سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
شما گفتید که (شروع کارم بسیار ارام بود) امکان داره به صورت مبسوط توضیح بدید که گام به گام چطور جلو رفتید چه موانعی وجود داشت(مراحل موفقیتتون رو بفرمایید
سرگذشت پیشرفت و موفقیت شما برای دوستانی که میخواهند کاری شروع کنند بسیار مفید خواهد بود .
(10-21-2012 02:21 AM)434343 نوشته شده توسط: [ -> ]چون من این روزا، ذهنم درگیره وب هست اولین سوالم رو هم وبی می پرسم.
1- به نظرتون خشکبار رو به صورت عمده یا خرده روی فروشگاههای اینترنتی هم میشه عرضه کرد؟
2-از خرید مغازه هم سود خوبی داشتی؟
3-با چه سرمایه ای میشه کاری شبیه کار شما رو شروع کرد؟ منظورم کمترین سرمایه هست.
4-تو بسته بندی در زمینه خشکبار چه کارهایی می شه انجام داد که هنوز انجام نشده و یا جای کار داره؟ آیا خود شما به فکر این کار نیستید؟
5-آیا تو این زمینه الگویی هم دارید که بخواهید یه روز به پای اون برسید؟
6-چه فرصتهایی تو این کار وجود داره که شما هنوز واردش نشدید؟
7-به نظرتون از این راه می شه تو چند سال میلیاردر شد ، منظورم اینه که چقدر ظرفیت داره این کار؟
1-چون تمام خشکبار درجه بندی داره به نظرم کار سختی باشه ولی اگر با یک برند و یا اسم بسته بندی بشه به نظرم شدنیه.
2-سود مستقیمش بدک نبوده (یعنی قیمت ملک 30 درصد گرون شده)ولی غیر مستقیم اعتباری 200 درصدی برام اورده چون جهت اعتماد فروشنده ها خیلی تاثیر داره.
3-تو بازار الان اعتبار دری گرانبهاست که ارزش ریالی روش نمیشه گذاشت.مثلا اگر شما بچه تویسرکان باشی برات جنس بفرستند و بفروشی و سودتو برداری وبعد حسابشون رو حواله کنی خیلی ارزش داره.ولی کلا نباید پول رو بهونه کرد ویک کاری را شروع نکرد .با خیلی کم هم میشه شروع کرد ،حتی یک میلیون.
4-بعضی خشکباریا هستند که به واسطه اعتبارشون برند شدند مثل فروشگاه تواضع که بسته بندیش را هر کجا ببینی به جنس داخلش مطمئن میشی .ولی بطور خاص که فقط بسته بندی خشکبار بکنه من ندیدم .البته گلستان، برتر،...در کنار حبوبات کار خشکبار میکنند.خیلی ایده ها راجع به بسته بندی دارم امید دارم روزی بتونم همشون رو عملیش بکنم.
5-از پیشکسوتهای اجیل و خشکبار حاج جلیل تواضع از کارش خیلی خوشم میاد .البته روی کار درجه یک کار کردن.و توی صادرات جناب اسدالله اسکر اولادی.
6-فرصتهای زیادی وجود داره که باید اونها رو شناسایی کرد و به موقع از اونها استفاده کرد.
7-به نظر من تو هر کاری میشه تو ایران چند ساله میلیاردر شد به شرط اینکه خودتو بشناسی و ظرفیتها و فرصتها رو تشخیص بدی و از روابط بالایی برخوردار باشی و از همشون به نحو احسن استفاده بکنی.
(10-21-2012 11:27 AM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]مشتریهارا چطور بدست آوردید - مشتریها بیشتر رهگذر هستند یا مغازه دار
من خودم احساس میکنم تو کار فروشندگی مهارت خوبی دارم طوری که حتی سنگ رو هم میتونم به مغازه ها بفروشم البته به مرور این خصوصیت رو پیدا کردم.-مشتریهام همشون مغازه دارند و اول از همسایه ها اعتبارشون رو میپرسم اگه چک دادند چکشون رو حتما استعلام میکنم.
(10-21-2012 11:41 AM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]شما گفتید که (شروع کارم بسیار ارام بود) امکان داره به صورت مبسوط توضیح بدید که گام به گام چطور جلو رفتید چه موانعی وجود داشت(مراحل موفقیتتون رو بفرمایید
سرگذشت پیشرفت و موفقیت شما برای دوستانی که میخواهند کاری شروع کنند بسیار مفید خواهد بود .
شما فرض کنید یک دانشجوی برق درسش تازه تموم شده میخواد وارد کار بازار اونم فروش عمده خشکبار بشه.برای شروع کار احتیاط برام نیاز بود چون کلاه بردار تو بازار زیاده.
من سال اول کارم حدود 2 میلیون یک نفر کلاهم رو برداشت این در حالی بود که کل سال یک میلیون سود کرده بودم.بعد این قضیه به هر کسی بار نمیدادم و فقط به مشتریهای که صاحب مغازه بودند بار میدادم و مشتریهام روزبروز بیشتر میشد.
با سلام.کدوم محصولات شما دست اول هستند؟یعنی اگه کسی بخواد جهت پخش از شما خرید بکنه ،تو بازار قدرت مانور داره؟مرسی
کشاورز محصولات مثل عدس .نخود و... رو به بازار میاره و من خریدار عمده که تازه وارد این کار شدم و تجربه ای ندارم نمیدونم به اصطلاح خوش پخت است یا نه زمان هم ندارم و اگر معطل کنم کس دیگه ای میخره ...

سوال : چطور میشه درجه بندی حبوبات رو بدون پخت تشخیص داد؟ باتوجه به تجربتون اگه روش خاصی داره بفرمایید
(10-21-2012 05:08 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.کدوم محصولات شما دست اول هستند؟یعنی اگه کسی بخواد جهت پخش از شما خرید بکنه ،تو بازار قدرت مانور داره؟مرسی
سلام جناب قربانی
زعفران ،الو خورشتی،زرشک،کشک رشته ای و کشمش سبز از محصولاتیه که قیمتهاش رو میتونم پایینتر از قیمت خراسان بهتون بدم.
(10-21-2012 05:17 PM)vahid61 نوشته شده توسط: [ -> ]کشاورز محصولات مثل عدس .نخود و... رو به بازار میاره و من خریدار عمده که تازه وارد این کار شدم و تجربه ای ندارم نمیدونم به اصطلاح خوش پخت است یا نه زمان هم ندارم و اگر معطل کنم کس دیگه ای میخره ...

سوال : چطور میشه درجه بندی حبوبات رو بدون پخت تشخیص داد؟ باتوجه به تجربتون اگه روش خاصی داره بفرمایید
شما اگر جنسی رو از کشاورز بخری که روش شناختی نداری کارت خیلی مشکله مثل این میمونه که جنسی رو از یک دستفروش خریده باشی که امکان برگشت جنس نیست چون جاش ثابت نیست.
ذر مورد سوالتون تشخیص انواع بارها بخصوص برای یک تازه وارد کار سختیه حتی اونایی هم که تو این کار خبره اند از افراد مطمئن و به شرط خرید میکنند.بهترین راه اینه که شما از عمده فروشهای کل که بیشتر مکانشون در تهران چهارراه مولوی هست خرید کنید چون سود زیادی روی بار نمیگیرند چون حجم کارشون بالاست و خوبیش اینه که دقیقا مشخصات جنس را به شما میگویند.
در جلسه هماهنگی ایشان را زیارت کردم.اعتماد بنفس بسیار بالا.خوش صحبت و خوش برخورد.

سئوال من :
واقعا هدفهایت مکتوب است و یا ذهنی؟
(10-22-2012 01:12 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]در جلسه هماهنگی ایشان را زیارت کردم.اعتماد بنفس بسیار بالا.خوش صحبت و خوش برخورد.

سئوال من :
واقعا هدفهایت مکتوب است و یا ذهنی؟
سلام جناب قربانیان نظر لطفتونه
هدفهای دراز مدت و ایده هام رو حتما مکتوب میکنم و همیشه بهشون فکر میکنم.
ولی حدفهای کوتاه مدتم را حتی مجال زیادی بهشون نمیدم و همینکه ببینم توجیه اقتصادی داره سریع اقدام به کار میکنم و انجامش میدم.همین الان یک کارگاه تولید کشک رشته ای زدم که فروشش عالیه و نوع جنسش و طرحش انحصاریه.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع