سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین فرصت سرمایه گذاری کنونی چیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
به نظر شما برای سرمایه گذاری در حال حاضر کدام بازار مناسب تر است؟
سکه-طلا-ارز- آپارتمان- زمین- سپرده گذاری بانک ها- بورس و ....

اگر شما هم اکنون سرمایه آزاد داشتید چه اقدامی انجام می دادید؟
در مسکن.
مسکن
البته بورس هم خیلی خوبه اما اگر اهل ۱- ریسک هستید ۲- وقت آزاد خیلی دارید ۳- اهل مطالعه تحلیل های بازار هستید
چند سالی است که در رابطه با بورس مطالعه میکنم.بورس واقعا ریسک بالائی دارد و نیاز به تخصص زیادی در این زمینه است.برای افراد تازه وارد پیشنهاد نمی کنم .خرید اوراق قرضه و اوراق مشارکت بدون ریسک است .
بله کاملا درست می فرمایید برای همین عرض کردم یک کار تمام وقت به معنی واقعی کلمه هست. دوستی دارم که شب ها ۱۲ می خوابید ظهر ها ۱۱ میومد سر کار. از موقعی ک وارد بورس شده شب ها ۲-۳ می خوابه و صبح ها ۹ شرکته Smile) استرس خیلی زیادی هم هر روز داره.

البته اگر کار بلد باشید حتی در طول ۲-۳ روز بیش از ۱۵٪‌ هم سود می کنید اما خب همه این طور نمی شوند. جناب قربانیان کاملا درست می فرمایند.

من ب شخصه سهام شرکت های خصوصی سهامی عام رو دارم. پدرم برای تمام اعضای خانواده اینکار را کرد. برای هرکداممان سهام خریداری کرده که سالانه سودش به حسابمان می آید. (خیلی رقم بالایی نیست اما ریسکی ندارد)
مسکن نه ریسک دارد و نه رکود.ممکن است زمانی بخوابد ولی وقتی بیدار شود Winkبا خودش برکت خواهد آورد.
البته ریسک دارد. اگر انتخاب محل خرید در هنگام خرید خوب نباشد ریسک دارد #نظر_شخصی
دوستان من هم با مسکن موافق هستم
به نظر من بهترین سرمایه گزاری خرید مغازه است. یه مغازه کوچیک حتی 2 متری در بازار یا مناطق دورتر. خودتون میتونید اونجا کار کنید یا اجاره بدید.سود سرمایه گذاریش از خرید مسکن خیلی بیشتره/
قدیمی ها میگفتن : از مغازه میشه خونه خرید اما از خونه نمیشه مغازه خرید
(10-20-2012 09:38 PM)amiroloomi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما برای سرمایه گذاری در حال حاضر کدام بازار مناسب تر است؟
سکه-طلا-ارز- آپارتمان- زمین- سپرده گذاری بانک ها- بورس و ....

اگر شما هم اکنون سرمایه آزاد داشتید چه اقدامی انجام می دادید؟

کسایی که پول کافی دارند معمولا سبدی از موارد فوق را تشکیل می دهند
البته بورس حسابش جداست که باید یا مشاور داشته باشید یا خودتان آشنا به بورس باشید به غیر از موارد فوق بعضی افراد به بیمه عمر و سرمایه گذاری هم سرمایه تخصیص می دهند
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع