سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دستگاههای جوراب بافی و اسکاج بافی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام عزیزان

وقتی در اینترنت به دنبال کارهای تولیدی کوچک میگردیم به تولید جوراب و اسکاج و دستگاه های اونها بر میخوریم که تبیلغ زیادی روی اونها صورت گرفته ... حالا نکته ای که به نظرم میرسه اینه که آیا واقعا این کار سود آور هست یا خیر و همچنین بررسی مشکلات این حرفه .. به همین خاطر این تاپیک رو ایجاد کردم تا در این مورد بحث و گفتگو داشته باشیم
تولید جوراب بسیار سود آور است. در حال حاضر پوشاک با کیفیت بسیار خوب است.
ولی اسکاچ خیر. اون کسی که داره این چیزارو تبلیغ میکنه هدفش فقط فروش دستگاهش است.
کسی از چند و چون دستگاه جوراب بافی و اینکه مرکزش کجاست خبر داره؟
(12-23-2012 09:04 PM)kimyya نوشته شده توسط: [ -> ]کسی از چند و چون دستگاه جوراب بافی و اینکه مرکزش کجاست خبر داره؟

شما گویا اصفهان هستید
تشریف می برید سبزه میدان ، یک کوچه هست به اسم هارونیه ، این کوچه را که برید جلو می رسید به یک سه راه که یک مسیرش می خوره به آخر کوچه یخچال (مشیر)
از این یکی راه ، ده بیست قدم که برید جلوتر یک پاساژ هست که کل پاساژ جوراب بافی و فروش دستگاه و نخ و این چیزاست (البته بود الان را نمی دونم )
ضمنا به دلیل عملیات ساخت و ساز میدان امام علی باید پیاده برید
بعد از پاساژ که مستقیم برید جلو می خورید وسط بازار اونجا هم عمده فروش های جوراب و لباس زیر و ... هست از اونها که بپرسید توی تیمچه های پشت این مغازه ها هم کماکان بافنده ها هستند

موفق باشید
ببخشید الان چک کردم گویا شما کرمان تشریف دارید ، عذرخواهی می کنم فکر کنم با یکی دیگر از بانوان سایت اشتباه گرفتم ، انشالله دوستان کرمانی کمک می کنند
سلام
کسی میدونه قیمت این دستگاهها چقدر در میاد؟
داداش منم دانشجوعه ، هفته پیش رفت یه دستگاه خرید اما نمیدونم قیمتش چقد بود و، از کجا خریده . الان توو پارکینگ خونه داره جوراب میزنه Big Grin

10_004

احتمالا فردا برم ازش بپرسم نتیجشو اینجا بزارم ، اگه حسش بود!!!
(11-30-2015 03:14 AM)parisa_kor نوشته شده توسط: [ -> ]داداش منم دانشجوعه ، هفته پیش رفت یه دستگاه خرید اما نمیدونم قیمتش چقد بود و، از کجا خریده . الان توو پارکینگ خونه داره جوراب میزنه Big Grin

10_004

احتمالا فردا برم ازش بپرسم نتیجشو اینجا بزارم ، اگه حسش بود!!!

نتیجه:
از یکی از دوستاش که نساجی میخونه و صاحب سایت جوراب بافیه ( فک کنم گفت روژدا دات آی آر) 1.9 میلیون دستگاه با تراکم بالا خریده (کلا این دوستش بوده که کارگاه رو راه انداخته براش و دارن شریکی کار می کنن)

میگه یه مقاله ایی هم توو سایت هست اما فروشی هر چی اصرار کردم مقاله رو بده که بزارم تو سایت ، اما بدلیل حق کپی رایت نداد بهم ، گفت گناه داره.Sleepy
نتیجه:
از یکی از دوستاش که نساجی میخونه و صاحب سایت جوراب بافیه ( فک کنم گفت روژدا دات آی آر) 1.9 میلیون دستگاه با تراکم بالا خریده (کلا این دوستش بوده که کارگاه رو راه انداخته براش و دارن شریکی کار می کنن)

میگه یه مقاله ایی هم توو سایت هست اما فروشی هر چی اصرار کردم مقاله رو بده که بزارم تو سایت ، اما بدلیل حق کپی رایت نداد بهم ، گفت گناه داره.Sleepy

[/quote]

اصلاحیه :: توو اینتر نت گشتم : سایت نیوده بلکه وبلاگ بوده به اسم:
rojda.blog.ir
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع