سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولید و فروش مغز گردو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز

میخاستم از کسانی که در زمینه پوست کنی گردو و فروش مغز آن تجربه دارن درخواست کنم تا در این زمینه منو راهنمایی کنن ...

پیشا پیش از همه تشکر میکنم
پست دیگری هم در رابطه با این موضوع نوشته بودید. توضیح داده شد.
با آقای mir abbas تماس بگیرید.
ممنونم از شما استاد گرامی . میخاستم اختصاصی تر در این مورد بحث کنیم ...
(10-19-2012 09:15 PM)hasan-f نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از شما استاد گرامی . میخاستم اختصاصی تر در این مورد بحث کنیم ...
با آرزوی توفیق بیشتر.
با ایشان تماس تلفنی بگیرید. ایشان در رابطه با موضوع از اساتید هستند.مطمئن باشید بخوبی شما را راهنمائی خواهند کرد.
(10-19-2012 08:55 PM)hasan-f نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان عزیز

میخاستم از کسانی که در زمینه پوست کنی گردو و فروش مغز آن تجربه دارن درخواست کنم تا در این زمینه منو راهنمایی کنن ...

پیشا پیش از همه تشکر میکنم
باسلام در مورد پوست کنی گردو منظور پوست سبز گردوست یاپوست دومی چوبی شرکت مادر این مورد کار میکنه در مورد فروش موقعیت شهر شما ونوع جنس بستگی داره در مورد کارتان بیشتر توضیح بدین
ما خودمون در شهرستان عجب شیر در استان آذربایجان شرقی باغ گردو داریم و هر سال به علت سرمازدگی محصول زیادی تولید نمی کنیم و در مورد پوست کنی باید بگم که پوست سبز حتما باید بعد از برداشت محصول از درختان باید کنده شود و بصورت دستی کار سختی است مخصوصا اگر زود از درخت کنده شود و در مورد پوست سخت باید بگویم با توجه به کیفیت محصول و اینکه پوست کاغذی دارد یا نه میشه نظر داد. چون اگر کیفیت محصول زیاد جالب نباشد و رنگ داخل آن سیاه و بی کیفیت باشد و همچنین اگر پوست سخت داشته باشد که باعث سنگینی محصول برداشت شده می شود اصلا به شما توصیه نمی کنم پوست سخت گردو رو بکنید ولی اگر محصول کیفیت خوبی داشته باشد و پوست کاغذی باشد بسیار مناسب است سود بسیار خوبی دارد و کیلویی تا 50 هزار تومان با توجه به جنس و کیفیت بفروش می رسد.ولی کار سخت و هزینه بر است و اکثر کشاورزان و دلالان این کار ترجیح می دهند با پوست سخت محصول خود را بفروشند .

-------------------
ویرایش توسط انضباط
تبلیغات ممنوع !
باسلام دوست عزیز عجبشیری من هم اهل مراغه ام شما که باغ گردودارید میخواستم بپرسم من سرمایه دارم ولی تجربه ندارم که چه طوری به خرید وفروش مغز گردو و خشگبار بپردازم مثلا" خرید گردو از باغ تابسته بندی وصادرات به داخل وخارج کشور توضیح میخواستم ومعامله سیب هم وهم تجارتش از باغ تا صادرات درداخل هم اکه توضیح جامع بدین ممنون میشم.مچکرم
خریدار مغز گردوی سفید اعلا ایرانی هستم
[quote='hamed0050' pid='152735' dateline='1434373544']
خریدار مغز گردوی سفید اعلا ایرانی هستم

من دارم گردو قوچان سفید پر روغن توضیح بیشتر09156246183
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع