتی از بس فکرم مشغول بود بخدا اسم دوستامو یادم میرفت !
اوایل فک می کردم خنگ شدم رفتم تحقیق کردم دیدم یکی از موارد زیاد مشغول بودن ذهن فراموشی اسم اطرافیانه.
نمی دونه چه خاطراتی واسم رقم خورد بابت این قضیه ، لوووووووووووول

باور کن همینه...انقدر ذهنم مشغوله که نگو.... نمیدونی این 1ماه اخیر چه بلاهایی سرم اومده...بگذریم
نقل قول :درود محمد جان
من هیچ افتخاری نمیکنم به اینکه 4 میلیون ضرر دادم دوست عزیز.
بحث من از همین جا شروع میشه.از اینکه با 40 تومن نمیشه یه وبلاگ رو تبدیل به فروشگاه کرد.بحث من همینجاست که من مشتری هیچ وقت از فروشگاهی با دامنه tk خرید نمیکنم.بحث من همینجاست که برای تبلیغ یک فروشگاه نباید صرفا به خاطر نداشتن سرمایه اسپم بود نباید ایمیل ناخواسته فرستاد.بحث من همینجاست که همینطوری هر چی دستمون اومد نمیتونیم بفروشیم.باور کن بحث من همینجاست
مرسی از دوستان و شما آقای نصیری
اتفاقا نکته کار توی نت همینه. با 40 تومن میشه شروع کرد. با وبلاگ به خیلیها میشه فروخت. اسپم و ایمیل ناخواسته کاریه که خیلی از بزرگای اینترنت رو بزرگ کرده. هدفمند باشه عالیه. اینو همه فروشگاه دارا میگن. شما علمتو توی این زمینه بالا بردی محمد جان من تجربم رو. چیزی که تجربه به من ثابت کنه اگر علم بخواد ثابتشم بکنه خب باید شک کرد به علم.
مزیت دیگه اینترنت همینه که هرچی دستمون اومد میتونیم بفروشیم. ایبای هرکی هرچی عشقش میکشه داره میفروشه؟ از نظر شما هیچکدوم علم ندارن و باید برن مطالعه کنن و در مورد اینترنت و اینا چیزی نمیدونن ؟ ایا ادمین های این سایت هم بدون اطلاعات همینطوری برای تفریح این سایتو زدن و به کسب درآمد هم فکر نکردن ؟؟
اینجا اینترنت هستش. یکی از نکاتی که وجود داره اینه که میتونی هرچی دلت خواست بفروشی. این مزیته حاجی شما میخوای خلافشو بگی ؟

سرعت سایت این بنده خدا برای منم توی سه مرورگر خوب و کامل بود. والله. هدر هم میومد. در ضمن مشتری اونقدرا که شما فکر میکنی گیر نیست. کلانتری که توی سایت قرار نیست بیاد که. مشتریه. یعنی مشتری به خاطر هدر جنس میخره ؟

داداشی منم 9 ساله دارم علم و تجربه کسب میکنم که شما با امضات مستقیما هدف قرارمون دادی. منم 9 سال چقندر نبودم به قرآن. اطلاعات دارم در این موارد.
امضاتو یه ویرایشی بکن. مهمترین عاملی که مستقیما به کسب درآمد و پول توی نت ربط پیدا میکنه ترافیک هدفمند سایت هستش. شما مثل اینکه اینم نقض کردی.

بهینه سازی و ترافیک و فروشگاه و اینا واجب بودنش توی تجارت اینترنتی یکی از پایه های علم در اینترنت هستش. در موردش تحقیق کنید حتما.

ممنونم ازتون آقای نصیری که نظرات و تجربیات خوبشون رو در اختیار من نوعی گذاشتین.
نظرمن خلاف شما نیست. منم معتقدم باید علم تجارت اینترنتی رو بدست آورد. ولی طور دیگه.
(10-22-2012 07:28 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ][quote]
ایبای هرکی هرچی عشقش میکشه داره میفروشه؟

اولین چیزی که پی یر امیدیار توی Ebay فروخت : سوراخ کن لیزری بود که اتفاقا به گفته خودش یکم خراب بود.
توی ای بای هواپیما هم فروخته شده ،
پدری که می خواست بچه شو تنبیه کنه اسباب بازی هاشو توی Ebay فروخت !
هر چیزی میشه توی نت فروخت اما ...
اما باید قیمت خوبی داشته باشه که متاسفانه قیمت محصولات در نت ایران خیلی بالاست ، دلیلش هم تقصیر فروشندگان نیست، بلکه کمتر از اون برای فروشنده نمی صرفه.
توی کشوری مثل آمریکا چیزی به نام هزینه پستی نیست ولی اینجا اگه کسی بخواد فروشگاه اینترنتی بزنه باید اول 100 تا 150 هزار بریزی به حساب پست. و روی هر محصول 3 هزار تومن کرایه بکشی که حداقل یکم پول خودش دربیاد و فقط لازمه یه نفر آدم " بوق " پیدا بشه یه سفارش الکی بده ... فروشنده بدبخت اندازه سود چند محصولش ضرر می کنه.
خلاصه اینکه فرهنگ فروشگاه آنلاین توی نت ایران هنوز جا نیافته ، از بالای بگیر تا مردم عادی ...
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع